Jak to działa
Przejdź do gry Aion
Aion
0.0 0 482 0
15.10.2017

Jak zdobyć szybko wyższy poziomu?

Aby szybko wbić wyższy poziom należy albo skorzystać z tak zwanych instancji. Są instancje rozmieszczone w całym świecie Aiona. Najczęściej są do wykonania w grupach ale jest też kilka solowych. Na mapie są oznaczone grotami. Jest też teraz wydarzenie (2017) tgz. Luna są tam do dyspozycji 2 instancje Fabryka Broni Mechanerka i Piekielna Przełęcz. Można w nich bardo prosto zarobić. 1 sposobem jest położeniem się na samym początku i czekaniem aż boty zrobią wszystko za ciebie jest to czasochłonne ale zostało ostatnio strasznie popsute. 2 sposobem jest walka razem z mini.Można również wykonywać zadania. Są trzy typy zadań jasno:
-jasnoniebieskie - mało doświadczenia (pieniądze)
-ciemnoniebieskie - więcej doświadczenia
_żółte (kampanie) najwięcej doświadczenia
Oczywiście można też biegać świecie w zapijać potwory.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Podsumowując Luna jest najbardziej opłacalna zaraz po niej są kampanie (trzeba je wykonać) a później są inne instancje i na końcu są inne zadania rozsiane po całym świecie (instancje i questy można połączyć razem).Instancje można wykonywać razem z questami. Połączenie tego daje nam bardzo dużo doświadczenia. Instancje można wykonywać dopiero od pewnego poziomu np. Haramel można wejść dopiero od 15 poziomu a do Luny od 10 poziomu. Instancje są też do pewnego poziomu (Luna może być robiona na każdym poziomie) np. Harameldo 35 poziomu. W Lune instancje można wykonywać Przełęcz Piekielna codziennie. A Fabrykę Broni Mechanerka można wykonywać jeden raz w tygodniu. Co środę. Ale istnieje inna możliwość wejścia do Luny. Trzeba zapłaci 59 tgz. Luny. Można ją zdobyć tylko kupując ją. Po wykonaniu odpowiedniej ilości razy Luny można zdobyć specjalne surowce do wymiany.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moim skromnym zdaniem z którym nie każdy musi się zgadzać Lune powinno się zacząć wykonywać dopiero od 40,45 poziomu. Ja najpierw zawsze robie kampanie a w przerwie zadania. Od 20 poziomu można wejść do pierwszej instancji jaka istnieje poza Luną. Później należy robić według mnie zadania ciemnoniebieskie a po ich zrobieniu na pewno będą już kampanie. I tak od początku. W Aiona najlepiej grać ze znajomymi w grupach dwu, trzy osobowych. Wtedy bardzo łatwo wykonać wszystkie instancje. Ja ze znajomymi nie wykonujemy ich dla doświadczenia chociaż częściowo też. Wykonujemy je dla zwiedzenia całego świata Atreji. Razem z kolegami trzeba się przygotować na wiele godzin siedzenia przed komputerem. Ale ta gra jest bardo zajmująca i dlatego można na nią poświęcić spory czasu aby wbić ten 75 poziom doświadczenia.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Bombik132

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
4

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
5

CSGO (B2P) Gambit - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Roblox Podranik do Build a boat for a Treasure

Poradnik Dziadek_Wiesia
7

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
8

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
9

Minecraft - recenja Marcina

Recenzja Zuwix
10

World of Tanks Kopalnie - Miejscówki

Poradnik kuba1224
Discord