Jak to działa
3.2 5 3859 0
04.11.2019

Jak wygrywać w Agar.io?

Zacznijmy od tego, co to tak naprawdę jest Agar.io, choć podejrzewam, że tego tytułu nie trzeba wam przedstawiać, ale jak to mówią: przezorny zawsze ubezpieczony. Otóż, Agar.io to gra przeglądarkowa, która polega na tym, że wcielamy się w małą kulkę, którą sterujemy za pomocą myszki. Naszym zadaniem jest doprowadzenie do tego, aby nasza kulka była coraz większa. Jak to zrobić? Wystarczy jeść porozrzucane po całej mapie „jedzenie” oraz pochłaniać innych, mniejszych graczy, którzy akurat przebywają na tym samym serwerze.

Celujemy w to, aby przedostać się na pierwsze miejsce w tabeli, na której znajdują się najwięksi gracze. Jednakże otrzymanie pierwszego miejsca nie jest równoznaczne z końcem gry. Według mnie znacznie trudniej jest utrzymać się na pierwszym miejscu niż na się na nie dostać. W tym poradniku napiszę wam moje sposoby na przedostanie się na pierwsze miejsce na serwerze. Jest ich na pewno wiele, ale ja przedstawię wam moje, które według mnie najlepiej skutkują i są przeze mnie sprawdzone.

Pierwszym z moich ulubionych sposobów na początek gry jest, jak najszybciej, zebranie ilości masy, dzięki której możemy (za pomocą spacji) podzielić naszą kulkę na dwie części. Nasze działanie przynosi nam to, że dzięki podziałowi, kulka porusza się szybciej i może zbierać więcej masy w krótszym czasie. Oczywiście parę prób może okazać się niewypałem, czyli wiele razy większy przeciwnik po prostu nas zje. Ale, gdy podział nam się uda, wtedy dzielimy się jeszcze raz. I jeszcze raz. Itd.

Po pewnym czasie będziemy w czołówce tabeli, ale musi nam sprzyjać po prostu szczęście. Najlepiej jest także nie grać najmniejszymi kulkami, jakimi możemy być. Dzięki temu nowelizujemy ryzyko pochłonięcia.Jeśli jednak będziemy za dużymi kulkami, to wtedy będziemy się poruszać zbyt wolno, i nasza praca będzie nie efektywna.Przez to, nie dość że i tak narażamy się na połknięcie przez innych graczy, to poruszamy się na tyle wolno, że ten podział nic nam nie daje.

Drugim sposobem na wygranie, jest gra drużynowa. I nie myślę tutaj wcale o graniu z kolegą (jest także taka możliwość, może rzeczywiście byłoby to lepsze rozwiązanie, ale zakładamy scenariusz, że nie mamy kolegi pod ręką). W agar.io mamy możliwość oddania części naszej masy (wciskając przycisk "w") do naszego przeciwnika. Często kończy się to tym, że razem zakładacie sojusz i nawzajem sobie pomagacie. Jecie mniejszych graczy oraz dzielicie się "łupem".

Trzecim sposobem, aby wygrać jest jedzenie tych zielonych "bomb". Co prawda po wjechaniu na nie wasza kulka wybucha na dużą ilość mniejszych kulek, ale one mimo wszystko dają wam masę. Ten sposób można połączyć z pierwszym, bo i tak się dzielicie, a bomby mają taką właściwość, że jeżeli wasze kulki nie mają już możliwości podziału, to wtedy was nie wysadzają, bo nie mają takiej możliwości. I wtedy także dają wam masę. Te "bomby" możecie także wykorzystać przeciwko innym graczom. Po oddaniu im masy (bombom) one odbijają się w kierunku, w którym oddajecie masę.

3.2 (głosów: 5)
Art napisany przez Gitarz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
2

Control - Recenzja Gry

Recenzja Kacper12361838
3

Star Stable Star Stable, a Stajnia Marzeń - porównanie

Recenzja Lesbiss
4

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
5

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
7

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
8

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
9

Roblox Kwadratowe Attack On Titan

Poradnik Fragorski
10

Transformice Moce szamanów i ich zadanie

Poradnik KeryFi
Chat