Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 4046 0
09.11.2017

IS-7 żywa legenda World Of Tanks

IS-7 to chyba najbardziej rozpoznawalny czołg w World of Tanks, a to tylko dlatego że jak się cofniemy do samych początków tej gry to mieliśmy do wyboru tylko dwie gałęzie do zrobienia, Maus i właśnie IS-7, ludzie wybierali wtedy IS-7 ze względu na jego znacząco większą mobilność niż Maus, no i dlatego że ta linia była po prostu przyjemna w grze. A jak ma się obecnie IS-7? Według mnie dobrze, nawet przed ostatnim buff'em, moim zdaniem, był dobry. A co tak przyciąga tego radzieckiego ciężara? Oczywiście połączenie dobrej mobilnośći z świetnym pancerzem no i do tego jeszcze można zaliczyć armatę, ze względu na DPM (Damage per minute), co prawda IS-7 ma przeładowanie ponad 10s ale za to jego średni damage na strzał wynosi aż 490, co daje nam możliwość wylosowaniu nawet 600 obrażeń, rzadko się to zdarza, ale jest możliwe, IS-7 zazwyczaj strzela za ponad 500 obrażeń co w porównaniu do armat 120mm jest znakomitym wynikiem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Zacznijmy może od pancerza. Przód kadłuba jest ciężki do przebicia jedynie na pociskach standardowych i APCR, z tą amunicją premium jest różnie jeśli chodzi o przebijanie IS-7 od przodu, ponieważ aby bez problemu IS-7 przebić od przodu w kadłub musimy stać trochę wyżej od niego, zaś amunicja HEAT praktycznie zawsze penetruje nasz pancerz. Dolna płyta, przez mnie nazywana "domkiem", jest bez problemu przebijana jeżeli IS-7 stoi wyżej lub na wprost nas w innym przypadku możliwe jest odbicie się od niej. Boki IS-7 to jest tak zwany "magiczny pancerz IS'a-7", pociskami HEAT jesteśmy ten bok przebić jeżeli strzelimy lekko nad gąsienicami, reszty pancerza nie przebijamy, ponieważ jest to pancerz warstwowy, natomiast pociski standardowe i APCR przebijają, w większości sytuacji, ten pancerz bez problemu, choć zdarzają się niespodzianki. Wieża IS-7 jest od przodu "nie przebijalna", włazy są tak małe że nie ma sensu tam strzelać, a opływowy kształt wieży sprawia że pociski, dosłownie, się ześlizgują. specjalnie w słowie nie przebijalna użyłem cudzysłowia, ponieważ tak na prawdę ta wieża jest prosta do przebicia, ale z tym to odnoszę was do filmiku NewMultiShow'a, Ciekawostki w World of tanks #1, powiem po krótce jest tam udowodnione że IS-7 da się przebić w wieżę, ale umówmy się rzadko kiedy będziemy mieli takie sytuacje jakie zostały pokazane na filmie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Przechodzimy teraz do omówienia uzbrojenia naszego czołgu, otóż IS-7 posiada armatę 130mm z penetracją wynoszącą 250mm, co prawda nie jest to kosmiczna wartość ale w zupełności wystarcza, celność tej armaty wynosi 0.38 na 100m i niestety to jest jedyny poważny problem IS-7, pociski czasami lecą tam gdzie nie powinny, dlatego zalecam grać tym czołgiem na bliski dystans. Pojazd ten posiada amunicję premium APCR, którą wszyscy gracze sobie chwalą, tutaj nie jest inaczej penetracja 303mm na takiej amunicji czyni ten czołg jeżdżącym niszczycielem, który ma bardzo duże prawdopodobieństwo przebicia. Tak jak na początku wspomniałem IS-7 wyróżnia się mobilnością, jego prędkość maksymalna wynosi 60km/h, niestety na prostej drodze tyle nie pojedziemy, ale te 50km/h IS-7 spokojnie pojedzie, skręt nie jest najgorszy bo wynosi 30 stopni na sekundę, dla porównania Maus ma 16 stopni na sekundę. Podsumowując IS-7 ma dużo zalet jak na tak stary czołg w tej grze i nadal daję radę na swoich tierach, nie wspomniałem tego wcześniej ale linia do tego pojazdu to sama przyjemność, nie ma praktycznie słabego czołgu, który drastycznie odstawał by ze swoimi statystykami, polecam jak najbardziej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja gry "Terraria"

Recenzja GraczBananowy
2

World of Tanks Co to world of tanks

Recenzja MISTERWHIT3
3

BlockStarPlanet Recenzja gry blockstarplanet

Recenzja ok2157
4

Flyordie.io - EvoWorld.io

Recenzja Banan Słodziak
5

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić sc? - czyli sposoby na zarabianie

Tutorial horiu
6

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
7

Ikariam Jak rozpocząć grę w Ikariam?

Poradnik MaxxY
8

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
9

League of Legends Samira - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
10

League of Legends Wukong - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat