Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 3 982 0
21.06.2017

Jak dobrze grać zespołowo?

Pewnie wielu z was potrafi dobrze strzelać i myśleć w grze, ale to nie wystarcza. CS:GO jest grą drużynową i trzeba ze sobą współpracować. Niestety często przy losowym dobieraniu graczy dostajemy do drużyny ludzi, którzy nie bardzo chcą współpracować, ale na to już nic nie poradzę. A za to w tym poradniku opowiem wam o tym, co powinien wiedzieć każdy, żeby jemu się przyjemnie grało i też całej drużynie.
Zacznijmy od tego, że gdy umrzemy to powinniśmy dać innym informację czy obiliśmy przeciwnika, gdzie on jest i ewentualnie gdzie się przemieszcza. Nie warto mówić rzeczy typu "O kurde! Czemu to go nie zabiło!? Ale głupia gra..." tylko po prostu najlepiej powiedzieć informację gdzie on jest, bo informacja o tym, że nie trafiliśmy przeciwnika i nasze zażalenia na broń/grę zbytnio nie pomogą drużynie, a za to informacja o tym, gdzie jest przeciwnik już bardzo pomoże. No i też jeżeli widzisz TYLKO np. 2 czy 3 przeciwników to mówisz, że np. "Widzę 2 na longu", a nie "Wszyscy long, szybko chodźcie!". Jest to ważne, bo często, kiedy ktoś mówi, że widzi wszystkich to odpuszcza się resztę pozycji. Przez to, gdy jest ich tam tylko 2 to 3 może pójść od waszych pleców.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następną rzeczą jest to, że gdy ktoś zostaje 1vsX(za X wstaw liczbę graczy) to nie mów mu co ma robić, bo przez to tylko go stresujesz i dekoncentrujesz oraz przez to nie słyszy nadchodzącego graca. Jest to dość ważne. Przez to np. ja przegrałem wiele rund, bo ludzie z mojej drużyny stwierdzili, że wiedzą lepiej ode mnie co powinienem zrobić i potem mieli pretensje do mnie, że nie usłyszałem przeciwnika.
Przejdźmy do kolejnej rzeczy - dobre zgranie. Powinniśmy się dobrze zgrać, nie rzucać 2 smoke(czy też molotov+smoke) w to samo miejsce i w tym samym czasie(najlepiej jakiś czas przed rzuceniem powiedzieć, żeby nikt nie rzucał tam niczego, bo Ty rzucasz). A co do flashy to trzeba się dogadać, w którym momencie ktoś rzuca, żeby odpowiednio szybko się od niego odwrócić. Warto też dlatego nauczyć się dobrych flashy na mapie, aby nie oślepić nimi swojej drużyny, a przeciwników.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejną rzeczą jest krycie pozycji - każdy powinien kryć określoną pozycję tak, aby inna osoba mogła czuć się bezpiecznie kryjąc inną pozycję np. na tym samym bombsite. Np. jeżeli osoba kryje domek na B na mirage to osoba kryjąca shorta nie powinna się bać, że zostanie zdjęta z domku, bo jest on już kryty przez kogoś. Ja miałem wiele sytuacji, gdzie ktoś odpuszczał pozycję nawet o tym nie wspominając i ginąłem przez to bardzo szybko, bo dostawałem z pleców. A właśnie - nie wspomniałem o tym, że gdy odpuszczamy jakąś pozycję to powinniśmy o tym poinformować, aby inni mogli się przygotować, aby nie dostać też z odpuszczonej pozycji.
Następną rzeczą jest kupowanie - jeżeli cała drużyna gra eco to Ty też grasz eco, bo potem jeżeli umrzesz to możesz nie mieć pieniędzy na broń, a cała reszta drużyny będzie grała fulla. Przez to jest w sumie o jednego zawodnika mniej, bo bez dobrej broni możesz dużo nie zdziałać. Tak samo - jeżeli wszyscy kupują to wszyscy kupują, a nie tylko np. 4 osoby.

Mam nadzieję, że w jakiś sposób wam to pomoże i życzę powodzenia :)
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez wzarek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
2

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
3

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Farmerama Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Recenzja Pablito87
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO Hit czy kit ? Czyli co sądzę o popularnej grze.

Recenzja Gittyman
7

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Poradnik do: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Poradnik Karolekuś
8

Słów kilka o ... Shaiya

Recenzja Klavres
9

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
10

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
Chat