Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
1 2 66 0
09.07.2017

Artyleria ze USA, czyli T92 i jego opis oraz krótka historia!

Witam was wszystkich bardzo serdecznie. W tym artykule przedstawię wam szczegółowo czołg T92 pochodzący z Stanów Zjednoczonych. Jeśli materiał Ci się spodobał to koniecznie zostaw kciuka w górę. W sekcji komentarzy podziel się opinią na jego temat, a także gdy będzie taka potrzeba to wskaż błędy. Ja już tego dość długiego wstępu nie chcę mocniej przedłużać, dlatego też zapraszam gorąco do czytania. Zaczniemy od podstawowej informacji, a mianowicie jest to czołg, a dokładniej to artyleria, czyli działo samobieżne X tieru. Jak wspomniałem na wstępie pochodzi z Stanów Zjednoczonyych Przejdźmy do naprawdę bardzo krótkiej jego historii. Prace nad nim zaczęły się w 1945 roku. Używano przy jego budowie części czołgu M26. W marcu tego samego roku przeszedł pomyślnie testy, ale nie rozpoczęto jego produkcji seryjnej.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Jak widzicie historia naprawdę ciekawa i krótka. Ma 500 punktów życia i waży 21.43 ton, co jest dość mało jak na czołg. Maksymalna jej prędkość to 32.2 km/h, a jadąc w tył to już tylko 10 km/h. Przedni pancerz podwozia wynosi 25.4 milimetrów, boczny także tyle – 25.4 milimetrów. Natomiast tylny tylko 12.7 milimetrów. Jego wieża to T92. Jej prędkość obrotu to 8 d/s. Zasięg widzenia to 360 metrów, natomiast waga wieży to 300 kilogramów. Działo tego czołgu zwie się 240 mm Howitzer M1. Ilość amunicji tego czołgu wynosi 16 i nie posiada magazynku. Czas jego przeładowania to 53 sekundy. Celność tego działa to 0.92 metra. Uszkodzenia zadawane przez tą artylerię liczą nawet 2250 punktów życia na jeden oddany strzał. Waga to 11.38 kilograma, w zaokrągleniu rzecz jasna. Jego silnik, czyli Ford GAF T92 o mocy 500 hp, a także szansie...

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

...na pożar aż 20%. Waży 641 kilogramów. T92 T80E1 czyli nazwa jego zawieszenia. Prędkość jego obrotu to 26 d/s, natomiast waga to 24 kilogramy. Limit obciążenia zawieszenia to 61 ton. Ostatni już moduł, a zarazem prawie koniec artykułu, czyli radio o nazwie SCR 528A o mocy sygnału 745 metrów jak w większości przypadków X tierów. Waży 91 kilogramów. To już na tyle z dość szczegółowego materiału o tym czołgu. Mam nadzieję, że spodobał Ci się on, a jeśli tak to koniecznie zostaw kciuka w górę. Zostaw także swoją opinię w sekcji komentarzy na jego temat. Jeśli zauważyłeś jakikolwiek błąd to poinformuj mnie o tym również w sekcji komentarzy. Zapraszam was także do przeczytania moich innych artykułów. Ja już tego artykułu nie przedłużam. Życzę wam miłych i wesołych wakacji, trzymajcie się, do zobaczenia w kolejnych!

Artyleria ze USA, czyli T92 i jego opis oraz krótka historia! 2.3 3
1 2
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour