Jak to działa
Przejdź do gry Dark Orbit
Dark Orbit
5.0 1 1069 0
13.02.2018

Recenzja Gry DarkOrbit

DarkOrbit to gra przeglądarkowa typu MMO. Wcielamy się w kosmicznego pilota statku.Głównym naszym zadaniem jest wykonywanie misji niszczenie statków kosmicznych obcych (mobów), ale także mamy do dyspozycji zadawanie obrażeń graczom. Gra posiada dwie waluty kredyty oraz uridium. Uridium możemy pozyskiwać za realna gotówkę a także przez wykonywanie misji zabijanie innych graczy,mobów lub w trakcie ewentów. Istnieje również uzyskanie tego surowca ze specjalnych skrzynek które występują na całej mapie. Kredyty natomiast również za misje ubijanie mobów,graczy ale także za sprzedawanie pozyskanych przez nas surowców które zdobędziemy po zniszczonym statku. Surowce nie tylko możemy sprzedawać ale mamy możliwość ulepszenia nimi naszej broni czy osłon.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Naszym kolejnym zadaniem jest aby nas statek stawał się mocniejszy bardziej odporny na ataki. Możemy zatem modernizować nasz pojazd kosmiczny poprzez dodanie większej ilości laserów oraz generatorów czy to prędkości czy osłony. W grze możemy kupić P.E.T.A który będzie nam pomagał w grze przez zbieranie surowców czy skrzyń oraz będzie naszym towarzyszem broni.
Na stronie gry znajdują się aukcje w której możemy licytować się z innymi graczami o różne przedmioty oraz lepsze statki kosmiczne.
Podczaj rejestracji konta mamy do wyboru trzy firmy są to EIC-ZIEMIA MMO-MARS oraz VRU-VENUS. Firmy te prowadza ze sobą wojnę dzięki czemu możemy zniszczyć statek gracza z przeciwnej firmy bez strat punktów poważania. W grze występuje zakładka montownia a w montowni tej możemy złożyć generatory, lasery, statki, peta, które normalnie występują do kupienia jedynie za Uridium. Tutaj możemy dostać je za darmo jedyne co nam będzie potrzebne to części wymagane do danego elementu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zalety gry: Prosta nie wymaga czytania forum czy innym poradników, ciekawa tematyka , możliwość zdobywania Uridium za darmo ,częste eventy ,dobra grafika jak na grę przeglądarkową. Aukcja dzięki której możemy wyposażyć się w nowe uzbrojenie za kredyty. Prosty i czytelny interfejs, dużo map. Wady: częste błędy , nie działające kupony bonusowe , brak szybkiej akcji działania ze strony suportu w celu pozbycia się błędu gry, Bardzo mała ilość graczy na serwerach Polskich oraz globalnych. Inny gracz który zniszczy ci statek to norma zero poszanowania nawet dla nowego gracza. Znacznie odczuwalny jest pojedynek między graczem który inwestuje realne pieniądze od takiego który inwestuje mało lub wcale przez co gra nastawiona jest na P2W. Jeżeli chcemy aby nas statek po zniszczeniu został naprawiony na mapie na której byliśmy musimy zapłacić Uridium natomiast istnieje możliwość darmowych napraw ale jedynie w bazie na mapie początkowej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez gmork

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Among Us - podstawy podstaw.

Tutorial Neredis Vay
2

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
3

MovieStarPlanet MSP Opis MovieStarPlanet!

Poradnik WiktoriaBananek!
4

Heroine Anthem Zero (B2P) Hero Zero - Pierwsze wrażenia z gry!

Recenzja BananowyCwelek
5

World of Tanks Kopalnie - Miejscówki

Poradnik kuba1224
6

League of Legends Początki w LoL'u w pigułce - co i jak.

Poradnik Deanxx
7

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
8

Roblox Roblox - Event Imagination

Poradnik Fragorski
9

Bleach Online Bleach - solucja zadań w serwisie

Tutorial latwamigotka
10

H1Z1: King of the Kill (B2P) H1Z1 - Szczera recenzja.

Recenzja Mesashii
Chat