Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1126 0
15.07.2017

Jak grać? Jakie czołgi wybrać? - specyfikacja

World of tanks jest to gra w której toczymy wojnę różnymi czołgami na wybranym świecie. Jest ich dość sporo, lecz nie różnią się zbyt od siebie. W niektórych dobrze jest się kamuflować w krzakach i wszelkiego rodzajów drzewach, a w tych innych należy zająć dobrą pozycję, aby strzelać do wroga z zaskoczenia i nie zostać trafionym. Posiadamy różne rodzaje czołgów, ale zaczniemy od opisu amunicji. Czołgi, które zadają niskie obrażenia są bardzo celne, w przeciwieństwie do tych, które zadają duże obrażenia. Wszystko wtedy zależy czy czołg jest dobrze skryty za murem i potrzebujemy celności, co załatwi nam słabsza amunicja lub czy czołg jest na wolnej przestrzeni, gdzie trafimy go bez problemu i zadamy mu duże obrażenia. Są również czołgi zadające jeszcze mniej obrażeń. Nie są jednak najgorsze, ponieważ posiadają szybkostrzelność.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Czołg taki potrafi wystrzelić na raz 3 strzały w kierunku wroga, a przeładowanie trwa zwykle 1 - 2 sekundy, po czym ponownie może oddać strzały. W zależności od czołgu po wystrzeleniu trzech lub czterech takich serii trzeba poczekać około 7 sekund na przeładowanie. Jest to najgorszy moment, ponieważ nie możemy strzelać w wroga i zależy znaleźć jakąś osłonę. Czołgi zadające największe obrażenia są bardzo dobre, jeśli chodzi o siłę ognia. Bez problemu zniszczą inne czołgi, dzięki czemu mamy gwarantowane zwycięstwo. Każdy czołg może załadować specialną amunicję za złoto. Ta amunicja jest dużo lepsza od zwykłej, ponieważ zadaje większe obrażenia, powoduje większe szkody czołgu wroga - potrafi go unieruchomić, a także uszkadza za każdym trafieniem, a nie jak w przypadku zwykłej amunicji, która zamiast przebić pancerz wroga tylko go rysuje.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Czołgi mogące zadać najwięcej obrażeń, oraz najszybciej się poruszają to czołgi z działem samobieżnym. Potrafią one zniszczyć czołg za pierwszym razem i szybko uciec z linii ognia. Z tego czołgu niestety jest bardzo trudno trafić a czas przeładowania dochodzi do jednej minuty! Ostatni czołg to niszczyciel czołgów. Posiada silne działko, słabsze od działa samobieżnego i jego największą wadą jest to, że nie nadąża z obracaniem się i przeładowywaniem. Każdym czołgiem można grać inaczej, jednak ja osobiście radzę jak najszybciej dojechać czołgiem do miejsca w którym można spokojnie się osłonić i wychylać w celu zestrzelenia innych czołgów. Dopiero kiedy liczba wroga się zmniejszy najlepiej jechać dalej, w kierunku ich bazy. Nie polecam szukać ostatnich paru wrogów, tylko od razu przejąc ich bazę z wagi na czas.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat