Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
3 0 83 0
03.07.2017

CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki

Jestem fanem gry Counter-Strike od czasów powstania w wersji "klasycznej", czyli 1.6, którą wciąż mam na innym komputerze. Tą wersją grałem przez dość długi czas, ale kiedy pojawiła się teraźniejsza wersja, poczułem,że będzie lepsza od poprzedniej. I nie myliłem się. Cieszę się, że czas przyniósł do tej gry skiny oraz lepszą jakość grafiki, choć dalej uważam, że w wersję 1.6 da się dalej grać. Teraz grę cs:go nie możemy oceniać jak zwykłą grę, ale jako platformy e-sportowe i oceniać je jak zwykłe sporty, np. piłkę nożną, czy siatkówka. Menu w dzisiejszym cs-ie sprawia wrażenie profesjonalnej gry. W wersji starszej menu nie wyglądało tak "doskonale" i miało mniej możliwości i opcji. Dawniej nie było meczów e-sportowych (ESL, KOLONIA, IBUYpower). W cs-ie 1.6 nie było możliwości wykonywania operacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Dodatkowo dla początkujących jest wprowadzony samouczek i nie muszą się martwić,że będą najgorsi, ponieważ mogą się spokojnie nauczyć wszystkiego od podstaw i nawet mogą zostać mistrzami. Aby posiadać skiny trzeba je kupić za pomocą różnych form płatności, np. PaySafe Card lub też kartą kredytową, aby później przekształcić prawdziwe pieniądze w euro na Steam. Skiny posiadają wartości swojej rzadkości i są to: biały lub szary, jasnoniebieski, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony i złoty - nóż lub rękawiczki. Powstały różne strony, gdzie zdobywa się punkty aby później zamienić je na skiny. Są to m.in. : cs:go polygon - ruletka, cs:go bounty - różnie tryby. Najlepsza strona według mnie, to bananki.pl. Sam korzystam z niej bardzo często. Z resztą korzystam ze wszystkich. Robiąc zadania w różnych grach, np. cs:go zdobywa się punkty na tej stronie
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Uważam, że gra Counter Strike: Global Offensive jest bardzo wciągająca,ma wiele trybów gry, np. wyścig zbrojeń, mecz turniejowy, mecz uproszczony, demolka i deathmetch. Myślę, że gra również uczy działania zespołowo grając z innymi użytkownikami, ale i również z botami. Porównując cs-a 1.6 do cs:go, to wygrywa zdecydowanie dzisiejsza wersja, ale grając długo w poprzednią wersję przyznam, że można do tego wrócić. Grę ocenię 10/10, ponieważ ze względu na lepszą grafikę, więcej możliwości, wprowadzone skiny oraz samouczek dla początkujących, np. tak jak moja kuzynka. Ponad to podczas meczy z innymi graczami można z nimi rozmawiać. Często możemy spotkać ludzi z innych krajów i można się nauczyć innych języków lub doszkolić się w językach które znamy lub się uczymy na bieżąco. Ja oceniłem grę na maksymalną liczbę, a wy? Jak oceniacie grę cs:go?
CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki 5.0 3
3 0
Art napisany przez mat2mar

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
6

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
7

Jak tworzyć decki w Clash Royale?

Tutorial Gerluk
8

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
9

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper