Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 2316 0
12.01.2019

E50M - Nie kompletny ideał

E50M to drugi czołg średni z Niemieckiego drzewka technologicznego, znaczy się drugi Niemiecki jaki opisuję zaś pierwszy jeśli mówimy o kolejności wprowadzenia do gry. Pojazd ten charakteryzuje się dość nieprzeciętnymi statystykami, głównie za sprawą pierwszego jego atutu czyli działa, mamy tutaj kaliber 105mm ze średnią uszkodzeń na strzał wynoszącą 390 dmg. No tak ale nie samym działem da się grać, czołg posiada również dobrą mobilność, choć przyspieszenie mogłoby być lepsze, ale i tak w porównaniu z dość podobnym do niego M48 Pattonem to wypada on lepiej. Z minusów tego pojazdu można zaliczyć nie wątpliwie gabaryty maszyny, czołg jak na średniaka prezentuje się jak czołg ciężki, niestety sprawia to że jesteśmy łatwiejszym celem do trafienia, nie tylko dla artylerii, pancerz mamy dobry, ale niestety tylko na froncie pojazdu, reszta pozostawia wiele do życzenia, jeżeli uda nam się coś odbić od boków czy tyłu to możemy mówić o wielkim szczęściu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Do minusów jeszcze zaliczyłbym umiejscowienie silnika z przodu pojazdu, niestety czasami potrafi się przez to zapalić, natomiast częściej pada silnik niżeli się palimy więc jest to jakieś pocieszenie. No tak ale nie można wymieniać tylko minusów, plusem jeszcze jest taran w tym pojeździe, w tym przypadku duże gabaryty maszyny się przydają, taranowanie ruskich naleśników czy czołgów lekkich to nie lada frajda, a na dodatek spora przewaga w pojedynku 1vs1, a dzieje się tak ze względu na dobrą prędkość maksymalną wynoszącą 60km/h, niestety tylko na papierze, aczkolwiek z górki jesteśmy w stanie osiągnąć nawet więcej, i ze względu na masę pojazdu która wynosi 62,310kg, czyli ponad 62 tony. Działo jak już wspomniałem jest tutaj, moim osobistym zdaniem, top 3 najlepsze działa w grze, celność na papierze wynosi 0.3 na 100m, jest to jedna z najlepszych wartości w grze, do tego posiadamy kosmiczną penetrację na zwykłym pocisku, która wynosi aż 270mm, przeładowanie to akurat niezbyt mocna strona, aczkolwiek nie ma co narzekać, wynosi one około 9,5s.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Tak, słowami podsumowania, dlaczego uważam ten pojazd za "nie kompletny ideał"? Dlatego że E50M posiada fantastyczną armatę dzięki której nie będziemy mieli problemów z przebijaniem i trafianiem przeciwników, ma dobrą mobilność, świetny taran, nie wspomniałem o tym że E50M bazowo posiada 400m zasięgu widzenia co sprawia że przy perkach i odpowiednich modułach jesteśmy spoterem sami dla siebie, natomiast "nie kompletny" jest ze względu na swoje gabaryty i pancerz, niestety wieża jak i kadłub nie są rewelacyjne, z wyjątkiem górnej przedniej płyty na kadłubie ta potrafi odbijać największe kalibry co nie oznacza że wszystko da radę odbić, kolejne wady, w zasadzie jedna dzieląca się na dwie, czyli silnik z przodu, czołg jest podatny na pożar bardziej niż inne i na dodatek jest możliwość uszkodzenia silnika, niestety uszkodzony silnik dla E50M to jak powrót do garażu, bardzo ciężko się tym manewruje i na dodatek możemy wtedy pomarzyć aby objechać inny pojazd. Czołg jest ogólnie niesamowity, tylko te wady które wymieniłem skreślają jego obecność w bitwach klanowych czy twierdz, jeśli na klanówki czy twierdzę chcemy coś podobnego to znacząco lepszym wyborem będzie M48 Patton.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite - podsumowanie Sezonu 13.

Recenzja Filiq343
2

League of Legends Malzahar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

wot replays - opis stronki

Recenzja Banankowiec2453
4

Jak zdobyć najlepszy miecz w grze - Zenith

Poradnik Janux
5

Recenzja strony giercownia.pl

Recenzja LiquidSnake
6

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
7

Hero Zero Od Zera do Bohatera Czyli jak osiągnąć wysoki poziom w krótkim czasię?| Hero Zero

Poradnik Burixt0n
8

CSGO Prime (B2P) CS:GO i status Prime

Recenzja MartinezGaming
9

Recenzja strony ŁowcyGier

Poradnik Typowypolak nr 1
10

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
Chat