Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
5.0 1 790 0
20.12.2017

Crossout najlepsza darmowa gra do pobrania

W pierwszym opisie mam zamiar opisać wam troszkę tą grę dla tych którzy w nią nie grali a chcieli by zacząć Crossout jest to bardzo ciekawa "DARMOWA" gra jej twórcy włożyli w nią dużo wysiłku gra cieszy się ogromną popularnością można to bardzo łatwo dostrzec ponieważ mecz wyszukuje 10 sekund a nawet szybciej a w jednym meczy startuje około 16 ludzi. Do pobrania dostępna jest dopiero beta czyli gra się rozwija i będzie coraz lepsza do gry można zakupić różne pojazdy których normalnie nie da się wykonać samemu. Lecz wcale nie opłaca się ich kupować ponieważ można samemu zbudować dużo lepsze auto. Jest o tym dużo poradników na youtubie. Najlepsze z w tej grze jest to że możemy być kreatywni i korzystając z własnej wyobraźni oraz części wygranych lub kupionych wykonać potężną maszynę którą będziemy grać przez 2-3 lvle konta ponieważ z każdym lvlem dostajemy coraz lepsze części.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
Najlepszy sposób na zarobek!
Najlepszym sposobem na zarobek to grać mecze zdobywać metal i go sprzedawać na większych lvlach zdobywać będzie można paliwo które jest jeszcze droższe od metalu. W bardzo łatwy sposób na samym początku gry w crossouta można będzie jeździć z odjazdową maszyną która będzie dużo lepsza od innych. Do 4 lvla i tak gramy na boty więc bardzo łatwo! po prostu w nich wjeżdżać i niszczyć aby szybko wbić lvl (żeby móc zdobywać paliwo) dziennie na 8-10 meczy dostajemy super doładowanie expa za każdą dobrą wygraną ponad 6 tysięcy expa. Paliwo można zacząć zdobywać w misjach na 10 lvlu. trzeba też wspomnieć że na metal zdobywanie metalu jest limit 1500 tygodniowo (100x metalu około 5.60) paliwo jest już znacznie droższe aby dobrze wyposażyć auto dobrze było by mieć 100(no tej waluty nwm jak sie nazywa xD)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
ciekawe eventy!
ostatni event był na hallowen był super codziennie zmieniały się tryby meczy eventowych co prawda grałem tylko 2 z nich w 1 trzeba było trzymać flagę jak najdłużej ten który zdobył 100 pkt wygrywał mecz (duże ilości expa nawet bez exp boosta) każdy z samochodów miał 4 dopalacze odpalanie 4 skutkowało zniszczeniem pojazdu odpalenie 3 również skutkowało zniszczeniem pojazdu maksymalnie można było użyć 2 na raz. W kolejnym trybie jeździliśmy po mapie na dachu rakietnica którą niszczyliśmy na 1 strzał można było robić ogromne kombo na jednym życiu (mi samemu udało się zrobić x6 xD) do eventów nie są używane pojazdy robione własnoręcznie lecz ustalone przez twórców. Miejmy nadzieję że event świąteczny pojawi się już wkrótce abyśmy mogli zdobyć dużo expa. I to by było na tyle miał być poradnik a napisałem co mi do głowy przyszło xD ale troche informacji o tej grze wam napisałem! powodzenia w grze!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ViPeR693

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
6

Aion Informacje,Aion,Legion

Video Lucyferos
7

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja Porarzo
8

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
10

Gothic II - Dzieje Khorinis - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
Chat