Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
2 0 123 0
08.06.2017

Hero Zero - subiektywna recenzja, mój punkt widzenia

Trochę o grze - Hero Zero to dość ciekawy przeglądarkowy tytuł. Jest on atrakcyjny nie tylko ze względu na możliwość zdobycia w nim bananków. Główne zalety gry to: humorystyczne obrazki i podpisy, ciekawa grafika oraz mnogość różnych opcji. Grę zaczynamy bohaterem który nie posiada żadnych przedmiotów, ma mało pieniędzy i ogólnie nie jest zbyt silny. W miarę postępu gry stajemy się coraz silniejsi, mamy lepsze przedmioty i więcej pieniędzy. To naprawdę potrafi wciągnąć :) Gra powinna zainteresować i tych młodszych i tych starszych, oczywiście zależy co kto lubi, ale jeśli chodzi o gry przeglądarkowe jest to jedna z lepszych pozycji. Jeśli wolicie grać mobilnie to możecie grać w tą grę na tablecie albo telefonie ( z Androidem lub IOS) wystarczy pobrać aplikację.

Grając w tę grę możesz zdobyć 420 Graj

No dobrze, ale skoro mowa o pieniądzach w grze na co możemy je spożytkować? Pieniądze możemy wydać na cechy, które rozwijają naszą postać. Cechy możemy podzielić na: Siłę, Kondycję, Inteligencję oraz Intuicję. Każda z nich daje co innego. Przykładowo: siła zwiększa zadawane obrażenia. W grze możemy wstąpić do drużyny, która daje nam różne bonusy lecz najpierw należy ją rozbudować. Aby to zrobić trzeba wpłacać złoto do drużyny, gdyż jest ono potrzebne aby rozwijać cechy drużyny. W grze tej dużym plusem są mikropłatności. Tak tutaj są one plusem. Twórcy mogą zarobić, a Ty aby mieć silną postać nie musisz wydawać ani grosza na grę ! W Hero Zero sam doszedłem do 25 poziomu i jeszcze ani razu nie widziałem aby coś kosztowało dużą ilość oponek (waluta premium gry). Gra jest naprawdę godna polecenia.

A tutaj przedstawiam mój screen z gry :)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 440 Graj

A teraz trochę więcej o samej rozgrywce. Jak widać na moim screenie pod postacią widnieje jedenaście kółek z różnymi obrazkami. Pierwsze od lewej kółko odpowiada za przejście do widoku naszego bohatera gdzie możemy ulepszać jego cechy, wprowadzać opis, zmieniać wygląd lub zmienić mu założone przedmioty. Drugie kółko odpowiada za misje, które trwają określoną ilość czasu i dają nam przedmioty (nie zawsze ) doświadczenie oraz monety. Następne koło to lumpeks - tam kupujemy wyposażenie. Następnie mamy pojedynki - tam walczymy z innymi graczami. Kółko z obrazkiem hantelka to siłownia - tam możemy trenować cechy bohatera (kilka razy dziennie). Ten dziwny wyglądający niczym robot obrazek to kryjówka, miejsce gdzie możemy zarabiać monety oraz napadać kryjówki innych graczy. Te zdjęcia to zadania nadzwyczajne. Następne przyciski po kolei odpowiadają za: Wspomagacze, Drużynę, Rankingi oraz kupowanie oponek. Według mnie gra jest idealną opcją na zdobycie bananków jestem pewny, że po ukończeniu wszystkich zadań nadal będziecie kontynuować grę :) Szczerze polecam. Zdobywajcie dużo bananków i bawcie się dobrze w grze :)

Hero Zero - subiektywna recenzja, mój punkt widzenia 5.0 2
2 0
Art napisany przez Zirrn

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
2

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
5

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
6

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal
10

League of Legends Jak znaleźć swoją "MAIN" postać ? PORADNIK

Poradnik PoProstuFreo