Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
0 0 135 0
09.07.2017

War Thunder – czołgi i samoloty

War Thunder - jest to gra do pobrania o tematyce wojennej. W grze jest nadany charakter II wojny światowej. Producentem tejże wspaniałej gry wideo jest Gaijin Entertainment.
Gra jest dostępna na platformy takie jak: Microsoft Windows, PlayStation 4 czy Linux.
W grze chodzi o rozgrywanie bitew z innymi graczami czy botami, są różne ''zasady'' rozgrywek, m.in.: Zajmij i utrzymaj strefę A, B, C lub zniszcz wszystkie wrogie czołgi czy przejmij punkt - A. Rozgrywek jest naprawdę dużo.
Rejestracja w grze jest całkowicie darmowa. Tuż po zarejestrowaniu konta pojawi się komunikat, by wybrać czym chcemy walczyć przy rozgrywkach ( wyboru nie można drugi raz zmienić ), do wyboru jest: Samoloty lub Czołgi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj

Teraz opiszę każdą z rodzai rozgrywek:
a) Zręcznościowe Bitwy Powietrzne ( Samoloty ) - to tryb, w którym używany jest uproszczony model lotu; lokalizacja i wybór samolotów nie są związane z wydarzeniami historycznymi. Tak jak w Bitwach Realistycznych, gracze są podzieleni na zespoły, ale samoloty różnych nacji mogą walczyć po tej samej stronie.
b) Zręcznościowe Bitwy Pancerne ( Czołgi ) - to tryb, w którym biorą udział maszyny naziemne i gdzie możliwe jest, poprzez systemu wydarzeń, używanie samolotów. W tym trybie zarówno nad sojusznikami jak i wrogami widoczne są znaczniki. Charakterystyki terenowe pojazdów są lepsze niż w Trybie Realistycznym. W jednej drużynie mogą znajdować się maszyny różnych nacji. Są maksymalnie trzy punkty odrodzeń.
c) Realistyczne Bitwy Powietrzne ( Samoloty ) - to tryb, w którym misje rozgrywane są w miejscach, gdzie w czasie II Wojny Światowej i połowy XX wieku dochodziło do starć zbrojnych. Gracze podzieleni są na drużyny reprezentujące kraje, które brały udział w konflikcie i mogą używać tylko samolotów swojej nacji.
W tym trybie samoloty zachowują się realistycznie, na przykład samolot może wpaść w korkociąg, może mu się skończyć paliwo, a skrzydła mogą się oderwać przy zbyt dużych prędkościach.
d) Realistyczne Bitwy Pancerne ( Czołgi ) - to tryb łączący użycie pojazdów naziemnych i samolotów. Tryb ten wykorzystuje specjalne punkty odrodzeń, otrzymywane za skuteczne działania w walce i wykorzystywane na kolejne odrodzenia w pojazdach naziemnych lub samolotach. Liczba punków otrzymanych na początku bitwy pozwoli jedynie na użycie maszyn naziemnych. Znaczniki używane są wyłącznie w odniesieniu do jednostek sojuszniczych. Charakterystyki maszyn zbliżone są, tak jak to tylko możliwe, do rzeczywistych. W drużynie mogą znajdować się maszyny jednej lub więcej nacji. W bitwie mogą uczestniczyć jedynie dwie nacje.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 750 Graj

Za każdą bitwę, nawet przegraną dostajemy nagrodę w postaci: Wolnych Punków Badań - doświadczenie, Srebrne Lwy - monety i Złote Orły - waluta premium.
Waluta premium jest zbędna w tej grze, ponieważ można grać bez tych ''pieniędzy''.
Spokojnie można ulepszać, wykonywać badania czy kupować nowe czołgi bez tej waluty.
Wiadomo, że lepsze moduły czy nowe lepsze czołgi będą wymagały tej waluty.
Moim zdaniem, gra jest naprawdę świetna, warta polecenia i uwagi. Gra w 90% oddaje klimat z czasów wojennych dzięki czemu jest jeszcze lepsza, grafika również jest świetna.
W War Thunder grałem parę dobrych lat, dzięki temu serwisowi - Bananki.pl znów zacząłem grać, świetnie się bawić a przy okazji zarabiać bananki.
Moja ocena to 10/10, ponieważ kocham tego typu gry i jestem prawdziwym fanem gier wojennych.
Pozdrawiam, Niegrzeczny ;)

War Thunder – czołgi i samoloty 0.0 0
0 0
Art napisany przez Niegrzeczny

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
3

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
4

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
5

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
6

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal