Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 3166 0
04.08.2020

Zoe - poradnik League of Legends

Zoe jest zabawną postacią, posiada unikalną mechanikę "kradnięcia zaklęć", ilekroć ktoś użyje przedmiotu, lub zaklęcia, obok tej osoby wypada kopia tego zaklęcia, a Zoe może ją podnieść i użyć przez określony czas. Przedtem nigdy podobnej mechaniki nie było w grze, dodaje ona bardzo sporo możliwości, przez co granie Zoe jest ciekawe i każda gra jest unikalna. Zoe skupia się na zadawaniu obrażeń z bezpiecznego dystansu. Jest to skomplikowana postać i wymaga dobrego wyczucia, zaklęcia na których opiera swoje obrażenia to skill shoty które trzeba trafić w przeciwnika. W odpowiednich rękach zdziała cuda. Jest dobra w każdej fazie gry, skaluje się całkiem nieźle, jest w stanie one shotować każde cele, gdyż jej obrażenia od zaklęć skalują się wraz przebytym zasięgiem. Jedyny problem jaki można zauważyć grając nią, to totalny brak mobilności. Zoe jest bardzo podatna na ganki jeśli gra agresywnie i ciężko jej uciec o ile nie posiada Błysku, trzeba nią grać ostrożnie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Zalety:

 • ekstremalnie duże obrażenia
 • postać do solo carry
 • daleki zasięg umiejętności
 • darmowe zaklęcia i przedmioty
 • dobra w każdej fazie gry


Wady:

 • wymaga dużych umiejętności od gracza
 • łatwa w zabiciu
 • bardzo słaba mobilność
 • łatwo zablokować jej obrażenia


Zoe aby zadać te ogromne obrażenia, musi trafić swoimi skill shotami, co nie jest łatwe w przypadku mobilnych postaci. Jej R umożliwia jej teleportacje na krótką odległość po czym powrót do pierwotnej lokalizacji, zawsze zdarzy się źle to użyć bo ciężko jest wszystko przewidzieć, granie Zoe wymaga dużego skupienia.


Przedmioty


Na start dobrym wyborem jest Doran's Ring i mikstura, albo też Corrupting Potion jeśli gramy na agresywny pick. W każdym buildzie Zoe nie może zabraknąć Luden's Echo, Rabadon's Deathcap i Void Staffa.


Uniwersalny build:

 • Luden's Echo
 • Lich Bane
 • Zhony'a Hourglass
 • Sorcerer's Shoes
 • Rabadon's Deathcap
 • Void Staff


Runy


Dark Harvest - bardzo dobrze działa na Zoe, bo jeśli już trafiamy kogoś umiejętnością, to celowi zostaje na tyle mało hp, że otrzymujemy stack prawie zawsze. W początkowej fazie gry nie będzie spektakularnej różnicy, ale w late game z kilkunastoma stackami eliminacja przeciwników będzie banalna, wystarczy autoatak aby aktywować dodatkowe obrażenia z runy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Sudden Impact - runa wręcz stworzona dla Zoe, po użyciu naszej R otrzymujemy przebicie pancerza na 5 sekund, w tym czasie trafiamy cel z innych umiejętności które zadają zwiększone obrażenia.


Eyeball Collection - dodatkowe AP za niszczenie totemów i zabijanie bohaterów, niby nic takiego, ale wystakowana daje spory bonus


Ravenous Hunter - leczy za x % zadanych obrażeń z umiejętności, ta runa przy ilościach zadawanych przez nas obrażeń działa rewelacyjnie. Zoe ma problemy z utrzymaniem się na linii, więc dodatkowe uzdrowienia bardzo się jej przydają. Dodatkowo jeśli ukradniemy komuś zaklęcie lub przedmiot który leczy, uleczymy się więcej dzięki tej runie.


Transcendence - 10% CDR na 10 poziomie, zawsze dobry wybór, zamiennie można używać Celerity która zwiększa bonusy do poruszania się.


Nimbus Cloak - Totalny must have na Zoe. Ilekroć używamy zaklęcia lub przedmiotu otrzymujemy premie do poruszania się, bardzo często będzie przez ciebie używana.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+Prologue - gra warta uwagi

Recenzja Majqqeen
3

Wolni farmerzy Zostań Wolnym Farmerem

Recenzja Wisniazdw
4

Plemiona Plemiona, grać czy nie?

Recenzja Rockney
5

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
6

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
7

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
8

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
9

ARMA III (B2P) ARMA 3: Dokładna recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

League of Legends Rumble - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat