Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 625 0
07.06.2017

Shinigami wkracza do świata przeglądarkowych gier MMO

Fani mangi i anime będą wielce uradowani - zwłaszcza ci, którzy z zapartym tchem śledzą mangę Bleach. Oto bowiem możemy wcielić się w łowcę demonów - Shinigami - który po tysiącletnim letargu budzi się i przeżywa przygody w świecie śmiertelników.

Od anime przeglądarkowego MMO
Minęło już dziesięć lat, odkąd manga i anime “Bleach” podbiła serca fanów tego gatunku nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie. Mimo upływu lat, tytuł cieszy się niezmienną popularnością, a nasz rodzimy rynek powitał swego czasu Bleach na kanale Hyper. Historia mangi toczy się wokół konfliktu dwóch bóstw - Shinigami, czyli bogów śmierci i tzw. Hollows, które są złymi duchami zamieszkującymi ludzki świat.

W Bleach Online będziesz mógł się wcielić w jednego z kilku wyjątkowych Shinigami. Każdy z tych awatarów dysponuje własną osobowością oraz indywidualnymi umiejętnościami, które może wykorzystać w walce. Kiedy już Twój Shinigami zbudzi się z tysiącletniego snu i zostanie zesłany do świata ludzi, będzie to odpowiedni czas, aby zapoznać się z tym, co nowego to dalekowschodnie MMO na przeglądarki wprowadza na swój rynek.
Grając w tę grę możesz zdobyć 160 Graj
Jak wygląda rozgrywka w Bleach Online?
Skoro jesteśmy już przy rozgrywce, to w Bleach Online należy wyróżnić dwie główne płaszczyzny, na których się ona odbywa. Z jednej strony znajdujemy się w mieście-twierdzy o nazwie Seiretei, które stanowi centrum społecznościowe dla wszystkich graczy. To właśnie tutaj podejmiesz się pierwszych zadań, zwerbujesz do wspólnej przygody swoich towarzyszy, a także przekujesz swój dotychczasowy ekwipunek na lepszy, co pozwoli Ci znacznie rozwinąć swoją postać i stanąć obiema nogami w świecie ludzi. Drugą płaszczyzną są pola bitwy, ale o tym za chwilę.

Piękna walka turowa
Jak w wielu grach MMO na przeglądarki, w Bleach również walka odbywa się w systemie turowej. Podczas potyczek mogą nam towarzyszyć inni łowcy, którzy stopniowo dołączają do naszego Shinigami. Wraz z pozostałymi śmiałkami stawisz tu czoła różnym demonicznym oponentom zamieszkującym świat ludzi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 170 Graj
Ponieważ każdy Shinigami posiada unikalny zestaw umiejętności, o nudzie w rozgrywce turowej nie ma tu mowy. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze piękna, ręcznie rysowana grafika, zapewniająca fenomenalne efekty czarów i umiejętności. Bleach Online to zdecydowanie jedna z najładniejszych gier przeglądarkowych w swoim gatunku.
Zdrowa rywalizacja
Bleach Online to nie tylko wciągający tryb PvE. W grze czekać będą na Ciebie również pojedynki PvP, w których staniesz w szranki z innymi bohaterami, a sezonowe wydarzenia towarzyszące temu trybowi rozgrywki sprawia, że potyczki na arenach i polach bitwy praktycznie w ogóle się nie nudzą, a na brak zajęć po zalogowaniu się do świata Bleach Online też nie można narzekać.

Trudno znaleźć MMO na przeglądarki, które będzie wciągać z taką siłą, jak robi to Bleach Online. To jeden z tych tytułów, który został dopracowany w każdym możliwym aspekcie - począwszy od rozbudowanej rozgrywki, poprzez fantastyczną oprawę audiowizualną, a kończąc na imponującym świecie, w którym poruszasz się jako jedno z legendarnych bóstw.

Nie przedłużając: jeśli cenisz sobie serię Bleach, to ta gra powinna się znaleźć na Twojej liście pozycji obowiązkowych. Jeśli jej nie znasz, to nie szkodzi. Możesz zastosować się do wskazówek z powyższego zdania.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Michu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

MovieStarPlanet MSP MSP - Najskuteczniejsze sposoby na fame!

Poradnik bananamother
3

Hero Zero Słów kilka na temat Hero Zero (recenzja)

Recenzja NibyFajna
4

World of Tanks Kopalnie - Miejscówki

Poradnik kuba1224
5

Roblox Roblox - Event Imagination

Poradnik Fragorski
6

CSGO (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
7

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
8

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
9

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
10

Fortnite Na czym polega fenomen Fortnite?

Recenzja veritasek
Discord