Jak to działa
0 0 43 0
25.06.2017

Scribblenauts Unlimited- recenzja Marcina

Scribblenauts Unlimited to gra logiczna stworzona przez studio 5th cell. Premiera gry odbyła się 13 listopada 2012 roku. Scribblenauts Unlimited to kontynuacja serii Scribblenauts znanej użytkowników konsol Nintendo. Cena gry na platformie Steam wynosi niecałe 20 €, ale w serwisie g2a.com da się ją dostać za niecałe 20 zł. Gra dostępna jest na konsolę Nintendo 3ds, Nintendo Wii U, urzadzenia z systemami Android oraz iOS a także, co jest nowością w serii ma komputery osobiste z systemem Microsoft Windows. W grze wcielamy się w chłopca imieniem Maxwell, który jest szczęśliwym posiadaczem magicznego notesu. Jego magia polega na tym, że cokolwiek nasz bohater do niego wpisze, to pojawia się obok. Gra osadzona jest w witualnym, dwuwymiarowym świecie. Akcja rozgrywa się w miasteczku, w którym mieszkańców trapią najróżniejsze problemy.

W grze od 5th cell, fabuła właściwie nie istnieje. Jest to gra typowo platformowa, w której każdy level, ma swoje własne nie powiązane z innymi zadania. Naszym celem w Scribblenauts Unlimited jest zdobywanie gwiazdek, które otrzymujemy za pomaganie mieszkańcom miasteczka. Używamy w tym celu, naszego wcześniej już wspomnianego notesu. Tutaj ograniczeniem jest już tylko nasza wyobraźnia. Musimy najpierw przeanalizować dany problem. Następnie należy zastanowić się nad rozwiązaniem danej zagadki. Potem wystarczy już wpisać nasz pomysł do magicznego notesu i voilà - możemy obserwować efekty naszych działań. Każdy problem ma tu niezliczoną ilość rozwiązań, więc jest się czym bawić. Nowością w serii Scribblenauts wprowadzoną w Scribblenauts Unlimited, jest możliwość wpisywania nie tylko pojedynczych rzeczowników, ale także całych fraz.

Przykładowo możemy łączyć rzeczowniki z przymiotnikami wpisująć np. "Huge, Rainbow, Green Whale", w wyniku czego otrzymamy wielkiego zielono-tęczowego wieloryba. Na tym etapie należy zastrzec, że magiczny notes Maxwella obsługuje tylko języki :
- Angielski
- Niemiecki
- Francuski
- Hiszpański
- Włoski
- Portugalski
- Duński
Jak widać na tej liście nie ma języka polskiego, więc warto umieć chociaż angielski. Z tego powodu, gra jest szczególnie dobra dla młodszych użytkowników, którzy oprócz rozwijania wyobraźni, będą także zmuszani do wyszukiwania znaczenia angielskich słów, w przyjemny sposób ucząc się tego języka. Kompatybilność z systemami Android oraz iOS pozwala cieszyć się rozgrywką w Scribblenauts Unlimited w domu, szkole czy w podróży.
Gra jest ciekawą odskocznią od innych tytułów dla starszych użytkowników oraz przyjemną grą dla najmłodszych. Z tego powodu, grę mogę polecić zarówno starszym, jak i najmłodszym graczą. Zuwix

Scribblenauts Unlimited- recenzja Marcina 0.0 0
0 0
Art napisany przez Zuwix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
2

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
3

World of Tanks Type 64 - Chińczyk dobry na twierdzę

Poradnik maka12qw
4

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
5

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja GN0M3K
7

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K
8

Minecraft Zwiększenie FPS-ów w minecrafcie!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
9

Spellforce - czyli gra która powala z nóg :)

Recenzja kabev1
10

Unturned Unturned czy to minecraft ?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR