Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 4 1701 0
09.09.2017

Kopalnie - Miejscówki

Na pewno każdemu znaną mapa z World of Tanks czyli "kopalnie". Z tą mapą możemy się zapoznać od samego początku gry na I tierze. Na kopalniach możemy grać na każdym tierze. Jest tam parę miejscówek które chciałbym Wam przedstawić. Od razu mówiąc zapoznam Was z legendą:
- Czerwone kropki | Baza północna
- Zielone kropki | Baza południowa
- Białe linie | Dojazd

Przepraszam z góry za jakość zdjęć ale Bananapedia powiększa je i stają się rozmyte.
Zacznijmy od bazy północnej.
1. Pierwsza miejscówka znajduję się na latarni. Wjeżdżamy pod górkę która prowadzi na latarnię. Tam znajduję się krzaczek możemy "spotować" graczy znajdujących się zarówno na tej wyspie jak i na środku. To miejsce jest bardziej przeznaczone dla czołgów o dobrym kamulfażu jak i dobrym radiu.

2. Na drugie miejsce najlepiej pojechać nie za wolnym czołgiem o dobrym pancerzu wieży. Wjeżdżamy w mały dołek gdzie możemy spotować czołgi będące na wjeździe, na środek mapy. Spotując czołgi możemy nieźle zarobić pod względem uszkodzeń od sojuszników albo też sami trochę uszkadzać ale to już trzeba być ostrożnym.
Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj
3. Kolejnym miejscem są krzaki na środku. Dojazd jest nie łatwy z tego względu, że możemy nieźle zarobić od przeciwników którzy stoją lub dojeżdżają na wjazd. Dlatego też trzeba tam jechać jak najszybciej na początku bitwy. Kiedy już udało nam się dojechać możemy spotować z krzaków całą bazę przeciwnika jak i podnóża góry na której stoimy.

4. Miejsce te jest najlepiej przeznaczone dla czołgów o dobrym pancerzu. Możemy stamtąd patrzeć na miasteczko oraz uszkadzać wrogie czołgi z drugiej strony kamienia.

5. Ostatnim już miejscem jest wzniesienie obok bazy na którym przeważnie jedziemy tam niszczycielem. Z tego miejsca możemy strzelać do przeciwników wychylających się na środku, latarni oraz miasteczku. Czołgi o dobrym kamuflażu są prawie, że niewidoczne z tego miejsca.

Teraz przejdziemy do strony południowej.
1. Z górki na którą się udajemy lepiej nie jechać czołgiem wolnym. Możemy spotować czołgi na latarni.

2. Miejsce te jest przeznaczone dla niszczycieli czołgów. Jest tam mały krzaczek w którym możemy się schować. Stojące tam niszczyciele mogą strzelać do wrogich czołgów na latarni oraz na środku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 840 Graj
3. Trzecie miejsce jest takie same jak w przypadku bazy północnej. Czyli jedziemy na środek szybkim czołgie i ustawiamy się w krzaczkach. Należy pamiętać że, czołgi stojące na wzniesieniu przy bazie północnej mogą nas trafić lub zniszczyć.

4. Miejsce takie same jak przy bazie poprzedniej. Stajemy przy skale i patrzymy w miasteczko jak i strzelamy w czołgi znajdujące się po drugiej stronie kamienia.

5. Ostatnim już miejscem są krzaczki przy bazie. Polecam tam ustawiać się niszczycielami. Mamy z tego miejsca świetny przestrzał na miasteczko jak i na środek.

Na drugim zdjęciu zobaczymy gdzie najczęściej ustawić się lub gdzie ustawiają się działa samobieżne. Oznaczone miejsca będą kolorem żółtym.

Od bazy północnej możemy ustawić się w dwóch miejscach w samym lewym górnym rogu mapy lub też za bazą.
Od bazy południowej za budynkami obok bazy lub koło krzaczka za górką.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez kuba1224

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Akinator Ta postać zna każdego!

Recenzja RoseGold85
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
4

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
5

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
6

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
7

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
Chat