Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 2003 0
05.07.2017

T57 Heavy Tank - Opis czołgu i jego krótka historia!

Witam was bardzo serdecznie. W tym artykule chciałbym przedstawić wam ponownie historię czołgu i jego specyfikację, jednakże tym razem przedstawię wam jednego z moich faworytów, jeśli chodzi o czołgi amerykańskie w tej grze, a mianowicie T57 Heavy Tank. Ja już tego wstępu nie zamierzam jeszcze mocniej przedłużać, dlatego też bardzo serdecznie zapraszam was wszystkich do czytania tego artykułu. Jeśli spodoba Ci się to koniecznie zostaw kciuka w górę i pozytywny komentarz. Dobra, ja już naprawdę nie przedłużam, miłego czytania i wakacji. Zaczniemy klasycznie od historii czołgu. Projekt tego czołgu opracowywany był już od 1951 roku. Dopiero do 1957 roku wybudowano do niego eksperymentalne wieże. Projekt został przerwany, gdyż był okazał być się nieudany. Jak widzicie naprawdę ciekawa historia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Nie wiem jak wy, ale ja lubię właśnie historię za czasów Hitlera, ale mniejsza z tym. Warto wspomnieć, że jest to czołg ciężki X tieru. Posiada 2250 punktów życia, a waży nie dużo jak na czołg ciężki – 24.76 ton. Jego maksymalna prędkość to 35.4 km/h, natomiast prędkość w tył to 12 km/h. Pancerz podwozia od frontu wynosi 203mm, od boku jedynie 50.8mm, a od tyłu tylko 38.1mm. Nazwa wieży tego czołgu to T169. Prędkość jej obrotu to 36 d/s. Kąt obrotu 360 stopni, a waga 14.5 kilogramów. Pancerz wieży z przodu wynosi 127mm, od boku 137mm, a od tyłu 50.8mm. Zasięg widzenia wynosi 400m. Przejdźmy to troszeczkę ciekawszej sprawy, a mianowicie działo. Czołg ten posiada magazynek mieszczący 4 pociski, a każdy przeładowuje 2 sekundy. Posiada 36 sztuk amunicji łącznie, a przeładowanie wynosi 25 sekund.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Uszkodzenia wynoszą od 400 do 515 punktów życia. Nazwa tego działa to Gun T179. Jej waga to 2.849 kilogramy. Mniej ciekawą rzeczą jest silnik ważący 1.159 kilograma. Jego moc wynosi 810 hp, a szansa na pożar aż 20%. Kolejna kategoria, czyli zawieszenie. Limit jego obciążenia to 58 ton. Waży 11 kg. Prędkość obrotu to 30 d/s. Ostatni już moduł to radio AN/VRC-3 o zasięgu sygnału 745m, co jest dobrym wynikiem. Radio te waży 160 kilogramów. To już na tyle z tego artykułu. Mam nadzieję, że jego treść była dość ciekawa i że spodobał wam się on. Jeśli tak, to koniecznie zostaw pozytywną opinię w sekcji komentarzy, a także kciuka w górę. Jeśli zauważyłeś jakikolwiek błąd to koniecznie daj znać, również w sekcji komentarzy. Nie zamierzam jeszcze mocniej przedłużać tego krótkiego, ale naprawdę szczegółowego artykułu, dlatego też trzymajcie się i widzimy się w kolejnych. Życzę wam miłych wakacji, cześć!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
3

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
4

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
5

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
6

Super Mario World - ciekawostki

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
7

Hero Zero Czy warto zagrać ? Osobiste odczucia.

Recenzja MatixKrak
8

League of Legends Poradnik Mordekaiser

Poradnik Rogaczovv
9

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved Recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

Elsword Online Elsword Online - Początki

Poradnik Asayake
Chat