Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 133 0
15.07.2017

Jak grać? Jakie czołgi wybrać? - specyfikacja

World of tanks jest to gra w której toczymy wojnę różnymi czołgami na wybranym świecie. Jest ich dość sporo, lecz nie różnią się zbyt od siebie. W niektórych dobrze jest się kamuflować w krzakach i wszelkiego rodzajów drzewach, a w tych innych należy zająć dobrą pozycję, aby strzelać do wroga z zaskoczenia i nie zostać trafionym. Posiadamy różne rodzaje czołgów, ale zaczniemy od opisu amunicji. Czołgi, które zadają niskie obrażenia są bardzo celne, w przeciwieństwie do tych, które zadają duże obrażenia. Wszystko wtedy zależy czy czołg jest dobrze skryty za murem i potrzebujemy celności, co załatwi nam słabsza amunicja lub czy czołg jest na wolnej przestrzeni, gdzie trafimy go bez problemu i zadamy mu duże obrażenia. Są również czołgi zadające jeszcze mniej obrażeń. Nie są jednak najgorsze, ponieważ posiadają szybkostrzelność.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Czołg taki potrafi wystrzelić na raz 3 strzały w kierunku wroga, a przeładowanie trwa zwykle 1 - 2 sekundy, po czym ponownie może oddać strzały. W zależności od czołgu po wystrzeleniu trzech lub czterech takich serii trzeba poczekać około 7 sekund na przeładowanie. Jest to najgorszy moment, ponieważ nie możemy strzelać w wroga i zależy znaleźć jakąś osłonę. Czołgi zadające największe obrażenia są bardzo dobre, jeśli chodzi o siłę ognia. Bez problemu zniszczą inne czołgi, dzięki czemu mamy gwarantowane zwycięstwo. Każdy czołg może załadować specialną amunicję za złoto. Ta amunicja jest dużo lepsza od zwykłej, ponieważ zadaje większe obrażenia, powoduje większe szkody czołgu wroga - potrafi go unieruchomić, a także uszkadza za każdym trafieniem, a nie jak w przypadku zwykłej amunicji, która zamiast przebić pancerz wroga tylko go rysuje.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Czołgi mogące zadać najwięcej obrażeń, oraz najszybciej się poruszają to czołgi z działem samobieżnym. Potrafią one zniszczyć czołg za pierwszym razem i szybko uciec z linii ognia. Z tego czołgu niestety jest bardzo trudno trafić a czas przeładowania dochodzi do jednej minuty! Ostatni czołg to niszczyciel czołgów. Posiada silne działko, słabsze od działa samobieżnego i jego największą wadą jest to, że nie nadąża z obracaniem się i przeładowywaniem. Każdym czołgiem można grać inaczej, jednak ja osobiście radzę jak najszybciej dojechać czołgiem do miejsca w którym można spokojnie się osłonić i wychylać w celu zestrzelenia innych czołgów. Dopiero kiedy liczba wroga się zmniejszy najlepiej jechać dalej, w kierunku ich bazy. Nie polecam szukać ostatnich paru wrogów, tylko od razu przejąc ich bazę z wagi na czas.
Jak grać? Jakie czołgi wybrać? - specyfikacja 0.0 0
0 0
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
3

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
4

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
5

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper