Jak to działa
Przejdź do gry Diablo III (B2P)
Diablo III (B2P)
5.0 1 1125 0
20.07.2022

Diablo III - jak zostać "prosem"?

Wstęp

Diablo III: Reaper of Souls to bardzo dobrze znana gra na całym świecie. Zastanawialiście się kiedyś jak tzw. „prosi” aż tak mocni ? W tym artykule pomogę osiągnąć wam najwyższy poziom udręki w Diablo III. Skoro czytasz ten artykuł to z pewnością szukasz porad dla początkujących w tej grze.


Zapoznaj się ze swoim bohaterem


Jest to bardzo ważne, ponieważ musisz znać mocne i słabe strony swojej postaci, przecież nie będziesz używał różdżki jak będziesz barbarzyńcą czy miecza jak będziesz czarownikiem. Musisz dobierać dobrą zbroję, pierścienie i broń dla swojej postaci, ponieważ nie opłaca się używać współczynniku inteligencji dla barbarzyńcy, podczas gdy najlepszym współczynnikiem dla tej postaci jest siła.

Odkrywaj w całości mapę

Odkrywanie map w całości jest bardzo opłacalne, ponieważ nie wiadomo czy z jakiegoś krzaku nie wypadnie legendarny lub zielony przedmiot. Jak zabijesz trochę więcej potworów to dostaniesz więcej punktów doświadczenia. Im więcej doświadczenia tym twoja postać będzie lepsza.

Używaj run do swoich umiejętności

Runy służą do polepszania umiejętności postaci np. zadaje o 10% więcej obrażeń gdy twoja postać ma poniżej 80% życia. Jeżeli nie będziecie używać run to wasza postać będzie słabsza. Przyznam się bez bólu, że czasami też o tym zapominam.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


Wkładaj odpowiednie klejnoty w wyznaczone miejsca


Klejnoty (legendarne, diamenty, rubiny, topazy, szmaragdy) mają na celu polepszanie statystyk bohatera. Tylko trzeba wiedzieć który klejnot do czego służy i gdzie najlepiej go dać. Kamienie(klejnoty) trzeba wkładać w tzw. puste kółka. Najlepsze klejnoty na daną postać to: rubin (barbarzyńca), szmaragd (łowca demonów i mnich), diament( dla tych postaci co mają mało życia), topaz (dla wszystkich bohaterów).

Graj w tryb przygodowy tylko i wyłącznie wtedy kiedy przejdziesz kampanię

Moim zdaniem bez sensu jest grać tryb przygodowy jak nasza postać jest jeszcze słaba i ma słaby poziom. Musisz ją wpierw zapoznać, poznać jej słabe i mocne strony. Po przejściu kampanii możesz zapuścić się w tryb przygodowy.

Wybieraj jak najwyższy poziom rozgrywki

Staraj się grać jak na najwyższym poziomie. Bo jak zaczniesz grać na np. na II udręce to możemy otrzymać zielone przedmioty, więcej punktów doświadczenia, więcej złota, większe prawdopodobieństwo wypadnięcia legendarnych przedmiotów. W skutek tego nasz bohater może stać się o wiele lepszy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Graj ze znajomymi

Granie ze znajomymi jest bardzo opłacalne. Po pierwsze jest wam raźniej, bo możesz sobie z nimi porozmawiać, tracisz mniej czasu, bo oni zawsze mogą pomóc, dać ci jakieś dobre przedmioty na start.

Używaj kostki Kanaiego

Kostkę Kanaiego można zdobyć poprzez przejście ruiny Seszeronu (akt III) w trybie przygodowym oraz przejście krowiego poziomu. Służy ona do polepszania statystyk przedmiotów, ulepszania klejnotów, rzadkości wyposażenia.

Łącz zielone przedmioty z tego samego zestawu

Jest to bardzo czasochłonne, bo znajdowanie tych przedmiotów może trochę potrwać, ale efekt jest bardzo owocny, bo jest to np. 10 000 % więcej obrażeń itp. Te rzeczy mogą mieć również lepsze parametry niż te które nosimy np. o 100 więcej witalności, siły, inteligencji.


Podsumowanie

Powyżej wymienione podpunkty mogą nam łatwo pomóc w szybkim jak i efektywnym zdobywaniu punktów doświadczenia w grze Diablo III. Liczę na to, że wasi bohaterowie staną się mocniejsi po przeczytaniu tego artykułu.

Pozdrawiam ~bartkeczek_

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bartkeczek_

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Fnatic - krótka historia i opis drużyny.

Recenzja wzarek
2

Dead by Daylight - Świetna gra

Recenzja Kubsoon243
3

World of Tanks World of Tanks Blitz-Recenzja

Recenzja Dercik90
4

War Thunder Jak zwiększyć swoją efektywność na polu walki? - Awiacja

Poradnik NattyDread
5

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
6

Margonem Recenzja Margonem - Najlepszej gry MMORPG w Polsce

Recenzja Lifam
7

Momio Jak zacząć grać w Momio ?

Tutorial LooLxD
8

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
9

World of Tanks Karawana handlowa w World of Tanks

Recenzja Bart1607
10

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
Chat