Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
3.0 2 2096 0
11.06.2017

IS-7 - Opis czołgu i inne.

Witam was serdecznie i zapraszam do czytania tego artykułu. Mam nadzieję, że wytrwacie do końca. :)

IS-7 jest jednym z rosyjskich czołgów X tieru. Prace nad nim rozpoczęły się wiosną 1945 roku. Prototypy tego czołgu były testowane w dwóch kolejnych latach. Testy zostały zaliczone, ale czołg nie został skierowany do seryjnej produkcji. Waży 68,19 ton, a jego limit obciążenia to 70.95 ton. Maksymalna prędkość tego czołgu wynosi 59,6km/h co jest strasznie dobrym wynikiem jak na czołg ciężki. Krótko mówiąc, jest mobilny i szybki. Aby móc go zbadać, wpierw musimy mieć zbadany czołg IX tieru jakim jest T-10. Dawniej T-10 w grze miał inną nazwę - IS-8 - ale mniejsza z tym. Jego zasięg sygnału to 720m. Czołg posiada 2150 punktów życia, co nie jest dużą ilością. Jego działo ma 130mm i zadaje w okolicach 400-600 obrażeń na jeden strzał. Czas przeładowania tego czołgu wynosi 13,7 sekund. Przy lepszej załodze czołgu możemy zejść z czasem przeładowania aż o kilka sekund, które mogą dać nam lekką przewagę podczas bitwy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Powyższe zdjęcie ukazuje nam, gdzie należy strzelać, aby zadać obrażenia lub po prostu przebić czołg, ale też gdzie nie należy strzelać. Jak widzicie najłatwiejszym miejscem gdzie przebijemy ten czołg jest podwozie, z resztą jak u większości czołgów. Czołg, gdy trafimy na X tiery daje sobie radę, gorzej jak trafimy na niszczyciele czołgów o dużej ilości zadawanych obrażeń bądź czołgi np. Maus, E-100. Krótko mówiąc można powiedzieć, że czołg nie jest najlepszym czołgiem ciężkim X tieru, ale nie jest też najgorszym. Czasami występują momenty, w których może nam zabraknąć amunicji. Moim zdaniem jest wiele lepszych czołgów cięzkich X tieru. Większość osób porównuje go z IS-4. Ja osobiście uważam, że jest on lepszy od IS-4, a dlaczego to zaraz się dowiecie. Zapraszam do ostatniej już części tego artykułu, w której porównam IS-7, którego wyżej opisałem do czołgu IS-4, z którym bardzo często się go porównuje. Podsumowując tę część mogę powiedzieć iż IS-7 jest czołgiem nawet dobrym.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
W ostatniej części tego artykułu porównamy sobie czołgi IS-7 z IS-4. Zacznijmy od zadawanych obrażeń. Prawie w ogóle się one nie różnia, jednakże IS-4 zadaje troszkę mniej obrażeń niż IS-7. Ponadto IS-7 jest mobilniejszy, szybszy i ma mniejszy czas przeładowania niż IS-4. Czołg IS-4 posiada więcej punktów życia. IS-4 ma mniejszą wagę i mniejszy limit obciążenia od IS-7. Kolejną zaletą IS-4 jest szybszy czas przeładowania. Największym jego minusem jest to, iż jest prawie taki sam jak IX tier ST-1. Ja osobiście polecam oba te czołgi, ale osobiście brałbym IS-7. Jakoś bardziej mnie do siebie przekonał. Jeśli nadal nie wiesz, który czołg wybrać, polecam wejść na serwer testowy i tam przetestować oba te czołgi.

To na tyle z tego opisu czołgu i małego porównania. Jeśli ci się podobało zostaw komentarz z opinią na jego temat, a także łapkę. :)
Zdjęcia jak zwykle pochodzą z grafiki google. Zabraniam kopiowania artykułu na inne strony bez mojej zgody. :)
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
2

Zielone Imperium informacje o grze - Zielone imperium

Poradnik Duman1222
3

Badass Hero [Early Access] - Poczuj się Badassem!

Recenzja Dawid035
4

CSGO Prime (B2P) Wszystko w jednym czyli co wybrać?

Poradnik Versixon
5

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins i fame na MSP.

Poradnik bananoowiec
6

Recenzja gry Dying Light 2.

Recenzja ThePaZzI
7

Tribal Wars 2 Czy Tribal Wars 2 to godna kontynuacja Plemion?

Recenzja toya_xd
8

World of Warships Coś więcej niż World of Tanks

Recenzja Feresh
9

League of Legends Veigar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

ENLISTED Moja wrażenia po miesiącu grania

Recenzja SHITTO
Chat