Jak to działa

Demon Blood

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Demon Blood

Gotowy na wciągające MMO w świecie fantasy? Dołącz do graczy Demon Blood i walcz z hordami demonów, aby chronić Księżniczkę Sophię!

Nad światem ludzi wisi widmo demonów, które zyskują na mocy każdego dnia swojego istnienia. Jako jeden z wielu odważnych wojowników staniesz ramię w ramię z bohaterami tego MMORPG i staniesz do walki o lepsze jutro.

W Demon Blood znajdziesz wyłącznie jedną klasę postaci, co na pierwszy rzut oka może wypadać blado w porównaniu z innymi grami MMO. Nie poszalejesz również w panelu edycji postaci, bo - przynajmniej na początku - liczba opcji jest, delikatnie mówiąc, skromna. Nie ma co się jednak łamać, bo szybko przekonasz się, że Twój bandyta posiada tak niesamowite umiejętności, że walka z demonami przypominać będzie grę w berka z żółwiem - słowem, banał!

W kwestii wyposażenia, dysponujesz bronią palną i na niej również opierają się Twoje ataki podstawowe. Oprócz tego, możesz korzystać z trzech specjalnych umiejętności objętych czasem odnowienia, z czego ta, która kryje się pod klawiszem R to superumiejętność bohaterska. Chociaż z początku zasięg i obrażenia Twojej broni mogą pozostawiać wiele do życzenia, w trakcie swojej przygody z tym skromnym MMORPG znacznie zwiększysz te parametry, co z kolei oznacza, że staniesz się istną maszyną do zabijania - demonów, rzecz jasna.

Jak w każdej grze MMORPG, tak i w Demon Blood znajdziesz różnego rodzaju zadania, zarówno te pojedyncze, jak i tzw. Łańcuchy. Podczas podróży po świecie okupowanym przez te plugawe stworzenia, odsłonisz kolejne karty historii gry, a niektóre z misji zaprowadzą Cię wprost do niebezpiecznych podziemi,w których czekać na Ciebie będą trudniejsze wyzwania.

Żeby rozpocząć przygodę z Demon Blood, wystarczy zarejestrować za darmo konto i dołączyć do społeczności graczy, którzy cenią sobie względny pokój na świecie. A już na pewno taki, w którym nie ma demonów!

pełny opis gry
Screeny
Demon Blood screenshot1 Demon Blood screenshot2 Demon Blood screenshot3 Demon Blood screenshot4 Demon Blood screenshot5 Demon Blood screenshot6 Demon Blood screenshot7 Demon Blood screenshot8 Demon Blood screenshot9
Video

Demon Blood wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat