Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0.0 0 911 0
05.10.2017

Jak dostać skiny za free?

Witam! Zapewne duża część osób grających w CS:GO pragnie pochwalić się skinami do broni, lecz ich nie posiada. Nie każdy chce/może wydawać pieniądze na gry, a drop w csie jest niski. Oczywiście istnieje na to sposób. Jak grzyby po deszczu powstają strony internetowe, które oferują nam darmowe skiny do csa. Są różne ich rodzaje: ruletki, slot game`y, ulepszacze skinów, obstawianie meczy. O ile na obstawianie meczy możemy mieć wpływ (jeśli ktoś zna się na drużynach, to może zminimalizować straty), tak inne formy obstawiania skinów mogą skończyć się tragicznie. Dlatego zalecam, aby nie dać wciągnąć się w hazard, bo można stracić wszystkie skiny. Kiedy wygramy satysfakcjonującą nas kwotę, najlepiej wycofać się i cieszyć otrzymanym skinem. Teraz pokrótce opiszę, czym kierować się podczas wyboru stron internetowych.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kiedy po raz pierwszy rejestrujecie się na jakąś stronę, zazwyczaj dostaniecie małą sumkę pieniędzy na start (zazwyczaj z referali).
Przed graniem na danej stronie internetowej najlepiej upewnić się, jakie skiny możemy na niej wymienić, ile wynosi minimalny depozyt oraz czy trzeba wpłacać coś, aby wymienić skina. Istnieją strony, które oferują darmowe monety lub darmowe spiny.
Kilka słów o stronach ze skrzynkami: zauważcie, że większość skrzynek jest o wiele tańszych niż klucze do csa, co oznacza, że szansa wygrania dobrych skinów jest o wiele mniejsza. Uważam, że nie warto ryzykować na tych stronach, sam rejestrowałem się tylko z reflinków i otwierałem skrzynki za początkowe fundusze (nigdy nic nie wygrałem).
Double game- jeśli ktoś ma szczęście, bądź potrafi prognozować, to może próbować swojego szczęścia na ruletce. Zazwyczaj istnieją trzy opcje do obstawienia: czarne- mnożnik x2, czerwone- mnożnik x2 oraz zielone- mnożnik x14. Oczywiście zielone pola trafiają się bardzo rzadko, jednak mnożnik sprawia, że obstawianie tej opcji bywa opłacalne :).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Crash game- jest to licznik, który pnie się w górę od wartości 1.00 i zatrzymuje się na losowej wartości. Wartość to mnożnik, który mnoży postawione pieniądze. Im większy licznik obstawimy, tym bardziej ryzykujemy, lecz wygrana może być wielka.
Slot game- jest to taki csowy jednoręki bandyta, który bardzo szybko może uczynić nas bogaczami, lub wydrzeć nam wszystkie skiny. Możemy obstawiać różne kwoty i powiększać sloty, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Pod koniec pragnę zauważyć, że hazard rzadko kiedy popłaca, bo strony są zawsze nastawione na zarobek. Robimy to na własną odpowiedzialność. Najlepiej korzystać wyłącznie z bonusowych punktów i nie wydawać punktów własnych, żeby nie osiągnąć celu odwrotnego do zamierzonego- nie stracić wszystkich skinów.

Mam nadzieję, że mój wpis komuś się przydał :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kacithebest

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Arena Mody Zostań najpiękniejszą modelką

Recenzja Julcia1
8

MovieStarPlanet MSP O co chodzi w tej grze?

Recenzja HorseQ
9

CSGO (B2P) PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

Poradnik lynnSSky
10

CSGO (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Discord