Jak to działa

WSO Poker

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis WSO Poker

Gra World Series of Poker jest dostępna na wielu platformach i pozwala przetestować swoje umiejętności przeciwko milionom graczy na całym świecie. Wykorzystaj siłę strategii, aby zdobyć topową nagrodę, unikalną bransoletę WSOP i wiele innych ekscytujących nagród.

Możesz wziąć udział w wielopoziomowych turniejach Texas Hold'em, aby wygrywać pierścienie WSOP i piąć się wyżej na rankingowej drabince. Co cztery godziny rozprowadzane są wolne żetony. Co więcej, twórcy zadbali o stale odbywające się, ekskluzywne imprezy. Śledzenie statystyk przyniesie Ci cenny wgląd w postęp i pomoże zaplanować dalsze działania celem polepszenia umiejętności. Każdego dnia można wziąć udział w darmowych turniejach, nowych trybach gry, a nawet grać anonimowo w Ohamę i Texas Hold'dem, korzystając z trybu gościa.

Fakt, że gry są wieloplatformowe, umożliwiają płynne przełączanie się między urządzeniami, w tym smartfonem, laptopem i tabletem. Zdobądź zwycięstwo w mini-grach na automatach i połącz swoje konto na Facebooku, aby uzyskać dostęp do dodatkowych żetonów.

WSO Poker charakteryzuje się ogromną społecznością online! Gracze z całego świata chętnie wymieniają się doświadczeniami, radami oraz wskazówkami. Tytuł ten jest uważany za jeden z największych na świecie oraz zdobył fenomenalne recenzje w wielu renomowanych witrynach gamingowych. Stań się częścią świata WSO Pokera już teraz!

pełny opis gry
Screeny
WSO Poker screenshot1 WSO Poker screenshot2 WSO Poker screenshot3 WSO Poker screenshot4 WSO Poker screenshot5 WSO Poker screenshot6 WSO Poker screenshot7 WSO Poker screenshot8 WSO Poker screenshot9 WSO Poker screenshot10
Video

WSO Poker wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat