Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
3.0 2 1110 0
04.07.2017

World Of Tanks - 1# Newsy z bieżącego tygodnia!

Dzisiaj nie będę znów mówił o Counter Strike : Global Ofensive, gdyż ciągle tylko ten CS:GO. Zapewne kojarzycie firmę Wargaming, a w szczególności wyprodukowaną przez nich grę World Of Tanks, za którą na tym serwisie możemy zdobyć naprawdę niemało bananków. Zapewne dla wielu z osób gra ta jest jedną z najlepszych nie tylko na tym serwisie, a także ogólnie. Skoro ją lubicie, to na pewno chcielibyście posiadać własny czołg! Wargaming wczoraj, czyli 3 lipca 2017 roku wprowadziło własne miniaturki czołgów posiadające ruchome elementy, przykładowo wieża i inne, co dodaje więcej realizmu, a za razem zabawy i ekscytacji. Jak to wargaming wspomniało: „Połączyliśmy siły z warminiature.com, aby wprowadzić oficjalną kolekcję miniaturek World of Tanks, którą rozpoczniemy niektórymi z najpopularniejszych czołgów...
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
...z gry, w tym: Tiger I, Cromwell i M4A2 Sherman!”. Warto dodać, że czołgi są wykonane w skali 1:72. Przy zakupie jednego z gadżetów otrzymujemy kod bonusowy dodający nam jeden dzień konta premium, a także kod zaproszeniowy, który możemy podarować między innymi znajomemu i nie tylko. Uważam, że jest to naprawdę odjazdowy gadżet dla fanów tej gry. Ja osobiście chciałbym taki posiadać. Tego samego dnia Wargaming wprowadziło nową serię misji turniejowych. Misje te możemy wykonywać aż do końca tego miesiąca, co jest dość sporym czasem i na pewno zdąrzycie wszystkie wykonać. Firma również wspomniała, że nadal możecie dołączać do Mistrzostw Europejskich. Jeśli chcecie dołączyć do turnieju wystarczy wejść na ich stronę, a następnie wejść w zakładkę „Turnieje”. Następnie Wargaming wszystko wam dokładnie wytłumaczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Czwarty lipca jest dniem Niepodległości w Stanach Zjednoczonych, dlatego też dziś, 4 lipca 2017 roku w sklepie premium wprowadzone zostają zestawy z czołgiem T26E5 Patriot, a także z jego klasycznym modelem, czyli bez końcówki Patriot. Najmniej przyjemną informacją jest fakt, że zestawy te nie są wcale tanie. Najtańszy zestaw, czyli klasyczny kosztuje w zaokrągleniu 36 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę wynosi 144 złote. Najdroższe kosztują aż 100 euro, co w przeliczeniu na złote wynosi 400 złotych, ale jak ktoś jest fanem czołgów, to czemu by nie kupić! Oferta ta w sklepie premium dostępna będzie do 7 lipca 2017 roku, czyli piątku. To już na tyle z najnowszych newsów na temat World Of Tanks. Serdecznie dziękuję wam za przeczytanie tego artykułu i zapraszam was do przeczytania innych. Ja już go nie przedłużam, dlatego też życzę wam miłych wakacji, do zobaczenia!
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
2

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
3

CSGO Prime (B2P) Co dropi z jakich skrzynek? CS:GO (II Część)

Poradnik _SkyLone
4

Speedway Manager Speedwaymanager.pl - najlepszy manager żużlowy na rynku

Recenzja Dawid76
5

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [6#] - Overpass

Poradnik JestemKacper
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO Hit czy kit ? Czyli co sądzę o popularnej grze.

Recenzja Gittyman
7

CSGO Prime (B2P) Gra na dwie strony - Counter Strike Global Offensive

Recenzja madziax
8

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
9

World of Tanks Caernarvon - przyjemny brytyjski czołg ciężki

Recenzja HansOmen
10

CSGO Prime (B2P) Jak być lepszym w cs go?

Poradnik Eton
Chat