Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
3.0 2 250 0
04.07.2017

World Of Tanks - 1# Newsy z bieżącego tygodnia!

Dzisiaj nie będę znów mówił o Counter Strike : Global Ofensive, gdyż ciągle tylko ten CS:GO. Zapewne kojarzycie firmę Wargaming, a w szczególności wyprodukowaną przez nich grę World Of Tanks, za którą na tym serwisie możemy zdobyć naprawdę niemało bananków. Zapewne dla wielu z osób gra ta jest jedną z najlepszych nie tylko na tym serwisie, a także ogólnie. Skoro ją lubicie, to na pewno chcielibyście posiadać własny czołg! Wargaming wczoraj, czyli 3 lipca 2017 roku wprowadziło własne miniaturki czołgów posiadające ruchome elementy, przykładowo wieża i inne, co dodaje więcej realizmu, a za razem zabawy i ekscytacji. Jak to wargaming wspomniało: „Połączyliśmy siły z warminiature.com, aby wprowadzić oficjalną kolekcję miniaturek World of Tanks, którą rozpoczniemy niektórymi z najpopularniejszych czołgów...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
...z gry, w tym: Tiger I, Cromwell i M4A2 Sherman!”. Warto dodać, że czołgi są wykonane w skali 1:72. Przy zakupie jednego z gadżetów otrzymujemy kod bonusowy dodający nam jeden dzień konta premium, a także kod zaproszeniowy, który możemy podarować między innymi znajomemu i nie tylko. Uważam, że jest to naprawdę odjazdowy gadżet dla fanów tej gry. Ja osobiście chciałbym taki posiadać. Tego samego dnia Wargaming wprowadziło nową serię misji turniejowych. Misje te możemy wykonywać aż do końca tego miesiąca, co jest dość sporym czasem i na pewno zdąrzycie wszystkie wykonać. Firma również wspomniała, że nadal możecie dołączać do Mistrzostw Europejskich. Jeśli chcecie dołączyć do turnieju wystarczy wejść na ich stronę, a następnie wejść w zakładkę „Turnieje”. Następnie Wargaming wszystko wam dokładnie wytłumaczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czwarty lipca jest dniem Niepodległości w Stanach Zjednoczonych, dlatego też dziś, 4 lipca 2017 roku w sklepie premium wprowadzone zostają zestawy z czołgiem T26E5 Patriot, a także z jego klasycznym modelem, czyli bez końcówki Patriot. Najmniej przyjemną informacją jest fakt, że zestawy te nie są wcale tanie. Najtańszy zestaw, czyli klasyczny kosztuje w zaokrągleniu 36 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę wynosi 144 złote. Najdroższe kosztują aż 100 euro, co w przeliczeniu na złote wynosi 400 złotych, ale jak ktoś jest fanem czołgów, to czemu by nie kupić! Oferta ta w sklepie premium dostępna będzie do 7 lipca 2017 roku, czyli piątku. To już na tyle z najnowszych newsów na temat World Of Tanks. Serdecznie dziękuję wam za przeczytanie tego artykułu i zapraszam was do przeczytania innych. Ja już go nie przedłużam, dlatego też życzę wam miłych wakacji, do zobaczenia!
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
4

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
5

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
6

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
7

CSGO (B2P) Flipsid3 Tactics - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
8

World of Warships World of Warships - Po prostu statki

Recenzja Niegrzeczny
9

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Big Farm Kilka słów ode mnie... ;3 [Big Farm]

Recenzja NibyFajna
Discord