Jak to działa
Przejdź do gry ARMA III (B2P)
ARMA III (B2P)
5.0 1 2881 0
29.06.2017

Moja subiektywna recenzja gry Arma 3

Dobrze więc. Zacznę o tego iż produkt ten zakupiłem stosunkowo nie dawno, lecz po dość pokaźnej jak na tak krótki czas liczbie rozegranych godzin jestem w stanie napisać tą recenzję. Gra oferuje bardzo duży oraz szczegółowy otwarty świat w którym znajdziemy
między innymi : Miasta, wioski, wsie, lotniska, porty oraz bazy wojskowe. Posiada ona również olbrzymią ilość dostępnych serwerów mulitplayer na których napotkamy się z wielką ilością trybów, począwszy na symulatorze życia, znanym jako "Altis Life" kończąc na dość popularnym trybie "Battle Royle". W porównaniu to poprzedniej części Arma 3 zrobiła duży krok w przód skupiając się również na usuwaniu glitchy. Co prawda cierpliwie ich szukając na pewno jakieś znajdziemy lecz przy mapie liczącej sobie prawie 270 kilometrów kwadratowych ma prawo.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nie wątpliwie realizm oraz klimat gry sprawia że czujemy się prawie jak na wojnie w końcu Arma to gra militaryjna, stworzona nie po to aby sobie tak o postrzelać, lecz po to by wraz z drużyną przykucnąć gdzieś w krzakach i rozplanować gdzie kto ma iść. Gdy już to zrobimy musimy bardzo uważać aby chronić się przed ostrzałem wroga, gdyż w tej grze nawet jedna kula w kolano może poskutkować śmiercią. Ponadto oprócz realistycznego systemu bitew jesteśmy w stanie prowadzić ogromne ilości pojazdów lądowych, wodnych oraz powietrznych. Grzechem było by nie wspomnieć o bardzo aktywnej, oraz ogromniej grupie moderów, którzy non stop wydają nowe projekty. Takie jak na przykład nowe tekstury dla samochodów, samolotów oraz innych pojazdów. Ale także projektują czasami bardzo obszerne i piękne mapy. Dzięki nowemu niedawno wprowadzonemu darmowemu dodatkowi "Zeus".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Poza realizmem oraz pojazdami studio Bohemia Interactive skupiło się również na grafice gry, która jest bardzo szczegółowa oraz żywa. Lecz co do optymalizacji gry miałbym trochę zastrzeżeń. A mianowicie chodzi mi oto iż na moim sprzęcie zakupionym specjalnie do gier, który spełnia wszystkie zalecane wymagania gra potrafi spaść z 70 do nawet 20fps, co jest fatalnym wynikiem jak na taką grę. Doczepił bym się również do tego że w grze czasami na ustawieniach graficznych najniższych mamy 10fps a na najwyższych jakieś 40 co czasami bawi. Kolejną wadą owej produkcji jest to że dodatki kosztują fortunę, przykładem tego jest dodatek "Apex" który swoją ceną dorównuje samej podstawce. Jednak na szczęście nawet bez dodatków w grze można się świetnie bawić. I oto była moja recenzja gry ArmA 3, ja osobiście ją bardzo polecam szczególnie miłośnikom militarii życzę miłego grania.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JaneKG

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
3

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów cz.2

Tutorial kubb
4

FIFA - Najprzydatniejsze sztuczki

Poradnik Mikros06
5

League of Legends G2 Esports Eurpejska potęga

Poradnik margoni12
6

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
7

#2 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
8

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
9

Warframe Warframe - Czy warto grać?

Recenzja koks750
10

Tribal Wars 2 Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Recenzja Povered
Chat