Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1722 0
18.08.2017

Pz.Kpfw. II Ausf. G - niemiecki mocarz

Pz.Kpfw. II Ausf. G jest niemieckim trzeciotierowym pojazdem niemieckim. Sklasyfikowany został jako czołg lekki. Jest to ciekawy pojazd, ponieważ posiada działo z piątego tieru. Nie jest to częsty widok, że pojazdy niższego tieru posiadają działo o dwa tiery wyższe. Pojazd wyposażony jest w 3cm M.K. 103. Jego penetracja wynosi 95 / 110 / 15 mm co jest bardzo dużym wynikiem. Obrażenia są nieco mniejsze, ale należy pamiętać, że jest pojazd z magazynkiem, w którym znajduje się po 6 pocisków, a ich obrażenia wynoszą 30 / 30 / 40 DMG. Zatem łatwo wyliczyć, że jeden magazynek może zadać 180 punktów uszkodzeń. Czas przeładowania jest dosyć długi i wynosi 15 sekund. Musimy więc bardzo uważać, aby nikt nie złapał nas na przeładowaniu, a jak wiadomo na niższych tierach dużo graczy przeprowadza rush.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Pz.Kpfw. II Ausf. G jest nieco wolniejszy od swojego kuzyna Pz.Kpfw. I Ausf. C. Jego maksymalna prędkość to 65km/h. Co i tak jest sporym wynikiem. Tak wysoki parametr pozwoli nam na dotarcie do strategicznych pozycji, wykrycie wroga i bezpieczny powrót, szybki powrót do bazy w razie konieczności oraz szybką zmianę pozycji. Wyrzucany jest na pojazdy piątego poziomu. Mimo to potrafi sobie poradzić dzięki penetracji. Kręcąc tak zwane bączki, czyli jeżdżąc wokół przeciwnika jesteśmy wstanie wyeliminować nawet najgroźniejsze cele. Posiadając magazynek możemy skupić się także na modułach przeciwników. Posiadamy bowiem dużą możliwość podpalenia ciężkiego pojazdu przeciwnika, jeśli załadujemy cały bębenek w nasz cel. Pancerz wynosi kadłuba wynosi 30 / 20 / 14 mm a wieży 30 / 14 / 14 mm. Nie jest to dużo, ale i tak spotkamy przeciwników, którzy będą mieli z nim problem. Oczywiście musimy pamiętać, że jest to lekki czołg zwiadowczy i musi osiągać duże prędkości. Dlatego może być zbyt ciężki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Ostatnio bardzo rzadko spotykam ten pojazd w bitwie. Może właśnie jest to okazja, aby go odkurzyć. Im mniej graczy go spotyka tym rośnie nasza szansa. Ponieważ nie wiedzą czego mogą się po nim spodziewać. Osobiście mogę zaryzykować stwierdzenie, że podchodzi do czołgu typu overpower. Może to wszystko za sprawą wyglądu, bo jak możemy zauważyć jest nieco podobny do Pz.Kpfw. II Ausf. J. Doświadczony gracz sam może nim zmienić wynik bitwy. A pluton składający się z tych pojazdów potrafi rozstrzelać każdego przeciwnika. Najlepszą techniką jest tak zwany focus na jednym przeciwniku i eliminacja po kolei. Jest on świetną zabawką na odstresowanie. Mogę go polecić każdemu kto lubi szybkie i zwinne pojazdy z dobrym działem. Na sam koniec dodam, że linia do Leoparda jest naprawdę przyjemna i ma kilka ciekawych pojazdów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
2

Sweet Amoris - Słodki Flirt Szkoła pełna miłości

Recenzja Milisia
3

Gothic 3 - Krytycznym okiem fana serii cz.1

Recenzja Baldur
4

Grepolis Witaj w Greckim Polis

Recenzja Tybero
5

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
6

Minecraft JAK ZBUDWAĆ PIERWSZĄ BAZĘ W MINECRAFT?

Poradnik Lesbiss
7

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
8

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
9

League of Legends AHRI Lisica o Dziewięciu Ogonach - PORADNIK

Poradnik JOORDAN1702
10

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
Chat