Jak to działa
Przejdź do gry Zoo 2 - Animal Park
Zoo 2 - Animal Park
5.0 1 401 0
23.05.2020

Zoo 2: Animal Park - recenzja

Zoo 2: Animal Park jest to odświeżona wersja przeglądarkowej gry MyFreeZoo. Jest to przyjemny i prosty symulator prowadzenia swojego własnego zoo. Gra jest bardzo prosta i przejrzysta, wszystkie zadania, czynności i interakcje są bardzo dobrze wytłumaczone, z dołączonymi obrazkami, więc w większości przypadków nawet nie trzeba tego czytać, bo wszystko widać, a po dłużej chwili grania nawet to nie jest potrzebne.

Gra posiada wiele gatunków zwierząt, o które trzeba dbać poprzez czyszczenie ich klatek, karmienie lub bawienie się z nimi. Można także zaopatrzyć się w specjalne przedmioty, które robią to automatycznie, co jest świetną opcją, jeżeli nasze zoo osiąga niebotycznie wielkie rozmiary, a ilość klatek i obowiązków zaczyna przytłaczać. Każde zwierze przydzielone jest do jednego z ośmiu klimatów, co także trzeba mieć na uwadze kupując dla nich odpowiednie klatki, zabawki, dekoracje czy karmniki, co daje jeszcze więcej frajdy przy grze i więcej możliwości.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jednakże jak bywa w prawdziwym zoo, trzeba także troszczyć się o potrzeby odwiedzających. Gra posiada specjalną zakładkę przeznaczoną w całości na potrzeby gości. Oferuje ona wiele stoisk z napojami, przekąskami czy pamiątkami, o które w szybkim czasie będą domagać się odwiedzający, a w późniejszym czasie dostępne staną się budynki takie jak: centrum handlowe, informacje dla zwiedzających czy willa pracowników. Ważne jest również dekorowanie, ponieważ goście są bardzo wymagający i często domagają się o więcej roślinek, ławek czy innych dekoracji, które uczynią Twoje zoo jeszcze piękniejszym. Nie można także zapomnieć o toaletach! Spacerujący goście w dymkach pokazują swoje potrzeby, które trzeba spełnić, aby nasze zoo stało się bardziej atrakcyjne i przyciągało więcej zwiedzających. Każdy przedmiot w klepie i magazynie, który służy zadowoleniu gości, po najechaniu kursorem pokazuje, ile dany przedmiot daje zadowolenia, dlatego łatwo można dobrać najbardziej korzystne przedmioty.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gra posiada wiele plusów, prócz urokliwej prostoty, ilości zwierząt i wymagających gości, daje prawdziwe pole do popisu, jeżeli chodzi o dekorowanie czy rozmieszczanie klatek i zmienianie ich kształtów. Rozwija kreatywności, można dać upust swojej fantazji i tworzyć niesamowite miejsca z dekoracjami, kwiatami i budynkami. Już od pierwszego uruchomienia urzekła mnie grafika tej gry. Jest ładna, kolorowa i niesamowicie przyjemna, w dodatku animacje zwierząt są bardzo urocze. Zabawne jest, że czasami zwierzęta uciekają ze swoich wybiegów, jednakże nie ma się czym martwić, ponieważ jest to niewielki błąd gry i nie wpływa to w żaden negatywny sposób ani na zwierzęta, ani na zwiedzających, a zwierzątka same po chwili wracają.

Podczas rozgrywki niemal cały czas trzeba coś robić; czy to sprzątanie klatek lub dróg (o ile nie postawimy wystarczającej ilości koszy), czy karmienie zwierząt, czy zbieranie pieniędzy ze stoisk, które mają swój ograniczony czas na zebranie, inaczej przepadną. Smutne, jednak ma to swój urok i nie pozwala się nudzić.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SamurajKarol

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
4

League of Legends Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

Recenzja menelica123
5

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
6

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
7

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
8

Osu! - Porady dla początkujących.

Poradnik bartey
9

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
10

Heavy Metal Machines Gameplay z gry Heavy Metal Machines

Video Nostalgic
Chat