Jak to działa
5.0 1 324 0
26.11.2017

Nagrody dla gier - Steam

Jak co roku przychodzi jesień. Jako, że jest porą roku Steam nie próżnuje i ogłasza promocje. W poprzednim roku był on połączony z nominacjami do nagród dla gier, które graczom najlepiej się zapamiętały.
Cały ewenement tego głosowania polega na tym, że nagradzane są gry nie na podstawie tego jak wyglądają technicznie. Nie znajdziemy tu suwaków wskazujących czy w grze najlepsza jest grywalność, grafika, oprawa dźwiękowa czy fabuła. Kategorie zostały oparte głównie o uczucia jakie wiążą się z daną grą.

W tym roku powstała powtórka tamtej akcji. Tym razem jest o cztery więcej kategorii. Wiele gier stało się bardziej innowacyjnych, zatem logiczne jest, że aby ogarnąć te wszystkie pomysły i każdemu nadać prekursora, należy nadać więcej nazw, aby nic nie zostało pominięte w wielkiej branży gier komputerowych. Wyboru tego, kto prekursorem będzie dokonają sami gracze.
Omówię te które najbardziej wyróżniają się w porównaniu do poprzedniego plebiscytu.

1.Po pierwsze kategoria to „Kochać wszystkich, nikogo nie oszczędzać”. Jest przeznaczona dla gry w której nie ma walki lub konfliktu. Pokazuje to jak daleko człowiek zaszedł w tworzeniu gier, że nie jest już potrzebna super wartka akcja i stosy trupów, aby wciągnąć gracza na długie godziny.

2.Następnie mamy kategorię „Wybór ma znaczenie”. Wskazuje ona, że przejście gry nie wiąże się z biegnięciem na oślep do przodu. W wielu grach mamy namiastkę wyboru w postaci misji pobocznych. Tą nagrodę powinniśmy przyznać grze w której każdy wybór zmienia nie tylko filmik końcowy, ale także pośrednią fabułę.

3. Kolejną kategorią wartą uwagi jest „Owoc miłości”. Każdy z nas zna grę, która nigdy się nie nudzi. Tym bardziej nigdy się nie znudzi...
...gdy wciąż wydawane są do niej aktualizacje.

4. Ostatnia z ciekawych propozycji nominacji to „Nie przepraszaj za nic”. Stworzona najprawdopodobniej aby nagrodzić gry, które uległy fali ataków z powodu posunięć deweloperów. Gracze masowo wystawiali oceny negatywne przez co sprzedaż mogła znacząco zmaleć. Każe ona zastanowić się czy gry znienawidzone przez rozjuszony tłum są od razu skazane na porażkę.

Tak jak ostatnio możemy zaproponować inną nazwę nagrody i nominować do niej grę. Najczęstsze i najciekawsze zostaną wzięte pod uwagę podczas rozdania nagród.
Można także podnieść poziom konta Steam, ponieważ dodano odznake, której poziom zwiększamy przez wkład w nominacje. Musimy nominować jakąkolwiek grę, nominować grę w każdej z możliwych nagród, zagrać w nominowaną przez nas grę, a także wystawić naszemu wyborowi recenzję.
Łącznie zdobyć można do 100 PD, co może niektórym otworzyć dostęp do pierwszej na ich koncie gabloty.
Pamiętajcie: Każdy głos się liczy!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
4

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
5

Soul Calibur Soul Calibur - prostota w najlepszym wydaniu.

Recenzja veritasek
6

Unturned Poradnik na początek gry

Poradnik Sidel03
7

Ile gry pokazuje grafika?

Poradnik LiquidSnake
8

Margonem Jak szybko wbijać level?

Poradnik mufe
9

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
10

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
Discord