Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 146 0
16.08.2017

Pz.Kpfw. S35 739 (f) - Szybkostrzelny maluch

Pz.Kpfw. S35 739 (f) jest niemieckim trzeciotierowym pojazdem premium. Jego cena w złocie to 1000. Czy warto zakupić ten pojazd? Z pojazdem tym miałem styczność, kiedy to dostałem kod na evencie w Poznaniu. Czołg jest naprawdę przyjemy w rozgrywce na swoich tierach. Ma bardzo szybkostrzelne działo, które zadaje średnio 52 DMG. Wyposażony jest w 4,7 cm SA 35 L/34. Potrafi wystrzelić 27 pocisków na minutę co daje 1400 uszkodzeń na minutę. Jak na taki pojazd jest to bardzo dużo. Penetracja działa jest na poziomie 55mm / 90mm / 24 mm. Gdzie 90mm penetracji na złocie radzi sobie nawet z V tierami. Charakteryzuje się też szybkim skupianiem i dużą celnością. Maksymalna prędkość to, aż 37km/h. Pozwala ona na szybkie dotarcie do ulubionych i bezpiecznych dla nas pozycji. Bardzo ważne jest, aby unikać bliskich starć z czołgami ciężkimi V teru.
Grając w tę grę możesz zdobyć 750 Graj
Tym pojazdem możemy pozwolić sobie na coś w rodzaju boskiego trybu. Jeżeli wiemy, że przeciwnik nie ma zbyt dużej penetracji i nie będzie mógł przebić pancerza lub pociski będą się od nas odbijać, możemy włączyć auto-celowanie i strzelać ile wlezie jadąc przy tym do przodu. Pancerz wieży wynosi 56 / 46 / 46 mm a kadłuba 36 / 35 / 25 mm. Czołg ma 260 HP. Można nim śmiało stosować side scrap. Czyli metodę polegającą na pokazywaniu boku pojazdu chowając się za przeszkodą, tak aby wszystkie pociski od nas rykoszetowały. Niestety czołg ten losowany jest jak już wcześniej wspomniałem na V tiery. Nie ma on tam łatwego życia. Tutaj proponuję złotą amunicję i dobieranie właściwych dla nas celów. Nie jest to czołg do zarabiania kredytów, ale tylko i wyłącznie do zabawy. Jak wiadomo na III tierach jest dużo niedoświadczonych graczy, którzy nie będą wiedzieli jak się zachować w stosunku do tego pojazdu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 800 Graj
Kiedy nasi znajomi, również posiadają ten pojazd i mamy możliwość stworzenia plutony z trzech czołgów możemy poczuć się jak w raju. Cała taktyka polega na jeździe razem i wzajemnym skupianiu się na tym samym celu. W taki sposób przeciwnik otrzymuje około 150 obrażeń co 2 sekundy. Jest to dla niego bolesne. Grając samemu też możemy naprawdę odmienić losy bitwy. Można zaryzykować, że jest to czołg lepszy od większości pojazdów na tym poziomie. Na koniec dodam, że jest to czołg francuski, który został zdobyty przez Niemców. W drzewku francuskim znajduje się jako Somua S35. Jednak statystyki Niemca, są znacznie lepsze. Dlatego grając Francuzem, który jest za darmo nie odczujemy takiej przyjemności co Pz.Kpfw. S35 739 (f). Polecam go, każdemu. Jeżeli masz nadmiar złota możesz, kupić sobie godziny wspaniałej zabawy tym pojazdem.
Pz.Kpfw. S35 739 (f) - Szybkostrzelny maluch 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
5

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor