Jak to działa
Przejdź do gry Alpha Wars
Alpha Wars
5.0 1 415 0
01.01.2019

Alpha Wars recenzja gry

Wejdź do świata, w którym możesz budować swoją armię i zdobywać coraz to nowe bazy. W tej grze będziesz w stanie zastosować wszystkie możliwe strategie. Graj przeciwko innym graczom i zdobywaj ogromne mapy, starając się zwiększyć swoją moc. Alpha Wars to prosty w obsłudze przeglądarkowy RTS, który ma bardzo proste założenie. Będziesz musiał stworzyć i rozwinąć swoją bazę, aby rekrutować i utrzymywać swoje armie. Na początku zaczniesz z zaledwie kilkoma jednostkami, a następnie będziesz musiał zdobyć bazę, która stanie się twoim centrum operacyjnym. Oczywiście to nie wszystko, co musisz zrobić, ponieważ świat gry jest wypełniony licznymi bazami i wioskami należącymi do innych graczy, którzy chcą rozwinąć swoje imperium i przemysł w najlepszy możliwy sposób tak jak ty. W ten sposób rozpoczynają się wojny i można mieć pewność, że angażowanie wrogów w bitwę nie jest łatwym zadaniem.
Będziesz musiał nieustannie próbować poznawać świat gry, aby znaleźć bazy odpowiednie do ataku, a wyniki będą zdecydowanie tego warte.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jako MMO, Alpha Wars ma bardzo prosty interfejs, co jest dość rzadkie. Jednak to sprawia, że ​​gra jest dużo bardziej przystępna dla osób, które pragną doświadczyć prostszego, ale i zabawnego podejścia do gry wojennej. Idealnie nadaje się dla niedzielnych graczy. Jednakże, ponieważ gra działa nawet po wylogowaniu, musisz upewnić się, że twoja baza została dobrze wyposażona, a wojska uzbrojone, w przeciwnym razie poniesiesz straty. Walka w Alpha Wars jest dość intuicyjna, wystarczy kliknąć na swoją jednostkę, aby ją wybrać, a następnie zaatakować wroga, klikając na niego. Na szczęście jednostki zaatakują automatycznie, jeśli zobaczą jakieś niebezpieczeństwo, co jest zdecydowanie zdumiewające w tym względzie. Ciekawe jest to, że mapa gry może być eksplorowana w dowolnym momencie, ale widzisz także regiony, w których występuje konflikt, a wszystko to w czasie rzeczywistym. To dodaje całej nowej strategii i zabawy do gry, więc z pewnością polubisz sposób, w jaki się rozwija.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Alpha Wars ma swój własny zestaw wymagań i wyzwań, od prostych misji po wspaniałą rozgrywkę, która sprawi ci przyjemność od samego początku. Graficznie, Alpha Wars ma styl izometryczny, który wprowadza najbardziej realistyczną grafikę, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Sama grafika sprawia, że ​​gra jest warta strzału, ponieważ wszystko wydaje się tak zabawne i realistyczne, że będziesz się świetnie bawić. Jednocześnie rozgrywka jest bardzo dobra, a dzięki wielu strategicznym opcjom zawsze będziesz się cieszyć wspaniałym doświadczeniem. Ogólnie rzecz biorąc, Alpha Wars to świetna gra strategiczna, która zawiera wszystko, czego możesz chcieć od tego gatunku. Ma świetną grafikę, fajną rozgrywkę i skupia się na wspaniałej taktyce, którą można znaleźć podczas wojny.

Gra oczywiście jest darmowa i dostępna dla każdego. Strasznie tej grze słodzę, dlatego przejdę teraz do wad. Ta gra nie ma zbyt wielu wad, w zasadzie jedną. Jest strasznie monotonna, mimo wszystko polecam zagrać. Pozdrawiam
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Malfour

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
4

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
5

Football Manager 2018

Recenzja Musik
6

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
7

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
8

SWAT 4 - warto jeszcze w to grać?

Recenzja wzarek
9

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
10

League of Legends MasterYi nieśmiertelny wojownik stylu wuju

Poradnik TOXICxHENTAI
Chat