Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 229 0
26.08.2017

T7 Combat Car - Prezent za Golden Joystick

T7 Combat Car jest pojazdem premium drugiego poziomu znajdującym się w drzewku amerykańskim. Sklasyfikowany został jako pojazd lekki. Obecnie nie można go kupić w sklepie premium, a tym bardziej za złoto. Sprzedawany jest raczej okolicznościowo jako dodatek do większych zestawów. Może pojawić się w kalendarzu adwentowym na Boże Narodzenie. Pojazd, gracze otrzymali kiedy to gra World of Tanks w 2013 wygrała Golden Joystick. Jest to pojazd czysto kolekcjonerski. Jego parametry nie są, czymś co sprawiłoby, że staniemy się nie do zniszczenia. Dlatego też wiele osób sprzedało, go za kilkaset tysięcy kredytów, zapewniając tym sobie darmowe miejsce w garażu. Czy jednak warto było go sprzedać? Myślę, że nie. Kredyty szybko pójdą w niepamięć, a miejsce w garażu można wygrać lub kupić po obniżce za 150 złota.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
T7 Combat Car wyposażony jest w działo Browning MG caliber .50 HB, M2, które pozwala na penetrację 27 mm i obrażenia na poziome 8 punktów uszkodzeń. Jest to działo z magazynkiem, które mieści 50 pocisków. Średnio w ciągu minuty może zadać 944 punktów uszkodzeń. Czas przeładowania magazynka to, aż 24 sekundy. Jest to bardzo dużo, co utrudnia grę. Na niższych poziomach często możemy spotkać się z tak zwany rushem. Więc jeżeli będziemy w tym momencie przeładowywać, mamy spory problem. Przeciwnik znając specyfikację tego pojazdu zaatakuje nas też kiedy pociski nam się skończą. 24 sekundy w zupełności wystarczą, aby nas unieszkodliwić. T7 Combat Car ma silnik o mocy 262 koni mechanicznych co daje 26,31 koni mechanicznych na tonę. Maksymalna prędkość jaką może osiągnąć ten pojazd to 56 km/h. Jest zatem dosyć szybki i można nim aktywnie spotować.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
T7 Combat Car raczej nie jest typem pancernika. Jego pancerz kadłuba wynosi 15 / 12 / 6 mm, a wieży 12 / 12 / 12 mm. Należy zatem uważać na artylerię i pojazdy z tak zwanym troll gunem. Plusem jest, że Combat Car ma preferencyjny matchmaking. Oznacza to tyle, że nie może zostać wylosowany na pojazdy trzeciego poziomu. Pluton na tych pojazdach może odmienić losy spotkania, ale nie wpływa tak jak inne pojazdy na ostateczny wynik. Pojazd ten jest raczej ciekawostką niż pojazdem do zabawy. Często można zostać złapanym ,tak jak wspominałem wcześniej na przeładowaniu pakietu amunicji. Warto też dodać, że jest to bardzo niecelny pojazd. Jego celność na 100 m wynosi 0,53 m. Jest to naprawdę mało. Jeżeli jesteśmy kolekcjonerami pojazdów, to oczywiście jest to jedna z nietypowych perełek, którą to szanujący kolekcjoner winien mieć.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
4

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
5

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
6

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
7

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
8

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
9

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
10

CSGO (B2P) Jak nagrać fragmovie na słabszym komputerze?

Poradnik wzarek
Discord