Jak to działa

Clash of Avatars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Clash of Avatars

Clash of Avatars to przeglądarkowa gra MMORPG z banalnym systemem kontroli postaci i w większości zautomatyzowanym stylem gry, oferująca graczom łatwą i przyjemną przygodę wśród przyjaznej społeczności, która charakteryzuje ten tytuł.

Jak na przeglądarkową grę MMO, Clash of Avatars charakteryzuje się niespotykaną dotąd jakością grafiki. Zanim jednak będziesz mógł podziwiać prawdziwe walory wizualne jej świata, staniesz przed wyborem postaci. Tutaj wybierzesz jej płeć, rasę, a także jedną z trzech dostępnych klas. Będziesz mógł wcielić się w rolę potężnego Wojownika, wybitnego Maga lub oddanego wierze Kapłana, a każda z tych klas wyposażona została w zestaw unikalnych umiejętności dających frajdę nawet najbardziej wymagającym koneserom gier przeglądarkowych.
Podczas swojej podróży przez świat Clash of Avatars, będziesz wykonywał codzienne zadania, zwiedzał intrygujące podziemia i stawał do walki z potężnymi bossami – wszystko to w towarzystwie swoich towarzyszy z gildii, z którymi razem sięgniesz po oferowane przez system gry nagrody. Wśród tych nagród znajduje się ponad 60 Avatarów możliwych do odblokowania. Avatary nie tylko zmieniają walory wizualne Twojej postaci, ale również mają wpływ na jej wojenną rangę.

Wzbij się na wyżyny i rozdawaj karty na arenie PvP, na której pokażesz innym graczom, kto tak naprawdę rządzi w świecie MMO. Jeśli z kolei bardziej interesuje Cię odkrywanie nowych map i zdobywanie osiągnięć PvE, Clash of Avatars oddaje do Twojej dyspozycji ulepszenia sprzętowe, multum różnych wierzchowców i wiele, wiele innych.

Dołącz do niezwykłej społeczności tego przeglądarkowego hitu z gatunku MMO i weź udział w starciu Avatarów!

pełny opis gry
Screeny
Clash of Avatars screenshot1 Clash of Avatars screenshot2 Clash of Avatars screenshot3 Clash of Avatars screenshot4 Clash of Avatars screenshot5 Clash of Avatars screenshot6 Clash of Avatars screenshot7 Clash of Avatars screenshot8 Clash of Avatars screenshot9 Clash of Avatars screenshot10
Video

Clash of Avatars wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat