Jak to działa
4.0 1 567 0
12.08.2019

Ta postać zna każdego!

Witam! W tym artykule zrecenzuję grę pt. ''Akinator''. Na ekranie startowym widnieje dżinn, który na podstawie naszych odpowiedzi odgaduje kim jest nasza fikcyjna lub prawdziwa postać. Gra stworzona jest w piętnastu wersjach językowych. Zawsze możemy zobaczyć ostatnie dziesięć rozgrywek - postaci, o których myśleli inni użytkownicy. Mamy możliwość ujrzenia ilości osób, które aktualnie grają, ilość gier rozegranych oraz liczbę gier rozegranych dzisiaj (w dniu, którym korzystamy ze strony). ''Akinatora'' możemy pobrać zarówno na telefon z androidem, jak i na telefon z iOS-em, jednak możemy grać również za pomocą naszej przeglądarki. Dobra, więc zaczynamy grę. Zobaczmy, czy nasz dżinn odgadnie popularną youtuberkę: Wersow. Myślę, że dla dżinna nie będzie to zbyt duży problem, ze względu na popularność owej osoby. Okej, jako pierwsze pytanie otrzymałam: ''Czy Twoja postać żyje w Twoim kraju?'' Pytania tego typu często się pojawiają. Należy zaznaczyć, że mamy możliwość odpowiedzenia: tak, nie, nie wiem, chyba tak, chyba nie. "Czy Twoja postać nosi damskie ubrania?" Tutaj Akinator próbuje nakierować się na płeć naszej postaci.

"Czy Twoja postać należy do Twojej rodziny?" Nasza postać nie musi być popularna. Może być to po prostu członek naszej rodziny lub inna osoba z naszego otoczenia. "Czy Twoja postać jest YouTuberem?" Często użytkownicy szukają w Akinatorze YouTuberów, więc to pytanie mnie nie dziwi. Zaznaczam tak i lecę dalej. A więc Akinator już powoli domyśla się o kogo mi chodzi. Jako dziewiąte pytanie otrzymałam: "Czy Twoja postać należy do ekipy Friza?" Jak wiecie, bądź nie Wersow to dziewczyna Friza, więc nasz dżinn jest bardzo blisko. Po dwunastym pytaniu Akinator odgadł Wersow / Weronikę Sowę. Dla Akinatora to była tak zwana bułka z masłem. Jednak jeśli dżinn się myli zawsze mamy możliwość wybrania jednej z dwóch opcji: ''Mam rację'' oraz '' Nie mam racji''. Okej, ta postać była bardzo łatwa i Akinator świetnie sobie z nią poradził, teraz rzućmy mu prawdziwe wyzwanie. Tym wyzwaniem będzie to, aby Akinator odgadł nasz ulubiony serwis bananki. Myślę, że z tym nasz dżin może mieć pewien problem, większy lub mniejszy.

Początkowo Akinator pyta: ''Czy Twoja postać nosi damskie ubrania?'' Nasz dżinn jeszcze nie wie, że nie chodzi nam o osobę. Polandball - to postać, bądź osoba ( nigdy nie miałam styczności z tą nazwą), którą Akinator podał, jako naszą postać. Jednak nie o to mi chodziło. Po kliknięciu ''Nie mam racji'' możemy kontynuować lub nie. Ja kontynuuję i zobaczymy, po którym pytaniu Akinator odgadnie o co mi chodzi. Już drugi raz Akinator nie odgadł naszej postaci, tym razem myślał o Margonem (MMO RPG). Jestem na 63 pytaniu, Akinator dalej męczy się z odgadnięciem serwisu bananki. Teraz dżinn zaskoczył mnie! Myślał o ''Hajsownicy Gimpera'', grupie na facebooku. Skoro zna grupy na facebooku to czemu nie zna bananków? Wygląda na to, że Akinator przegrał! To zdarza się dość rzadko, ale jednak. Przejdźmy do podsumowania. Uważam, że Akinator to ciekawy serwis, na którym możemy spędzić wiele czasu, wyszukując coraz to innych postaci. Czasami zajmuje mu to chwilę, a czasami dwie rundy lub trzy. Przy trzeciej poddaje się, a wtedy musimy podać nazwę naszej postaci. Teraz kilka słów o grafice. Grafika nie jest zła, jednak ja wolałam tę, która była na samym początku Akinatora. Teraz jest ona zbyt prosta, ta poprzednia miała więcej szczegółów, takich jak lampa, z której wychodzi nasz dżinn oraz ładne tło, pasujące do dżinna. Tło, które jest obecnie to zwykły delikatny niebieski kolor, nic specjalnego. Polecam wam zagrać w Akinatora i sprawdzić czy zna on waszą postać. Dziękuję za uwagę.

4.0 (głosów: 1)
Art napisany przez RoseGold85

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Poradnik TurboBagiety
4

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
5

League of Legends Garen - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

IGI 2: Covert Strike - Gra dzieciństwa [RECENZJA]

Recenzja MarbleXeno
7

Hero Zero Moja opinia na temat gry pod tytułem "HERO ZERO"

Recenzja [email protected]
8

World of Tanks Rheinmetall Panzerwagen - najgorszy light X tieru?

Recenzja ChUcKxPoMpA
9

Team Fortress 2 Waluta w Team Fortress 2

Poradnik 1NFORM4TYK
10

Total War Arena Strategia niemal doskonała

Recenzja Kapcio
Chat