Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
2.3 3 1354 0
23.08.2017

DOTA 2 - Oficjalna recenzja!

Dota powstała opierając się na modzie Warcrafta 3 w połowie lat 2000, Dota 2 nosi w sobie dużą gamę RTS, która określała serię Blizzarda - tak naprawdę, niektóre postacie w Dota 2 i Bohaterowie Blizzardu mają identyczny wygląd i głosy podstawione pod postacie. W głębi serca, podstawową grą Doty 2 jest gra oparaą na drganiach RPG - Diablo. Kliknij prawym przyciskiem myszy na punkt na ziemi, aby przejść do niego, kliknij prawym przyciskiem myszy na wrogów, aby ich zaatakować, a inne przyciski są przywiązane do specjalnych umiejętności i przedmiotów, które można kupić w kilku sklepach na mapie. Dota 2 to gra wieloosobowa składająca się głównie z pięciu na pięć walk, aby zniszczyć inne drużyny. Zanim rozpocznie się gra, każdy gracz musi wybrać bohatera z puli ponad stu różnych postaci, idealnie spełniających role, które mogą być znane graczom MMO. Jest wiele supportów, które mają synergie z postaciami pod Damage. Idą oni na wspólną linię w większości przypadków jest to dolna linia, ale zdarza się że idą na górną by skupić się na szybszym wygraniu meczu i wywieraniu większej presji na przeciwnikach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dota 2 ma tylko jedną mapę, bardziej podobną do pola do zabawy, podzieloną na trzy pasy - góra, środek i dół - i dwie strony: promienna i tragiczna. Na początku gry drużyny zazwyczaj rozprowadzają swoich graczy na linie. Jak to się dzieje, stworzone przez AI jednostki zwierzęce, zwane creepami lub minionami, wychodzą z każdej bazy z koszar na każdej linii, z promiennymi pełzkami, zmierzającymi w kierunku tragicznej bazy i na odwrót. Każdy pas ma trzy straszne wieże i trzy wieże promieniujące, z których każda musi zostać zniszczona, aby wydobyć następne. Każdy starożytny zespół jest w ich bazie, za ostatnim, czwartym zestawem wież. Gra się nie skończy, dopóki jeden z zespołów nie zginie. Z wystarczającej wysokości, Dota 2 nie jest wyjątkowa. Posiada wiele rzeczy ,które "zapożyczyła" sobie od League of Legends. W każdej z tych gier, kiedy osiągasz poziom, możesz zdobyć nowe możliwości lub sprawić, by istniejące potężniejsze zostały ulepszone, a te umiejętności określają ogólnie, jaką rolę powinieneś odegrać w swoim zespole. Ale w szczegółach jego wykonania Dota 2 wyróżnia się.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Każdy gracz w trakcie meczu będzie musiał kupić przedmioty w celu ich utrzymania na świecie, a przedmioty, które zwiększają swoje podstawowe umiejętności bohatera z premiami, lub, w miarę postępu gry, dają zupełnie nowe możliwości. W miarę postępów w Docie wiele z tych elementów można ulepszyć lub połączyć w celu stworzenia nowych, mocniejszych elementów - buty, które sprawią, że Twój bohater będzie się poruszał szybciej, można zamienić na przykład w tajemnicze buty, które przywracają mane na dowolny przyjaznym Bohaterze w pobliżu, gdy jest aktywowane. Te elementy są kluczowe dla postępu w grze Dota. Niektórzy bohaterowie są o wiele mniej przydatni we wczesnym poziomie gry, później będą bardziej w dużej części ze względu na korzyści oferowane przez przedmioty uważane za kluczowe zakupy dla tego bohatera (supporta).

Gra jest naprawde fajna, jest dużo mniej casualowa niż League of Legends dlatego jeśli ktoś uważa że, League of Legends jest za proste bądź, nudne powinien spróbować zagrać w Dote 2. Jak dla mnie jest to taka top 2 moba na świecie. Naprawdę ją polecam.
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez Malfour

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
2

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
3

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
4

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
5

CSGO Prime (B2P) WLASNE USTAWIENIA CELOWNIKA ORAZ VIEWMODELU W CSGO!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
6

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
7

Chcesz zdobywać więcej bananków? W tym artykule z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Poradnik Kasia678
8

Shakes & Fidget Recenzja gry "Shakes & Fidget"

Recenzja huraganszef
9

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz 2

Video DEADSHUTFIRE
10

BlockStarPlanet Jak szybko wbić level na Blockstarplanet?

Poradnik Fire cookiex
Chat