Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.3 3 139 58
26.05.2022

Kapsuły Antwerp 2022

Cześć chciałbym wam przedstawić krótko lecz w fajny sposób poradnik na temat zarobku na kapsułach w Counter Strike'u. :)

Jesteśmy aktualnie już po zakończonym Majorze w Antwerp (Belgia). Po dośc dlugim czasie i wielu zaskoczeniach tegorocznego Majora w końcu nadszedl dzień finału w którym Faze Clan zwyciężył w finale z NaVi (Natus Vincere), ale to nie moment na to.

Jak dobrze wiemy zawsze z większym wydarzeniem w Counter strike'u pojawiają sie kapsuły z naklejkami, które można kupić. Tym razem są to kapsuły Antwerp 2022, które kosztują 4.55zł(załączone zdjęcie) lecz w mojej opinii nie warto ich kupować, jeśli nie mamy wystarczająco szczęścia, ponieważ zwykła naklejka kosztuje w granicach 0.09-1.6zł,a trafienie lepszej naklejki niestety graniczy z cudem.

Pokażę wam w tym arytkule jak zarobić na tych kaspułach i zarobić fajne pieniądze na swoje wymarzone skiny, gry lub na co chcecie:DGrając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Powiem wam teraz jak zarobić na Kapsułach. Aktualnie Kapsuły kosztują 4.55zł lecz po zakończonym Majorze cena ulega zmianie i wynosi 99 groszy. Możemy zauważyć spadek ceny w różnych okresach czasu. Czasami cena zmienia sie po 1 do 3 dni po zakończonym Turnieju, a czasami musimy czekać, aż 2 lub 3 tygodnie, żeby cena kapsuł wynosiła 99 groszy. (Przykład pokazany na załączonym zdjęciu). Mój sposób jest bardzo łatwy oraz bardzo łatwo go zrozumieć. Polega na odłożeniu jakiejś kwoty w moim przypadku jest to od 30 złoty do 100 złoty. Za naszą ustaloną kwotę musimy kupić kapsuły na promocji!!!!!! Czyli jeśli nas budżet wynosi 50zł kupujemy za 50zł maksymalną ilość kapsuł którą uda nam sie kupić. Niestety nie wszystko jest tak kolorowe w tym sposobie, ponieważ nie zarobimy tak szybko. Jest to inwestycja długotrwała i trzeba poczekać minimum 2 miesiące, żeby zysk był sensowny i żeby nas zainteresował, oczywiście, możemy poczekać dłużej ( dłuższy okres trzymania kapsuł= większy zarobek dla nas!!)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ważne w tym sposobie jest wybranie odpowiednich kapsuł których jest, aż 3. Krótko opowiem wam o nich i na co warto zwracać uwage przy wyborze danych kapsuł.


Kapsuły drużynowe oraz autografy dzielą sie na 3 rodzaje:

Legends są to drużyny, które na turniejach pojawiają sie NAJCZĘŚCIEJ i widujemy je na każdych ważnych turniejach( w mojej opini nie warto ich kupować, ponieważ jest mnóstwo ich naklejek i ich cena nie podskoczy drastycznie do góry).


Challengers są to drużyny, które na ważnych turniejach czasami są czasami nie, lecz również jest duzo ich naklejek (są wyjątki) w Antwerp 2022 wyjątkiem jest drużyna Outsiders( zmiana nazwy i logo przez Sytuacje na Ukrainie) ta naklejka jest już w tym momencie bardzo droga a jej cena będzie tylko wzrastać, ponieważ ta naklejka nie wyjdzie w nowej odsłonie.


Contenders są to drużyny, które najczęściej pojawiają się tylko raz na Majorze więc za tym idzie ich unikatowość. (Moim zdaniem najlepsza kapsuła na zarobek)


W razie pytań zawsze możecie napisać komentarz, chętnie odpowiem na wasze pytania :D
Mam nadzieję, że artykuł wam się spodobał. Pozdrawiam


4.3 (głosów: 3)
Art napisany przez Matelo1234

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Warships World of Warships - Po prostu statki

Recenzja Niegrzeczny
2

Elsword Online Poradnik dla Aishy - czarodziejka

Poradnik Sayonare
3

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
4

Moje top 3 gry na telefon

Recenzja Julind
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Moja opinia o tej grze

Recenzja xOliwicia
6

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
7

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
8

League of Legends Lux - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

League of Legends Ahri - przedstawienie postaci, runy, przedmioty i umiejętności

Poradnik WiktoriaBananek!
10

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
Chat