Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1447 0
27.05.2022

Jedna z najlepszych linii niszczycieli.

Siema wszystkim. Pokaże wam dzisiaj fajną linie do radzieckiego niszczyciela czołgów Obj. 268.

A więc, zacznijmy od tego że musimy kupić pierwszy tier czyli MS-1, jako następny jest T-60 i wbijamy tak aż do SU-76M. Następnie, SU-85, SU-100. Bardzo przyjemnie się nimi gra. Ale teraz zaczyna się prawdziwa zabawa, ponieważ wchodzimy w czołg 7 tieru, czyli SU-152.

Czołg bardzo dobry, gdy mamy na nim działo kalibru 152 mm, czyli podstawowe. Najlepiej jest załadować do niego 5 goldów, gdyż się to przydaje. SU-152 jest bardzo szybkim jak na niszczyciele czołgiem oraz dość szybko obraca się mu cały kadłub. Takim czołgiem można sobie pozwolić na szybkie kasacje przeciwników. SU ładuje 17,7 sekundy, ale można to zmniejszyć poprzez dosyłacz. Według mnie jest on nie potrzebny na tym czołgu, ponieważ dwoma strzałami możemy sprzątną przeciwnika i wysłać go na kawkę do garażu. Czasami możemy również go wysadzić i zaoszczędzić sobie stresu, ponieważ może nam polosować tak, że zostanie przeciwnikowi 10 PW, dlatego ważne jest mieć te 5 goldów, lub jeśli ktoś ma srebro może ich mieć więcej.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

Teraz przejdziemy do 8 tieru czyli ISU-152. Czołg, który bardzo często lubi wysadzać przeciwników. Mi samemu udało się to zrobić 3 razy na dzień. Od razu radzę wbijać działo 152mm D-4S, ponieważ mamy tam 260 mm penetracji co oznacza przebijanie wyższych tierów. Następnym czołgiem będzie Obj.704, który przy najlepszym dziale osiąga penetrację 286 mm penetracji. jak na 9 tier jest to bardzo dużo. Potrafi szybko i skutecznie kasować przeciwników. Swoje działo ładuje w 17,1 sekundy oraz celuje około 2,9 sekundy. Jak na swoje gabaryty porusza się całkiem sprawnie i jest dobry na daleki dystans. Szczerze polecam szybko wbić działo i dopiero później się bawić, ponieważ na podstawowym 152 mm nie ma takiej dużej zabawy, ale jak kto woli. Czołg ten potrafi odbijać strzały, gdyż ma on załamania na przodzie kadłuba. Czołg idealny dla doświadczonych graczy. Grając tym czołgiem najpierw poznajcie najlepsze miejscówki na mapach, a dopiero potem grajcie. Dużo wam to da.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Przejdźmy do najlepszego czołgu z tej linii czyli Obj. 268. Czołg wręcz idealny dla tych którzy chcą poczuć satysfakcję jak przeciwnikowi odlatuje wieża po wybuchu lub jak znika 750 PW. Grając na pociskach HE na 8 tiery możemy jednym strzałem zadać aż 1 100 uszkodzeń. Szkoda, że ma mało penetracji na tym pocisku, ale może w przyszłości doczekamy się większej. Na pocisku podstawowym osiąga penetrację 303 mm, a na pocisku goldowym aż 395 mm. Ja grając tym czołgiem używam 5 goldów, 5 pocisków HE, a reszta podstawowe, ponieważ zawsze jest mieć wszystko, bo może się nam zdarzyć sytuacja sam na sam z jakimś ciężko przebijalnym czołgiem. Wtedy ładujemy goldy, celujemy i strzelamy. Bardzo łatwo i szybko można nawbijać sobie 5000 PW w bitwie gdyż ładuje on 16,5 sekundy, a z dosyłaczem około 13,92, ponieważ możemy mieć dosyłacz z nagród i podstawowy, ale bardzo ważna rzecz, jeśli mamy już dosyłacz to dodajemy dyrektywę uporządkowany magazyn amunicji i wtedy ładujemy 13.53 sekundy. Ktoś pewnie powie że to mała różnica ale jeślij soimy twarzą w twarz z czołgiem co ładuje 2 razy dłużej od nas to my oddamy 2 strzały czyli jakieś 1500 PW a on strzeli raz.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Marcielo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Thresh - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
3

Minecraft Minecraft-Najlepszy surowiec w grze.

Poradnik MatioNex
4

League of Legends Lux - runy, przedmioty, ciekawostki i umiejętności

Poradnik WiktoriaBananek!
5

Metin2 Krótko o przygodzie z Metin2

Recenzja mambaa
6

Grepolis Strategia przeglądarkowa

Recenzja Kub77a
7

League of Legends Fiddlesticks - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
8

League of Legends Jak wbić golda i stać się lepszym graczem!

Poradnik kondix555
9

Grand Theft Auto V (B2P) GTA Online - najłatwiejszy zarobek.

Poradnik Kubsoon243
10

Clash of Clans Porada - Jak dobrze zacząć grać w Clash of Clans?

Poradnik MaxxY
Chat