Jak to działa
Dofus

Dofus

Dofus
3.3 (ocen: 4)
Graj Wymień walutę
Opis

Wstąp do baśniowego świata Dofus, gry z gatunku MMOcRPG charakteryzującej się bardzo barwną i przyjemną dla oka grafiką 2D. Większość elementów tej gry fabularnej online zostało zaprojektowanych ręcznie, a ich magia zabierze Cię do krainy będącej mariażem mangi z tradycyjnym francuskim fantasy.

Dołącz do mnóstwa graczy i przemierzaj razem z nimi ogromną krainę składającą się z 17 imponujących stref o zupełnie zróżnicowanej charakterystyce terenu. Odkryj historię dwóch zwaśnionych miast, Bonty i Brakmaru; odwiedź wyspę Wabbitów i niesamowicie czarującą osadę na wodzie – Suffokię.

Podczas swojej podróży natrafisz na bogaty przekrój przeróżnych stworów, wśród których znajdziesz np. golemy, minotaury, a także złowieszcze smoki niosące zniszczenie po całym świecie. Wszystkie walory tej fabularnej gry online odkryjesz wybierając jedną z 11 dostępnych klas postaci, a każda z 30 oferowanych przez Dofus profeję pozwoli Ci osiągnąć stopień mistrzowski m.in. jako zbieracz ziół, handlarz, czy kowal. Myślisz, że to dużo? W takim razie zdziwisz się na widok wszystkich dostępnych w grze czarów – tych jest w Dofus ponad 360!

Ostatnie, co napotkasz we francuskim MMOcRPG to nuda. Tutaj poza odkrywaniem jeszcze dziewiczych obszarów podejmiesz się wykonywania różnej maści zadań, a jeśli stwierdzisz, że w PvE widziałeś już wszystko, to świat PvP wciągnie Cię w rozgrywkę i nie wypuści nawet, jeśli będziesz ładnie prosić. System PvP w Dofus łączy rozgrywkę w czasie rzeczywistym z systemem turowym, a bitwy toczą się zarówno między pojedynczymi graczami, jak i całymi gildiami, z którymi możesz wybierać się na wyprawy pełne wyzwań.

Pomimo że gra wymaga opłacania miesięcznego abonamentu, jedno jest pewne – warto jest je przeznaczyć na przygodę z Dofus!

pełny opis gry
Screeny
Dofus screenshot1 Dofus screenshot2 Dofus screenshot3 Dofus screenshot4 Dofus screenshot5 Dofus screenshot6 Dofus screenshot7 Dofus screenshot8 Dofus screenshot9 Dofus screenshot10
Video
Podobne gry