Jak to działa
0 0 62 0
25.08.2017

Pokemon GO - czym jest pokestop?

Pokestop.. Czyli jedna z ważniejszych rzeczy w pokemon go.. Dlaczego? Z pokestopa nie dość, że otrzymujemy doświadczenie to także mamy szansę wydropić lepsze pokeballe, które przydadzą nam się do złapania silniejszych pokemonow.. Tym krótkim wstępem zapraszam do czytania!

Pokestop jak sama nazwa wskazuje jest stopem.. Stopem, z którego możemy otrzymać przedmioty niezbędne do gry.. Pokestop na mapie jest oznaczony takim niebieskim kwadatem.. Jednak żeby zauważyć takiego pokestopa musimy być w promieniu 1km-1,5km. Dalsze pokestopy nie będą ukazywane na mapie. Żeby otworzyć takiego pokestopa musimy być w pobliżu niego, gdzieś około 100-200m (nie znam dokładnej liczby). Jak już będziemy w zasięgu pokestopa zaświetli on nam się na fioletowo. Z pokestopa wylatują nam przedmioty, które są niezbędne do dalszej gry..
Takimi przedmiotami są:
- pokeballe (w pokeballe łapiemy pokemony.. Z pokestopa pokeballe wylatują najczęściej)
- Lucky Egg (jest to jajko, które podwaja nam zdobyte doświadczenie. Często używany do ewoluowania dużej ilości pokemonów. Można go użyć raz i efekt jego trwa przez pół godziny)
- Egg (jeśli znamy angielski, to wiemy, że to jajko. Jajko służy nam do wykluwania pokemonów. Żeby wykluć jajko potrzebujemy wychodzić tyle kilometrów ile każe nam jajko. Im większe jajko tym mamy większą szansę wykluć silniejszego pokemona)
- Razz Berry (jest to tzw. malinka. Malinka powoduje takie jakby uśpienie czujności pokemona.. Przydaje się, jeśli chcemy złapać jakiegoś silniejszego pokemona)
- Revive (jeśli nasz pokemon zginie podczas walki w gymie to używając revive ożywiamy naszego pokemona)
- Potion (Twój pokemon ma mało życia? Posiadając potiona dajesz mu życie.. Po prostu potka regeneruje zdrowie pokemona)
Pamiętaj, że pokestopy najczęściej występują na jakichś głównych budynkach, zabytkach, zabytkowych miejscach.. Może to być kościół, sąd, komisariat policji a nawet pomnik!

Pokestopy także wykorzystywane są do przywabiania pokemonów.. Jest to troszkę kosztowniejsza opcja a zwie się ona "Lure Mode".. Lure przyciąga do siebie wszystkie pokemony w pobliżu, a jeśli mamy nawet 3 pokestopy koło siebie i wraz z kolegami odpalimy lure'a i do tego będziemy ewoluować pokemony to możemy bardzo wysoko zajść w poziom do góry! Skąd wiemy, że w danym miejscu jest lure mode odpalony? Jak jest odpalony lure mode to koło pokestopa latają takie falbanki (tak to można nazwać).. Do tego, żeby odpalić lure nie musimy być my.. W okolicy ktoś inny mógł odpalić lure'a a Ty też możesz z tego korzystać.. Wystarczy, że podejdziesz do danego miejsca i przez jakiś okres czasu będziesz tam przy tym pokestopie. Lure trwa tyle samo czasu co lucky egg czyli pół godziny!
Pokemon GO - czym jest pokestop? 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor