Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
1.0 3 5068 0
10.11.2017

Jak podnieść swoje statystyki WN8?

WN8 to statystyka ogólna biorąca w szczególności pod uwagę damage zrobiony w bitwie i na podstawie uszkodzeń liczy statystyki, kolorki, każdy czołg ma swój tak zwany, próg WN8 czyli czołgi którymi cała społeczność w World Of Tanks robi mało damage na bitwę, na przykład pasywne spotowanie na mapie, to żeby wbijać najwyższe statystyki, czyli fioletowe, wystarczy że zrobimy więcej niż średni damage jaki robi społeczność, a gdzie to sprawdzić? wystarczy dobrze poszukać w internecie a cała rozpiska pojawi się w mgnieniu oka. Ogólnie nie polecam sztucznie nabijać sobie statystyk aby dostać się do topowych klanów, dlaczego? A dlatego że gdy przyjdzie nam grać czołgiem lub typem czołgu który na nie odpowiada to okaże się że nie potrafimy grać dobrze w tą grę. Ja statystyki staram się nabijać czołgami którymi ciężko jest wbić najwyższe statystyki, czyli taki ob.140, amx 50b, jest wiele innych jeszcze pojazdów ale tymi czołgami Ci topowi gracze robią mnóstwo damage w bitwie, jednocześnie zwiększając próg tych statystyk.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Sam osobiście znajduję się w przedziale kolorka zielonego a niebieskiego, to zależy jakiego przedziału się użyje, według jednego mam kolor zielony, a według drugiego niebieski, ale ja wychodzę z założenia że staty nie grają, bo nie raz spotkałem już "fioleta" który sztucznie nabił sobie statystyki a potem nic zrobić nie potrafił. Wiem wyżej podałem przykład z klanem i nie którzy mogą powiedzieć że na twierdzy czy CW WN8 się nie nalicza i że tam liczy się gra zespołowa a nie indywidualna, ok, zgadzam się, ale jaki jest pożytek z gracza który powiedzmy gra pojazdem który ma zrobić jak najwięcej damage, np. Grille 15, i załóżmy że nie wie jak grać tym czołgiem i odda dwa celne strzały, według mnie to jest osłabienie drużyny, owszem zdarzają się sytuacje, że nawet najlepszym coś nie wyjdzie, ale gdy robimy to non stop, to najwyższa pora nauczyć się grać innymi typami pojazdów. Sprawa ma się inaczej gdy chcemy grać najbardziej statystyko-dochodowym pojazdem nie chcąc dołączać do klanu który ma duże wymogi, wtedy sztuczne nabijanie ma sens, ale według mnie taka gra szybko się nudzi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Żeby nie było wątpliwości, to są moje statystyki na czołgach i chciałbym na moim przykładzie powiedzieć ważną informację, otóż nie zwracajcie na to gdzie mam fioletowe staty, ale popatrzcie na jakich czołgach mam najwięcej bitew, są to głównie wysokie tiery, nie licząc AMX 12t i SU-85B, na tych czołgach mam tyle bitew ponieważ SU-85B można bardzo łatwo nauczyć się grać niszczycielami, a AMX'em grałem aby mieć lepszą załogę na twierdzę czy turnieje, obecnie ten czołg nie nadaje się na turnieje ale do twierdzy jest jak najbardziej ok. Można zauważyć że mam mnóstwo bitew na AMX 50B, cóż ten czołg jest bardzo istotny nie tylko dla mnie, ale też w grach zespołowych, dlatego grając nim ulepszam sobie załogę aby mieć ewentualną przewagę na randomkach czy CW itp. AMX 50 100 to chyba najniższy tier, biorąc pod uwagę ilość bitew, gdzie mam dobre staty, a dlaczego? Czołg ten nadal jest świetny na turnieje, CW czy twierdzę, swoim magazynkiem potrafi w ciągu kilkunastu sekund zmienić cały przebieg bitwy, dlatego również chcę mieć na nim jak najlepszą załogę. Podsumowując, według mnie nie ma sensu sztucznie nabijać sobie statystyk, najlepiej moim zdaniem grać czołgami które po prostu są dobre, tu chodzi o to aby czerpać przyjemność z gry a nie żeby się denerwować, i taka ostatnia rada o której nie mówiłem wcześniej, do podnoszenia statystyk bardzo ważna jest znajomość wszystkich map, ponieważ musimy podczas bitwy obserwować co się dzieje na minimapie, a gdy zobaczymy gdzie przeciwnik ma swoje czołgi, to możemy skorzystać z wiedzy o mapie, że np. tu jest przestrzał na tamtą stronę mapy, albo tam jest dobra pozycja aby utrzymać rywala jak najdłużej, takie rzeczy są bardzo ważne i skutecznie pozwolą wam podnosić statystyki.
1.0 (głosów: 3)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
2

CSGO Prime (B2P) Aktualizacja CS:GO - 21.06.2017

Recenzja toya_xd
3

Aion Moja opinia na temat gry Aion.

Recenzja Kotu
4

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
5

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+Prologue - gra warta uwagi

Recenzja Majqqeen
6

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
7

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
8

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
9

ARMA III (B2P) ARMA 3: Dokładna recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

League of Legends Rumble - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat