Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1635 0
21.08.2017

M24 Chaffee - Pojazd z barwną historią

M24 Chaffee jest piątopoziomowym czołgiem lekkim, znajdującym się w drzewku amerykańskim. Kiedyś był on zakończeniem linii lekkich pojazdów. Tak dobrze usłyszeliście piąty poziom kończył linię. Były to jednak czasy odległe. M24 Chaffee był wtedy znacznie lepszym pojazdem. Był wyrzucany na dziesiąte poziomy i nawet mógł coś tam zdziałać. Aby go odkryć trzeba było zbierać ponad 50 tysięcy doświadczenia na czwartotierowym M5 Stuart. Czasy się jednak zmieniły i obecnie prowadzi on do T37. Który wygląda zupełnie jak M24 Chaffee przed nerfem. Nie trzeba już też tyle na niego zbierać. Nie jest już tak unikatowy. Stał się zwyczajny. Pojazdy lekkie, które kończyły się niegdyś na piątym poziomie dzisiaj powiedzielibyśmy, że były po prostu OP. Losowane na niższe tiery potrafiły wyrządzić naprawdę wielkie szkody. Z resztą nie tylko na niskich poziomach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Obecnie jest losowany maksymalnie na ósme poziomy, gdzie nie walczy już tak sprawnie jak niegdyś. Jak najbardziej nadaje się do aktywnego spotowania sojusznikom. Ma bardzo dobry współczynnik kamuflażu, który możemy zwiększyć poprzez perk u załogantów. Wyposażony jest w działo 75 mm Gun M17, które zadaje 110 / 110 / 175 uszkodzeń i ma penetrację na poziomie 96 / 143 / 38 mm. W ciągu minuty może zadać 1 499 DMG. Czas przeładowania to 3,8 sekundy, można go oczywiście zmniejszyć poprzez odpowiednie moduły. Maksymalna prędkość to 62km/h. Co daje nam spore możliwości w wykrywaniu wrogów i objeżdżania ich. Łatwe jest zakradnięcie się nim na tyły nieprzyjaciela i eliminacja np. wrogiej artylerii. Posiada 500 koni mechanicznych co przekłada się na 27,19 koni mechanicznych na tonę. Do dyspozycji mamy 360 punktów życia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Pancerz kadłuba wynosi 25 / 25 / 19 mm, a wieży 38 / 25 / 25 mm. Są to bardzo małe wartości, ale jest to czołg typowo zwiadowczy. Świetnie nadaje się do gry w plutonie. Jednak nie jest to tak efektywne jak niegdyś. Ponieważ w czasach swej świetności taki skład mógł polować na naprawdę grube ryby. I co najlepsze z pozytywnym skutkiem. Teraz jest znacznie słabszy. Ale zabawa nim jest nadal przednia. Ponieważ jedno się nie zmieniło. Ciągle możemy psuć szyki lepszym i bardziej potężnym pojazdom niż nasz. Jeżeli mieliście z nim styczność w odległej przeszłości, zapewne wracacie do tych cudownych lat i rozpamiętujecie wasze epickie bitwy tak jak ja sam. Na sam koniec dodam, że T37 jest bardzo podobny do M24 Chaffee, ale nie jest już tym samym pojazdem. Ogólnie rzecz biorąc linia ta jest bardzo ciekawa i otwiera bardzo duże możliwości. Dlatego Wam ją polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
2

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
3

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
4

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
5

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
6

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
7

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
8

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
9

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
10

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
Chat