Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 1629 0
24.08.2017

5. Jak grać? #Lina - the Slayer

Postać zasięgowa, której głównym atrybutem jest inteligencja i to od niej zależne są jej obrażenia. Jej główną zaletą jest to że, potrafi zadać ogromną ilość obrażeń swoimi umiejętnościami w krótkim czasie, przez co jest ona jednym z najlepszych gankerów w grze. Jednak przez małą ilość punktów życia i obrony jest ona łatwa do zabicia. Najkorzystniejszą linią dla Liny ze względu na dużą ilość doświadczenia oraz golda, co w późniejszej fazie gry skutkuje szybszą możliwością poruszania się po mapie i pomaganiem członkom swojej drużyny jest Midlane. Jednak czasem w grach rankingowych można zauważyć, że ludzie nie boją się grać nią również na pozycji supporta. W takim wypadku nie należy zapominać o zakupie kuriera na początku gry jak i sumiennym kupowaniu wardów dla drużyny gdy są one potrzebne.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pierwsza umiejętność – Dragon Slave – Lina wysyła przed siebię falę ognia z maksymalnego zasięgu 800 jednostek, której zasięg to 1075 jednostek. Wszystkie przeciwne jednostki, które napotka otrzymują obrażenia równe 85/160/235/310 w zależności od poziomu umiejętności. Umiejętność ta pozwala Linie w bardzo łatwy sposób pchać linię, pokonując szybko przeciwne creepy.

Druga umiejętność – Light Strike Array – kolumna utworzona z ognia o obszarze 225 jednostek, która zadaje obrażenia równe 80/120/160/200 w zależności od poziomu umiejętności, jednocześnie ogłuszając wszystkie przeciwne jednostki oraz bohaterów na 1.6/1.9/2.2/2.5 sekundy. Umiejętność ta niszczy również drzewa na obszarze jej działania.

Trzecią umiejętnością jest Fiery Soul – umiejętność pasywna – Lina po użyciu jednej ze swoich umiejętności otrzymuje stacki (maksymalnie 3). Każdy stack zwiększa szybkość ruchu postaci o 5%/6%/7%/8% oraz szybkość ataku o 40/55/70/85 punktów w zależności od poziomu umiejętności. Bonusy z umiejętności utrzymują się przez 10 sekund.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czwarta i ostateczna umiejętność – Laguna Blade – potężna wiązka światła zadająca obrażenia magiczne w wysokości 450/600/850 w zależności od poziomu umiejętności. Umiejętność może zostać użyta maksymalnie z 600 jednostek. Może zostać ulepszona poprzez zakup Aghanim's Scepter – obrażenia zmieniają się z magicznych na pełne (nie mogą zostać zmniejszone przez jakiekolwiek efekty z przedmiotów).

Przedmioty przydatne w początkowej fazie gry to Bottle, Magic Wand, Arcane Boots. Przedmioty dzieki którym możemy zmieniać rolę postaci to: Blink Dagger, Bloodstone, Eul's Scepter Of Divinity, Aghanim's Scepter, Aether Lens, Black King Bar, Shadow Blade, Etheral Blade czy nawet Scythe Of Vyse.

Podsumowując, Lina jest postacią o dosyć prostej mechanice, która z łatwością po zdobyciu odpowiedniej ilości golda oraz expa może poruszać się między liniami i pomagać swoim sojusznikom.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Sword of Chaos-Miecz Chaosu

Recenzja Arturek Muminek
2

Star Stable Aktualizacja 12.10.2022 | STAR STABLE

Tutorial pytelcnie990
3

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
4

Opera GX | Gaming Browser Darmowy VPN w Opera GX

Poradnik Mirta
5

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
6

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
7

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
8

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
9

League of Legends Thresh - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

League of Legends Ahri - przedstawienie postaci, runy, przedmioty i umiejętności

Poradnik WiktoriaBananek!
Chat