Jak to działa
0 0 22 0
25.08.2017

Pokemon GO - czym jest pokestop?

Pokestop.. Czyli jedna z ważniejszych rzeczy w pokemon go.. Dlaczego? Z pokestopa nie dość, że otrzymujemy doświadczenie to także mamy szansę wydropić lepsze pokeballe, które przydadzą nam się do złapania silniejszych pokemonow.. Tym krótkim wstępem zapraszam do czytania!

Pokestop jak sama nazwa wskazuje jest stopem.. Stopem, z którego możemy otrzymać przedmioty niezbędne do gry.. Pokestop na mapie jest oznaczony takim niebieskim kwadatem.. Jednak żeby zauważyć takiego pokestopa musimy być w promieniu 1km-1,5km. Dalsze pokestopy nie będą ukazywane na mapie. Żeby otworzyć takiego pokestopa musimy być w pobliżu niego, gdzieś około 100-200m (nie znam dokładnej liczby). Jak już będziemy w zasięgu pokestopa zaświetli on nam się na fioletowo. Z pokestopa wylatują nam przedmioty, które są niezbędne do dalszej gry..

Takimi przedmiotami są:
- pokeballe (w pokeballe łapiemy pokemony.. Z pokestopa pokeballe wylatują najczęściej)
- Lucky Egg (jest to jajko, które podwaja nam zdobyte doświadczenie. Często używany do ewoluowania dużej ilości pokemonów. Można go użyć raz i efekt jego trwa przez pół godziny)
- Egg (jeśli znamy angielski, to wiemy, że to jajko. Jajko służy nam do wykluwania pokemonów. Żeby wykluć jajko potrzebujemy wychodzić tyle kilometrów ile każe nam jajko. Im większe jajko tym mamy większą szansę wykluć silniejszego pokemona)
- Razz Berry (jest to tzw. malinka. Malinka powoduje takie jakby uśpienie czujności pokemona.. Przydaje się, jeśli chcemy złapać jakiegoś silniejszego pokemona)
- Revive (jeśli nasz pokemon zginie podczas walki w gymie to używając revive ożywiamy naszego pokemona)
- Potion (Twój pokemon ma mało życia? Posiadając potiona dajesz mu życie.. Po prostu potka regeneruje zdrowie pokemona)

Pamiętaj, że pokestopy najczęściej występują na jakichś głównych budynkach, zabytkach, zabytkowych miejscach.. Może to być kościół, sąd, komisariat policji a nawet pomnik!

Pokestopy także wykorzystywane są do przywabiania pokemonów.. Jest to troszkę kosztowniejsza opcja a zwie się ona "Lure Mode".. Lure przyciąga do siebie wszystkie pokemony w pobliżu, a jeśli mamy nawet 3 pokestopy koło siebie i wraz z kolegami odpalimy lure'a i do tego będziemy ewoluować pokemony to możemy bardzo wysoko zajść w poziom do góry! Skąd wiemy, że w danym miejscu jest lure mode odpalony? Jak jest odpalony lure mode to koło pokestopa latają takie falbanki (tak to można nazwać).. Do tego, żeby odpalić lure nie musimy być my.. W okolicy ktoś inny mógł odpalić lure'a a Ty też możesz z tego korzystać.. Wystarczy, że podejdziesz do danego miejsca i przez jakiś okres czasu będziesz tam przy tym pokestopie. Lure trwa tyle samo czasu co lucky egg czyli pół godziny!

Pokemon GO - czym jest pokestop? 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Dlaczego warto grać w Margonem?

Recenzja Quaresma
2

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
3

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
4

Margonem Margonem Jaką klasę wybrać?

Poradnik Banankowy01
5

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen