Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 638 0
08.07.2017

Big Farm - Być jak farmer

Gra big farm bardzo mi się spodobała, gdyż grając w nią czułem się jak prawdziwy farmer. W grę grałem ze znajomymi więc było dużo zabawy, śmiechu i radości. W Big Farm mamy zamiar z małej farmy, zbudować duże gospodarstwo. Wcielamy się w rolę farmera i pola na, których mamy za zadanie pozyskanie owoców, warzyw lub kwiaty.
Sprzedając produkcje gracze mogą zarabiać pieniądze na zakup nowych budynków, roślin i innych rzeczy.
Gracze mogą połączyć siły z podobnie myślącymi graczy w sojuszach, wymienianiem się pomysłami i pomaganiem sobie nawzajem.
W trakcie gry, obok głównej farmy, więcej gospodarstw zostanie odblokowanych. Na farmie, gracze mogą budować budynki i generować dodatkowe produkty, jak również pieniądze. Aby uzyskać dostęp do gospodarstw, gracze muszą najpierw osiągnąć pewien maksymalny poziom.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Łańcuchy produkcyjne są wzorowane na torze w świecie rzeczywistym. Co jest wytwarzane w tej dziedzinie, mogą być albo sprzedawane bezpośrednio lub dalej przetwarzane na żywność dla zwierząt. Zwierzęta mogą dawać, między innymi, jajka, mleko. Drzewa owocowe mogą być zapłodnione, liście są konwertowane do próchnicy kompostu. Próchnica jest ponownie używana do zapładniania w dziedzinie, zwiększając cykl się zamyka. Big Farm to najlepszy symulator życia na farmie. Produkowanie towarów jest stosunkowo prostym zadaniem, jeśli poświęcisz farmie odrobinę uwagi. Masz możliwość siania różnych nasion na Twojej farmie i sprzedaży gotowych roślin, dodatkowo powinieneś troszczyć się o pokarm dla zwierząt oraz nawóz dla Twoich plantacji.
Nic na Twojej farmie samo się nie wysieje, jednak jeśli będziesz się troszczyć o to, by wszystkie Twoje pola produkcyjne były odpowiednio zagospodarowane, staniesz na najlepszej drodze do rozwinięcia produkcji pełną parą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Niemogę się doczekać, aż wyjdzie bardzo podobna gra, aby sprawdzić czy może się równać z Big Farm. Budynki możesz rozbudowywać, by w maksymalny sposób wykorzystać ich potencjał. Przykładowo Twój młyn stanie się z każdym poziomem szybszy. Twoje gospodarstwa natomiast pomieszczą większą ilość pracowników. Największą zaletą rozbudowy jest jednak oszczędność miejsca, które możesz wykorzystać na nowe budowle. Wielkość farmy jest ograniczona i powinieneś wykorzystać tę powierzchnię w optymalny sposób. Goodgame Big Farm to gra strategiczna o tematyce farmerskiej, którą uruchomimy za pośrednictwem przeglądarki internetowej. grę oceniam na 10/10. Gra bardzo mi się spodobała i jest rewelacyjna. Gorąco polecam ten tytuł. SssssssssssssssssssssssssssUuuuuuuuuuuuuuPpppppppppppppppppEeeeeeeeeeeeeeeeeeRrrrrrr!!!!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kamil_1113

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
7

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
8

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
9

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
10

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
Discord