Jak to działa
Przejdź do gry Zoo 2 - Animal Park
Zoo 2 - Animal Park
4.0 2 513 0
11.08.2022

Gra Zoo 2- Animal Park

W pasjonującej grze o dzikich zwierzętach Zoo 2: Animal Park wcielasz się w rolę dyrektora zoo. Opiekujesz się różnymi gatunkami dzikich zwierząt takimi jak tygrysy, wilki, lwami.
Budujesz fantastyczne i imponujące zoo, które przyciąga coraz większą ilość gości. Zaczynając grę posiadamy podstawowe zwierzęta takie jak koń, królik. Gra daje możliwość posiadania imponujących zwierząt z różnych części świata, aby je zdobyć należy opiekować się zwierzętami, bawić się z nimi, co z kolei przyciąga gości do Zoo.
Twoim pierwszym zadaniem, aby osiągnąć szczyt w branży zoo, jest czyszczenie i karmienie zwierząt, od których zaczynasz.

Gdy nad zwierzęciem pojawia się dymek, zawiera on informację na temat tego czego potrzebują twoje zwierzęta. Poniżej dymek z piłą sugeruje, że zwierzęta są smutne i potrzebują się pobawić. Należy kliknąć dymek, a następnie rzucić zwierzętom piłkę. W ramach zabawy zwierzętom można w wybiegu postawić specjalne linki lub huśtawki.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Oprócz opieki nad zwierzętami zajmujemy się dekoracją zoo. Pomaga ona w przyciągnięciu większej ilości zwierząt. Część dekoracji otrzymujemy w zamian za wykonane zadania, a dodatkowe przedmioty możemy kupić w sklepie. Do każdej dekoracji przypisane są punktu popularności, które przyciągają gości do zoo. Im więcej dekoracji tym więcej odwiedzających, a co za tym idzie wyższy poziom. Goście którzy nas odwiedzają nad głowami posiadają dymki, którymi sugerują nam co należy zrobić, aby goście byli zadowoleni. Zalecane jest sadzenie kwiatów, ustawianie toalet, a także śmietników, które należy regularnie podlewać oraz opróżniać.

Wraz z biegiem gry pozyskujemy nowych znajomych, których możemy odwiedzać i pomagać im w prowadzeniu ich zoo. Za pomoc 10 znajomym otrzymujemy w nagrodę w postaci tajemniczej skrzynki. W skrzynce kryją się karty do odsłonięcia, które są częściami puzzli. Aby zdobyć jakiś przedmiot należy skompletować 6 puzzli.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Zdobywając kolejne poziomy odblokowujemy nowe zwierzęta oraz dekoracje, które dostarczają nam więcej punktów i gotówki. Gra ma dynamiczny przebieg dzięki nowym zadaniom. Są one wyświetlane po lewej stronie ekranu. Za ich wykonanie otrzymujemy nagrody, takie jak: pieniądze, punkty, różne gatunki zwierząt, stoiska sklepowe, kwiaty, wyposażenie wybiegów.
Zdobywając wyższe poziomy nasze zoo powiększa terytorium, dając możliwość zakupu większej ilości zwierząt oraz dekoracji.
Aby zadowolić klientów warto zbudować stoiska sklepowe takie jak: sklep z zabawkami i balonami, stoisko z lodami, stoisko z napojami, stoisko z przekąskami, plac do wypoczynku. Należy pamiętać o regularnym ulepszaniu tych budynków w celu większego zarobku.

4.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Weronika125q

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Największy zżeracz czasu

Recenzja Tybero
2

IGI 2: Covert Strike - Gra dzieciństwa [RECENZJA]

Recenzja MarbleXeno
3

Smite Jedna z lepszych gier typu MOBA

Recenzja SecondDeltaclav
4

CSGO Prime (B2P) Porady aby osiągać sukces w cs go

Poradnik Pitergta
5

3 najlepsze gry RPG na świecie

Recenzja Jakacz
6

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
7

League of Legends Poradnik jak wyjść z BRĄZU/SILVERA + porady dotyczące gry

Poradnik pk_14
8

World of Tanks AMX 40 - Po prostu Kaczka

Recenzja HansOmen
9

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
10

Transformice Transformice, czyli walka o zdobycie sera

Recenzja alexia2224
Chat