Jak to działa
5.0 3 390 0
22.05.2020

BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Chyba każdy kto gra w Blockstarplanet chce wbić jak największy poziom. Niektórzy je zdobywają bardzo szybko (nawet 80 poziom w jeden rok), a niektórzy mają z tym spory problem. Dlatego właśnie w dzisiejszym artykule chcę wam pokazać najlepsze sposoby na zdobycie doświadczenia oraz coinsów, ponieważ te również się wszystkim przydadzą w dużej ilości. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.


Na samym wstępie chciałbym dodać, że XP nie zdobędziesz przesiadując na czatach lub w Nexusie (chyba że ktoś ci da uśmiech lub polubi rzeczy na twojej ścianie), więc jeżeli zależy ci na szybkim zdobyciu levela oraz monet, radzę ci nie siedzieć na nich całymi dniami. Co prawda możesz tam znaleźć pojedyncze monety, jednak nie jest to na nie zbyt dobry sposób i aby uzbierać na jakikolwiek klocek tylko tym sposobem, musiałbyś grać tam bez przerwy przez jakiś tydzień lub nawet więcej. O wiele szybciej i w o wiele większych ilościach możesz je zdobyć na innych trybach.

1. Przechodzenie parkourów-sekundówek

To chyba najłatwiejszy sposób na zdobycie sporej ilości XP i monet w krótkim czasie. Wystarczy, że wejdziesz na taki parkour i wpadniesz w ukryte przejście (zazwyczaj jest pod startem lub za nim). Na to, ile dostaniesz doświadczenia i monet za przejście danego parkoura składają się dwa główne czynniki - jego poziom trudności oraz twój czas. Oczywiste jest to, że za przejście niemożliwego parkoura dostaniesz o wiele więcej nagród niż za przejście średniego. Natomiast mówiąc o czasie, największą nagrodę dostaniesz przy wbiciu rekordu dziennego lub wszechczasów. Za rekord osobisty też dostaniesz tego więcej. Dlatego przy przechodzeniu sekundówek najlepiej jest nie robić ich od razu jak najszybciej. Żeby dostać jak najwięcej monet i XP radzę najpierw poczekać kilka sekund, a dopiero potem wejść do mety. Następnie staraj się robić rekordy osobiste (czyli przechodź je coraz szybciej). Tym sposobem zmaksymalizujesz swój zysk. Gdy nagrody będą już bardzo małe, idź na inny parkour. Po przejściu kilku innych nagrody za przejście danego parkoura powinny się zresetować. Dlatego najlepiej jest wybrać sobie kilka sekundówek i przechodzić je na zmianę. W internecie i na YouTubie możesz znaleźć spisy sekundowych parkourów.

2. Granie w bitwy

Bitwy nie są obecnie zbyt popularne na BSP, jednak opłaca się w nie grać. Za zdobycie pierwszego miejsca możemy dostać mnóstwo XP i monet, nawet tyle co za przejście niemożliwego parkoura lub więcej. Jednak jak zwyciężać w bitwach, jaką broń wybrać i jaki jest do tego najlepszy świat? Jeśli masz vipa, polecam Guided Sharks. Jeśli masz dużo diamentów, możesz wziąć Dark Matter Gun. Jeśli masz dużo kryształów z kopania, BIT bojowy też będzie dobrą opcją. A jeśli nie jesteś vip, nie masz diamentów i nie grasz na kopaniu, najlepszym wyborem będzie Super Sludge. W temacie światów do bitew, najbardziej polecam ten z czteroma bazami, czyli 4 teams vand kamp. Jest on praktycznie cały czas w top, więc zawsze jest tam wielu graczy.


3. Oddawanie kryształów

Ten sposób nie jest taki szybki jak te wcześniejsze, jednak też jest warty uwagi. Tak jak nazwa wskazuje, polega on po prostu na oddawaniu kryształów. W celu zebrania ich dużych ilości, najlepiej jest grać w kopanie. Ten tryb jest dość czasochłonny, jednak myślę, że warto. Moim ulubionym sposobem na wbijanie poziomu kryształami jest gromadzenie ich w dużych ilościach, a gdy już zbiorę ich naprawdę dużo, oddawanie wszystkich po kolei. Oczywiście nie jest to konieczne, gdyż równie dobrze możemy oddawać kryształy na bieżąco. Ja myślę jednak, że lepiej jest je zbierać i oddać później, gdyż wtedy możemy w krótkim czasie wbić kilka poziomów.

5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez BiałyBananek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Poradnik TurboBagiety
2

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
3

Recenzja gry "Terraria"

Recenzja GraczBananowy
4

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

Tutorial Seb0L03
5

CSGO Prime (B2P) M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Poradnik JestemKacper
6

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
7

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
8

CSGO Prime (B2P) Aktualizacja CS:GO - 21.06.2017

Recenzja toya_xd
9

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
10

Najpopularniejsze gry 2019.

Recenzja TurboBagiety
Chat