Jak to działa

Dark Era

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dark Era

Chciałbyś podróżować w czasie i rozwijać podczas tych wojaży swojego bohatera walcząc przy okazji z różnymi przeciwnikami i rywalizować z innymi graczami, których tak samo pasjonują takie podróże? Zagraj w Dark Era i odwiedzaj naprzemiennie różne okresy z historii ludzkości.

Wciel się w zagubionego w czasie podróżnika, który ma za zadanie uratować pozostałych bohaterów błądzących w czasoprzestrzeni. Zdobywaj drogocenne artefakty i wyślij przerażające duchy zagrażające istnieniu świata tam, gdzie ich miejsce.

Dołącz do pozostałych graczy jako berserker i śmiej się w twarz słabeuszom siejąc spustoszenie ciężkim orężem; wykorzystaj swój spryt Assasyna, aby zadawać śmiercionośne ciosy nie spodziewającym się zgonu wrogom; władaj żywiołami natury i posługuj się niszczycielskimi czarami jako Wizard. Każda z tych klas dysponuje innym stylem gry, który widoczny jest szczególnie na wyższych poziomach rozgrywki. W zależności od tego, którą specjalizację wybierzesz, towarzyszyć Ci będzie unikalna bestia, a Ty odkryjesz militarny potencjał swojego kompana.

Weź udział w epickich historycznych bitwach. Odwiedzisz tu samego Robin Hooda, będziesz przemierzał mistyczne krainy starożytnych Chin, a także będziesz miał okazję przekonać się na własne oczy, jak rozwijało się imperium Juliusza Cezara. Brzmi jak kawał świetnej przygody? To jeszcze nic – poczekaj, aż postawisz stopę na Marsie i pomożesz Kratosowi w jego przemianie ze śmiertelnika w boga.

To, co uderza najbardziej w tej grze MMORPG pełnej podróży w czasie, to oprawa graficzna unikalna dla każdej z odwiedzanych epok. Oczywiście nie będziesz tej przygody przeżywać sam, ponieważ w tak ogromnym świecie potrzebujesz sprawnego wierzchowca, który razem z Tobą będzie go przemierzał i pomagał Ci w pokonywaniu potężnych tytanów, aby odblokować najlepszy ekwipunek dostępny w grze.

Gotowy do przeżywania historii na własne oczy? Świetnie, bo Dark Era już na Ciebie czeka!

pełny opis gry
Screeny
Dark Era screenshot1 Dark Era screenshot2 Dark Era screenshot3 Dark Era screenshot4 Dark Era screenshot5 Dark Era screenshot6 Dark Era screenshot7 Dark Era screenshot8 Dark Era screenshot9 Dark Era screenshot10
Video

Dark Era wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat