Jak to działa

Alpha Wars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Alpha Wars

Alpha Wars jest darmową strategia militarną RTS, opracowaną przez Studio Hoppe. Rozgrywkę zaczniesz z zaledwie kilkoma prostymi jednostkami, mając za zadanie znaleźć własną bazę operacyjną i zwiększyć swoją siłę za pomocą wszelkich niezbędnych ku temu środków. Tworzenie i pielęgnowanie swojego przemysłu pomoże Twoim armiom rosnąć zarówno pod względem liczebności, jak i… siły – a to z całą pewnością da Ci większą szansę na przejęcie nowych obszarów na mapie gry. Uważaj jednak na innych chętnych graczy, którzy chcą zrobić to samo!

Nacisk na strategię w Alpha Wars jest zdecydowanie większy, niż w większości gier RTS – zamiast zakończenia gry po wylogowaniu, świat pozostaje tutaj bardzo żywy. Gracze stale chcą bowiem przejąć kontrolę nad każdym, kto nie ustawił swojej bazy z właściwą obroną! Upewnij się zatem, że poświęcasz odpowiednio dużo czasu na zwiększenie siły swojej fortecy dzięki różnym strukturom i jednostkom – zapewnią one bezpieczeństwo podczas Twojej nieobecności. Walka w Alpha Wars jest tak intuicyjna, jak to tylko możliwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednie jednostki – a następnie kliknąć na wroga, którego chcesz zaatakować. Co ciekawe, możesz eksplorować mapę w dowolnym momencie – dzięki temu zobaczysz, jakie inne obszary przejmowane są w czasie rzeczywistym!

Możliwość strategicznych wyborów i ciągłości rozgrywki z całą pewnością przyciągnie Cię na wiele godzin ekscytującej zabawy! Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, aby stać się dominującą siłą w świecie Alpha Wars?

pełny opis gry
Screeny
Alpha Wars screenshot1 Alpha Wars screenshot2 Alpha Wars screenshot3 Alpha Wars screenshot4 Alpha Wars screenshot5 Alpha Wars screenshot6 Alpha Wars screenshot7 Alpha Wars screenshot8 Alpha Wars screenshot9 Alpha Wars screenshot10
Video

Alpha Wars wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat