Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 1920 0
08.07.2017

Big Farm - Być jak farmer

Gra big farm bardzo mi się spodobała, gdyż grając w nią czułem się jak prawdziwy farmer. W grę grałem ze znajomymi więc było dużo zabawy, śmiechu i radości. W Big Farm mamy zamiar z małej farmy, zbudować duże gospodarstwo. Wcielamy się w rolę farmera i pola na, których mamy za zadanie pozyskanie owoców, warzyw lub kwiaty.
Sprzedając produkcje gracze mogą zarabiać pieniądze na zakup nowych budynków, roślin i innych rzeczy.
Gracze mogą połączyć siły z podobnie myślącymi graczy w sojuszach, wymienianiem się pomysłami i pomaganiem sobie nawzajem.
W trakcie gry, obok głównej farmy, więcej gospodarstw zostanie odblokowanych. Na farmie, gracze mogą budować budynki i generować dodatkowe produkty, jak również pieniądze. Aby uzyskać dostęp do gospodarstw, gracze muszą najpierw osiągnąć pewien maksymalny poziom.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Łańcuchy produkcyjne są wzorowane na torze w świecie rzeczywistym. Co jest wytwarzane w tej dziedzinie, mogą być albo sprzedawane bezpośrednio lub dalej przetwarzane na żywność dla zwierząt. Zwierzęta mogą dawać, między innymi, jajka, mleko. Drzewa owocowe mogą być zapłodnione, liście są konwertowane do próchnicy kompostu. Próchnica jest ponownie używana do zapładniania w dziedzinie, zwiększając cykl się zamyka. Big Farm to najlepszy symulator życia na farmie. Produkowanie towarów jest stosunkowo prostym zadaniem, jeśli poświęcisz farmie odrobinę uwagi. Masz możliwość siania różnych nasion na Twojej farmie i sprzedaży gotowych roślin, dodatkowo powinieneś troszczyć się o pokarm dla zwierząt oraz nawóz dla Twoich plantacji.
Nic na Twojej farmie samo się nie wysieje, jednak jeśli będziesz się troszczyć o to, by wszystkie Twoje pola produkcyjne były odpowiednio zagospodarowane, staniesz na najlepszej drodze do rozwinięcia produkcji pełną parą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Niemogę się doczekać, aż wyjdzie bardzo podobna gra, aby sprawdzić czy może się równać z Big Farm. Budynki możesz rozbudowywać, by w maksymalny sposób wykorzystać ich potencjał. Przykładowo Twój młyn stanie się z każdym poziomem szybszy. Twoje gospodarstwa natomiast pomieszczą większą ilość pracowników. Największą zaletą rozbudowy jest jednak oszczędność miejsca, które możesz wykorzystać na nowe budowle. Wielkość farmy jest ograniczona i powinieneś wykorzystać tę powierzchnię w optymalny sposób. Goodgame Big Farm to gra strategiczna o tematyce farmerskiej, którą uruchomimy za pośrednictwem przeglądarki internetowej. grę oceniam na 10/10. Gra bardzo mi się spodobała i jest rewelacyjna. Gorąco polecam ten tytuł. SssssssssssssssssssssssssssUuuuuuuuuuuuuuPpppppppppppppppppEeeeeeeeeeeeeeeeeeRrrrrrr!!!!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kamil_1113

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Oszuści na MovieStarPlanet

Poradnik Candy1979
2

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
3

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
4

Enigmatis 2 The Mists of Ravenwood dobra gra HOPA?

Recenzja _SkyLone
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
6

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
7

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
8

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
9

Wartune Jak szybko zdobyć duży poziom?

Poradnik ketty
10

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
Chat