Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1256 0
08.05.2020

Hero Zero - omówienie gry

Witam, w tym poradniku chciałbym omówić każdą z dostępnych w dolnym pasku interfejsu poszczególnych sekcji gry. Zaczynam od sekcji "Twój bohater". Po lewej stronie wyświetlają nam się umiejętności naszego bohatera, które możemy też dodać bezpłatnie lub kupić za monety. Możemy tutaj zmienić opis swojego bohatera lub zapisywać notatki, które są widoczne jedynie dla nas. W inwentarzu można przechowywać przedmioty. Łącznie ma on 18 miejsc, ale możemy kupić wiele dodatkowych w skrzynce depozytowej. Dostępna jest też zmiana stroju np. możemy ustawić inny strój podczas misji i inny strój podczas walk drużynowych. Ogólnie znajduje się tutaj przegląd postaci. Druga sekcja to "Misje". Tutaj z pewnością spędzimy najwięcej czasu, bo jest to główne źródło monet i doświadczenia. Mamy 14 stref, które odblokowywują się, kiedy zdobędziemy określony poziom. Misje dzielą się na czasowe i walki. Misje walki mogą być na poziomie łatwym, średnim lub trudnym i nie zawsze mogą być ukończone pomyślnie. Możemy też wykupić zmysł bohatera, który pokaże nam najbardziej wartościowe misje do wykonania. Dostępne jest także odnowienie aktualnych misji. Możemy skrócić czas trwania misji za pomocą baterii, które mogą nam wysłać znajomi. Ważnym elementem jest energia, ponieważ zużywamy ją z każdą kolejną misją. Uzupełnienie jej, jest dostępne cztery razy w ciągu dnia. W panelu misji znajdują się także telefony alarmowe, czyli cele, które pozwalają na zdobycie dodatkowych nagród. Trzecia sekcja to "Lumpeks". To jest sklep, w którym możemy kupić nowe części stroju, użyć pralki w celu zmiany podziału umiejętności na przedmiotach lub użyć maszyny do szycia w celu zmiany wyglądu przedmiotów. Znajduje sie tutaj też Sklep spod lady, w którym możemy kupic specjalne przedmioty ligowe lub licencyjne.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Czwarta sekcja to "Pojedynek i liga". Tutaj zdobywamy honor pojedynkując się z innymi graczami. Honor zależy od naszej pozycji w rankingu. Liga posiada 5 rang, z czego cztery z nich dzielą się na trzy dywizje. W każdym treningu zużywamy energię treningową. Piąta sekcja to "Trening". Możemy tutaj zdobywać punkty umiejętności dla naszego bohatera. Do tego wykorzystujemy dostępne jednostki motywacji. Wypełniając cele treningowe zdobywamy określone nagrody. Szósta sekcja to "Bohaterska kryjówka". W kryjówce możemy budować różnego typu pomieszczenia, które dają wiele bonusów. Kryjówkę możemy rozbudować używając do tego robotów pracowników. W celu rozbudowy zużywamy monety, a także klej i zeronit. Jednym ze sposobów pozyskania ich jest atakowanie innych kryjówek za pomocą atak-o-botów. Dodatkowo zbieramy sławę, która też zalicza się do rankingu kryjówek. Naszą kryjówkę możemy chronić produkując obronno-boty i ulepszając pozycję obronną. Możemy też produkować modyfikacje w warsztacie, które zakładamy na przedmioty i tym samym zwiększamy ich statystyki. Za atakowanie możemy też zdobyć części zamienne, które pozwalają na odblokowanie dodatkowego wyposażenia naszej kryjówki.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Siódma sekcja to "Zadania nadzwyczajne". Są to poboczne zadania walki, które mogą dać przydatne nagrody i przedmioty. Ósma sekcja to "Wspomagacz". Tutaj zakupimy wspomagacze umiejętności, misji i pracy. Znacznie ułatwią rozwój bohatera. Dziewiąta sekcja to "Twoja drużyna". Możemy dołączyć do jakiejś drużyny lub stworzyć nową. Drużynę możemy rozwijać i czatować z innymi jej członkami. Odbywają się też walki drużynowe. Zbieramy honor, aby wspinać się w rankingu drużyn. Jeżeli wygramy walkę z drużyną, która posiada trofeum, jest szansa, aby je zgarnąć. Trofea dają różne bonusy dla graczy, ale zabierają pewien procent umiejętności w walkach. Do dyspozycji są trzy rangi członkostwa - Przywódca, Doradca i członek. Przywódca i doradca mogą kupić wspomagacze drużynowe o różnych typach, ale potrzeba do nich monet lub oponek, które mogą zostać wpłacone przez członków na konto drużyny. W walkach możemy też używać melonów zwiększających zadane obrażenia lub zastąpić osoby, które nie zgłosiły się do walki dublerami. Dziesiąta sekcja to "Ranking". Możemy przejrzeć pozycję w rankingach swoją lub innych graczy. Znajduję się też tutaj informacja o Tygodniowym Turnieju Doświadczenia, a także Hero Con solo i drużynowy. Ostatnia jedenasta sekcja "Kup oponki!" to miejsce, gdzie doładujemy oponki do naszego konta.
Mam nadzieję, że miło czytało się mój poradnik. Pozdrawiam!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janux

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Tibia I ty możesz zostać legendarnym wojownikiem

Recenzja Lollfa
3

CSGO Prime (B2P) Recenzja na temat gry CS:GO

Recenzja Jakacz
4

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
5

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - Gra, która podbija świat?

Recenzja kulkowski
6

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
7

Roblox Roblox Niesamowita gra

Recenzja ENZO_GAEMING123
8

POU Jest tu ktoś kto pamięta Pou? Pokażę wam dzisiaj kilka wskazówek dotyczących zarabianai monet w POU:)

Poradnik Kasia678
9

Roblox Roblox Natural Disaster

Recenzja Maczgracz
10

MovieStarPlanet MSP JAK ZDOBYĆ UNIKATY NA MSP?!

Poradnik arbuzarares
Chat