Jak to działa

Dofus

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dofus

Wstąp do baśniowego świata Dofus, gry z gatunku MMOcRPG charakteryzującej się bardzo barwną i przyjemną dla oka grafiką 2D. Większość elementów tej gry fabularnej online zostało zaprojektowanych ręcznie, a ich magia zabierze Cię do krainy będącej mariażem mangi z tradycyjnym francuskim fantasy.

Dołącz do mnóstwa graczy i przemierzaj razem z nimi ogromną krainę składającą się z 17 imponujących stref o zupełnie zróżnicowanej charakterystyce terenu. Odkryj historię dwóch zwaśnionych miast, Bonty i Brakmaru; odwiedź wyspę Wabbitów i niesamowicie czarującą osadę na wodzie – Suffokię.

Podczas swojej podróży natrafisz na bogaty przekrój przeróżnych stworów, wśród których znajdziesz np. golemy, minotaury, a także złowieszcze smoki niosące zniszczenie po całym świecie. Wszystkie walory tej fabularnej gry online odkryjesz wybierając jedną z 11 dostępnych klas postaci, a każda z 30 oferowanych przez Dofus profeję pozwoli Ci osiągnąć stopień mistrzowski m.in. jako zbieracz ziół, handlarz, czy kowal. Myślisz, że to dużo? W takim razie zdziwisz się na widok wszystkich dostępnych w grze czarów – tych jest w Dofus ponad 360!

Ostatnie, co napotkasz we francuskim MMOcRPG to nuda. Tutaj poza odkrywaniem jeszcze dziewiczych obszarów podejmiesz się wykonywania różnej maści zadań, a jeśli stwierdzisz, że w PvE widziałeś już wszystko, to świat PvP wciągnie Cię w rozgrywkę i nie wypuści nawet, jeśli będziesz ładnie prosić. System PvP w Dofus łączy rozgrywkę w czasie rzeczywistym z systemem turowym, a bitwy toczą się zarówno między pojedynczymi graczami, jak i całymi gildiami, z którymi możesz wybierać się na wyprawy pełne wyzwań.

Pomimo że gra wymaga opłacania miesięcznego abonamentu, jedno jest pewne – warto jest je przeznaczyć na przygodę z Dofus!

pełny opis gry
Screeny
Dofus screenshot1 Dofus screenshot2 Dofus screenshot3 Dofus screenshot4 Dofus screenshot5 Dofus screenshot6 Dofus screenshot7 Dofus screenshot8 Dofus screenshot9 Dofus screenshot10
Video

Dofus wymagania

 • Windows 7/8.1/10
 • Pentium IV 2.8 GHz
 • 1 GB
 • GeForce 4Ti
 • 1 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat