Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
1 0 42 0
27.06.2017

Battlefield 4 - beta mnie nie przekonała, ale...

Battlefield 4 jest kolejną grą z serii Battlefield, tworzoną przez EA DICE. Została wydana w październiku roku 2013 na PC, PlayStation 3 i XBOX 360, a niedługo później, bo w listopadzie na PlayStation 4 oraz XBOX ONE. Fabuła gry, tak jak w poprzedniej części - Battlefield 3, nie jest długa i jest trochę niedopracowana, ale uważam, że była całkiem ciekawa, a przynajmniej wciągnęły mnie niektóre z misji. Jednak Battlefield 4 to głównie gra multiplayer i tam spełnia swoje zadanie. Może w czasie bety oraz zaraz po wydaniu nie była zbyt ciekawą produkcją to w roku 2016/17 można było w nią bardzo przyjemnie pograć samemu lub ze znajomymi. W becie było wiele błędów m. in. przenikało się przez kamienie czy przez podłogę i nie umilało to za bardzo rozgrywki. Ale na szczęście to wyeliminowano i gra obecnie jest całkiem ciekawą produkcją.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Co do trybu multiplayer to "nową" rzeczą był tu tryb dowódcy. Dlaczego nową jest w nawiasie? Ponieważ wprowadzony został on w Battlefieldzie 2, ale w kolejnych odsłonach został wycofany. Dostępne tryby wieloosobowe to: podbój, szturm, zespołowy deathmatch, unicestwienie, neutralizacja, drużynowy DM, dominacja, podbój - bitwa powietrzna , zdobądź flagę czy też dowódca. Grając w trybie wieloosobowym zdobywamy punkty, którymi możemy rozwinąć swojego żołnieża do 140 poziomu doświadczenia. W grze do dyspozycji mamy wiele granatów, noży czy różnych broni palnych. Co do noży to w poprzedniku mieliśmy tylko 2 noże - normalny i premium, a tutaj za to mamy ich bardzo dużo i myślę, że jest to całkiem dobre rozwiązanie. Broni palnych również jest więcej niż w poprzedniku i mamy też więcej opcji modyfikacji. Jest to jak najbardziej dobre posunięcie, bo im większy wybór tym możemy dogodzić większej ilości graczy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Co do dodatków, bo ich nie mogło zabraknąć to pierwszy wyszedł równo z grą i nazywał się Chińska Nawałnica. Dodawał on nowy tryb rozgrywki - Bitwa Powietrzna, pięć nowych broni, a także 4 nowe mapy. Następnym dodatkiem było Drugie Uderzenie, które do gry dodawało tryb zdobądź flagę oraz dodało cztery najpopularniejsze mapy z poprzedniej części w wersji trochę innej, bo lekko odświeżonej - Operation Metro 2014, Caspian Border 2014, Gulf of Oman 2014 , Operation Firestorm 2014. Oprócz tego dodatek oferuje pięć nowych rodzajów broni oraz nowy pojazd - buggy. Następnym dodatkiem była Wojna Na Morzu i w nim znajduje się nowy tryb Carrier Assault, pięć nowych broni, nowy pojazd, a dokładniej poduszkowiec, dwa nowe gadżety (wyrzutnia granatów 3GL oraz mina przeciwlotnicza) i cztery nowe mapy. Kolejny dodatek to Zęby Smoka i zawiera on pięć nowych rodzajów broni oraz tarczę balistyczną. Dodano także nowy tryb - sprzężenie, który ma podobne zasady co podbój. Dodatkowo dodawał on 4 nowe mapy. Ostatnim DLC była Ostateczna Rozgrywka. Do gry dodał cztery nowe mapy: Olbrzymy z Karelii, Kryptonim Młot, Hangar 211 i Operacja Zamieć oraz dwa nowe pojazdy, czyli skuter śnieżny i czołg poduszkowy.

1 0
Art napisany przez wzarek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
2

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
3

Jak napisać dobry artykuł na banankach? :>

Tutorial toya_xd
4

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
5

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja GN0M3K
6

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
7

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
8

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [1#]

Poradnik GN0M3K
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski