Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
3.0 2 973 0
07.06.2017

Shinigami wkracza do świata przeglądarkowych gier MMO

Fani mangi i anime będą wielce uradowani - zwłaszcza ci, którzy z zapartym tchem śledzą mangę Bleach. Oto bowiem możemy wcielić się w łowcę demonów - Shinigami - który po tysiącletnim letargu budzi się i przeżywa przygody w świecie śmiertelników.

Od anime przeglądarkowego MMO
Minęło już dziesięć lat, odkąd manga i anime “Bleach” podbiła serca fanów tego gatunku nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie. Mimo upływu lat, tytuł cieszy się niezmienną popularnością, a nasz rodzimy rynek powitał swego czasu Bleach na kanale Hyper. Historia mangi toczy się wokół konfliktu dwóch bóstw - Shinigami, czyli bogów śmierci i tzw. Hollows, które są złymi duchami zamieszkującymi ludzki świat.

W Bleach Online będziesz mógł się wcielić w jednego z kilku wyjątkowych Shinigami. Każdy z tych awatarów dysponuje własną osobowością oraz indywidualnymi umiejętnościami, które może wykorzystać w walce. Kiedy już Twój Shinigami zbudzi się z tysiącletniego snu i zostanie zesłany do świata ludzi, będzie to odpowiedni czas, aby zapoznać się z tym, co nowego to dalekowschodnie MMO na przeglądarki wprowadza na swój rynek.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Jak wygląda rozgrywka w Bleach Online?
Skoro jesteśmy już przy rozgrywce, to w Bleach Online należy wyróżnić dwie główne płaszczyzny, na których się ona odbywa. Z jednej strony znajdujemy się w mieście-twierdzy o nazwie Seiretei, które stanowi centrum społecznościowe dla wszystkich graczy. To właśnie tutaj podejmiesz się pierwszych zadań, zwerbujesz do wspólnej przygody swoich towarzyszy, a także przekujesz swój dotychczasowy ekwipunek na lepszy, co pozwoli Ci znacznie rozwinąć swoją postać i stanąć obiema nogami w świecie ludzi. Drugą płaszczyzną są pola bitwy, ale o tym za chwilę.

Piękna walka turowa
Jak w wielu grach MMO na przeglądarki, w Bleach również walka odbywa się w systemie turowej. Podczas potyczek mogą nam towarzyszyć inni łowcy, którzy stopniowo dołączają do naszego Shinigami. Wraz z pozostałymi śmiałkami stawisz tu czoła różnym demonicznym oponentom zamieszkującym świat ludzi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Ponieważ każdy Shinigami posiada unikalny zestaw umiejętności, o nudzie w rozgrywce turowej nie ma tu mowy. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze piękna, ręcznie rysowana grafika, zapewniająca fenomenalne efekty czarów i umiejętności. Bleach Online to zdecydowanie jedna z najładniejszych gier przeglądarkowych w swoim gatunku.
Zdrowa rywalizacja
Bleach Online to nie tylko wciągający tryb PvE. W grze czekać będą na Ciebie również pojedynki PvP, w których staniesz w szranki z innymi bohaterami, a sezonowe wydarzenia towarzyszące temu trybowi rozgrywki sprawia, że potyczki na arenach i polach bitwy praktycznie w ogóle się nie nudzą, a na brak zajęć po zalogowaniu się do świata Bleach Online też nie można narzekać.

Trudno znaleźć MMO na przeglądarki, które będzie wciągać z taką siłą, jak robi to Bleach Online. To jeden z tych tytułów, który został dopracowany w każdym możliwym aspekcie - począwszy od rozbudowanej rozgrywki, poprzez fantastyczną oprawę audiowizualną, a kończąc na imponującym świecie, w którym poruszasz się jako jedno z legendarnych bóstw.

Nie przedłużając: jeśli cenisz sobie serię Bleach, to ta gra powinna się znaleźć na Twojej liście pozycji obowiązkowych. Jeśli jej nie znasz, to nie szkodzi. Możesz zastosować się do wskazówek z powyższego zdania.
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Michu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
7

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
8

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
10

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
Chat