Jak to działa
5.0 1 65 0
30.09.2023

Another Eden, czy warto poświęcic na to czas?

Gra "Another Eden: The Cat Beyond Time and Space" to wyjątkowe połączenie klasycznych elementów gier RPG z fascynującą historią i piękną sztuką wizualną. Twórcy gry zdołali stworzyć niezwykle rozbudowaną produkcję, która pozwala graczom na niezapomnianą podróż przez różne epoki i światy.

Jednym z największych atutów gry jest jej bogata narracja. Gracz wciela się w postać młodego bohatera, Aldo, który zostaje wplątany w niezwykłą podróż przez czas i przestrzeń, by odkryć tajemnicę zniknięcia swojej siostry. Historia rozwija się z każdym krokiem, ukazując różne epoki, charaktery i wyzwania. Dialogi i wybory gracza wpływają na przebieg opowieści, co dodaje głębokości i emocji. To jak lektura fascynującej powieści, której fabuła zapada w pamięć na długo po zakończeniu rozgrywki. Fabuła jest głęboka, intrygująca i wciągająca od samego początku. Można również dowiedzieć się o historii postaci, które towarzysza nam podczas gry. Odkrywanie tajemnic i rozwiązywanie zagadek w różnych etapach, jest ekscytujące i ma wpływ na przebieg gry. Nie brakuje emocjonujących zwrotów akcji i zaskakujących momentów, które trzymają w napięciu do samego końca.Kolejnym punktem, który wyróżnia "Another Eden", jest dbałość o szczegóły w projektowaniu postaci, otoczenia i animacji. Grafika jest zachwycająca, a świat gry został zaprojektowany z ogromną precyzją. Wspaniałe pejzaże, piękne miasta i różnorodne lokacje tworzą niepowtarzalny klimat, który wciąga gracza jeszcze głębiej w świat gry. Jednak czasami można zwrócić uwagę na lekkie niedociągnięcia graficzne.

Rozbudowany system walki zasługuje również na uwagę. Walki są dynamiczne, strategiczne i satysfakcjonujące. Gracze mogą dostosować swoje umiejętności i taktyki, co pozwala na różnorodne podejście do starć z przeciwnikami. Dodatkowo, rozbudowany system zdolności i ewolucji postaci daje możliwość personalizacji i rozbudowywania bohaterów według własnych preferencji.

Należy również docenić regularne aktualizacje i dodawanie nowej zawartości, które utrzymują grę świeżą i interesującą dla stałych graczy. Twórcy nieustannie rozwijają i ulepszają "Another Eden", wprowadzając nowe wyzwania, historie i postacie.

Co więcej, system gacha wprowadza hierarchię rzadkości postaci i przedmiotów, zaczynając od powszechnych do ultra-rzadkich. Ten system rzadkości dodaje elementu ekscytacji i oczekiwania podczas przywoływania nowych postaci czy zdobywania potężnego wyposażenia. Pokusa zdobycia wyjątkowej postaci czy przedmiotu zachęca graczy do interakcji z systemem gacha i strategicznego wydawania swoich zasobów jednak jeśli chodzi o ten aspekt gry, większość postaci, które najbardziej przykuwają oko są płatne. Pomimo tego nadal jest możliwość losowania postaci za darmo, które pozwala na dobycie do swojej drużyny wiele ciekawych osobistości.


Podsumowując, gra ta jest bardzo dobrym pomysłem na zabicie czasu, jednak jeśli ktoś jest fanem kolekcjonowania postaci, będzie musiał wydać na nią trochę pieniędzy. Jest to również ciekawa odskocznia dla fanów takich gier jak chociażby "Genshin Impact" oraz dla tych którzy poszukują solidnego RPG.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SailyS

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
3

Roblox Top 5 Najlepszych Symulatorów na Robloxie

Poradnik Mivi51
4

League of Legends Malphite – League of Legends

Poradnik Eclia
5

CSGO Prime (B2P) Heroic - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

League of Legends Teamfigh Tactics- jak grać, żeby wygrywać?

Poradnik Julcia1
7

War Thunder Omówienie każdej linii samolotów - War Thunder

Recenzja FlupixDD
8

CSGO Prime (B2P) Dreamhack Valencia 2017 Europe Qual - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
9

Kings and Legends Karma na midzie - utility mage.

Poradnik evengace
10

League of Angels Heaven's Fury CZ. 1 - Podstawowe informacje o League of Angles Heaven's Fury

Poradnik LooLxD
Chat