Jak to działa
Przejdź do gry Blade and Soul
Blade and Soul
5.0 1 1368 0
01.08.2017

Instancja: Bloodshade Harbor

Przed wejściem do instancji trzeba mieć opanowaną umiejętność chodzenia po ścianach ponieważ jest to tutaj wymagane.
Pierwszy boss - Venomous Thrasher

Wbiegnij na środek aby nie złapać agro i czekaj na reszte party.
Pierwsza faza jest prosta – ataki są powolne i łatwo ich uniknąć. Boss wykonuje cztery razy następującą serię ataków (obrót o 360 stopni, zamachnięcia, gryzienie), a następnie wskoczy na sufit, przechodząc do drugiej fazy.
W tej fazie na mapie zrespią się jajka i pojawi się broń, którą musimy zebrać i zniszczyć nią wszystkie jajka. Boss w tym czasie strzela do nas kwasem zostawiając na ziemi AoE (plama trucizny). W czasie tej fazy dostajemy debuff i na naszej postaci pojawiają się bombelki aby się go pozbyć musimy ustać na wentylatorze. Dzięki temu dostajemy buff do prędkości ataku oraz poruszania się. Po wybiciu jajek boss skoczy na ziemie, a my będziemy go znowu dpsować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Drugi boss - Blood Mane

Boss ten robi bardzo duży dmg, dlatego walcząc z nim musisz uważać i starać się unikać jego ataków. Blood Mane będzie pokazywał kiedy ma zamiar zaatakować dlatego łatwo będzie wam przerwać jego atak podwójnym stunem, dazem czy knoockdownem. W czasie gdy boss będzie wykonywał swoje ataki, przez mapę będą przelatywały wiatraki których lepiej unikać gdyż nakładają one stacki krwawienia na wszystkich kogo dotkną, dlatego ustawiajcie się tak aby przeleciały one również przez bossa.

Trzeci boss - Scarlet & Cobalt Widow
Postarajcie się walczyć z bliźniaczkami na środku, aby przez przypadek nie wykopały Was w ogień. Scarlet używa ataków ognistych (w tym 360 stopniowe AoE, które nas przewraca), a Cobalt lodowych (360 AoE, które zamraża). Walka z nimi nie jest trudna wystarczy, że będziecie zbijać je po równo ponieważ kiedy jedna z nich ma znacznie mniej hp od drugiej bossy zmieniają swoje ataki. Gdy zabijecie jedną z nich wcześniej, zacznie medytować (około minuty) w tym czasie musicie zabić drugą. Jeśli nie uda się Wam tego zrobić to umarły boss przywróci sobie 40% hp.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Główny boss - Admiral Hae Mujin (Dziadek Poharan)
Walka z tym bossem nie jest ciężka o ile wie się kiedy unikać jego ataków. Mujin używa umiejętności podobnych do KFM'a takich jak łapanie, stunowanie, rzucanie przeciwnikiem czy podrzucanie nas do góry. Gdy nasz przeciwnik posiada 80% HP przywołuje swój cień możecie go zignorować albo ustalić aby jedna osoba biegała z nim z dala od was tym samym tankując go. Kiedy boss posiada 50% HP cień znika i można się skupić na walce z samym bossem. Teraz Admiral Hae Mujin będzie wskakiwał na środek pokoju przywołując „deszcz AoE”. Na ziemi zobaczycie czerwone okręgi, z których powinniście uciec jak najszybciej aby ich uniknąć. Przy 30% ataki te będą wykonywane dużo szybciej. Jeśli masz problem z unikaniem kółek postaraj się stanąć w narożniku i się uleczyć.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MisiaczekDavi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
2

Margonem Jak zdobyć swoją pierwszą legendę?

Poradnik Eton
3

Minecraft Kilka przydatnych rzeczy o minecrafcie!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
4

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
5

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
7

Tennis Mania A gdyby tak rzucić wszystko i zagrać w tenisa?

Tutorial Frikoo
8

CSGO Prime (B2P) Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
10

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
Chat