Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 1128 0
14.11.2017

Dwie nowe postacie - jednocześnie

Nadeszła kolejna wyczekiwana już od miesiąca aktualizacja. W końcu twórcy zamiast ulepszać Battle Pass, przypomnieli sobie o zwykłych graczy F2P. Plotki na temat dwóch nowych bohaterów były już miesiąc temu, w związku z przeglądniemy plików gry. Znaleziono, aż dwie nowe postaci. Wcześniej tylko plotki i przeczuwane nazwy, teraz zamierzam przynajmniej powierzchownie opisać obie te postacie.

Pangolier jest połączeniem carry i nukera.
Pierwszą cechę nadaje mu jego styl walki i umiejętność Hearthpiercer. Powoduje ona, że po opóźnieniu wróg zostanie spowolniony, a sam atak pominie pancerz. Bardzo szybki atak i prędkość poruszania powoduje wysokie wsparcie dla przedmiotów dodających właściwości atakowi podstawowemu. Dodatkowym wsparciem jest tutaj umiejętność Shield Crash powodująca na obszarze wokoło, powodując obrażenia i zwiększając obronę Pangolier'a za każdego trafionego przecwinika.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Cechy nukera daje mu umiejętność Swashbuckle, powodująca wyskok do przodu i szybkie ataki na obszarze przed nim. Przy czym wszystkie wspomagacze, czyli przedmioty typu Daedalus czy Skull Basher, ale także jego unikalny Heartpiercer mają szansę na wywołanie swoich efektów. Przy dobrym szczęściu możemy ogłuszyć, wyssać manę i zadać olbrzymie obrażenia całej wrogiej drużynie jednocześnie. Swashbuckle w połączeniu z umiejętnością ostateczną Rolling Thunder(zmienia się w toczącą skorupę ogłuszającą wrogów; może się odbijać od klifów) daję także wysokie szanse na ucieczkę z pola bitwy albo szybkie i bezpieczne wejście do walki.

Drugą postacią jest Dark Willow.
Można rozgrać ją jako support lub wspierający nuker. Jako nuker naszymi głównymi umiejętnościami jest Shadow Realm i Bedlam. Shadow Realm powoduje, że stajemy się nietylkalni...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
...oraz pierwszy wykonany atak zada dodatkowe obrażenia, powodując przerwanie nietykalności. Zależne od tego jak długo utrzymaliśmy się w tym stanie pierwszy atak zada większe obrażenia. Maksymalnie obrażenia zadamy po trzech sekundach, co jest sygnalizowane efektami świetlnymi na naszą postacią. Bedlam jest pochodną umiejętności ostatecznej. Świecąca kulka, którą trzyma w klatce zaczyna krążyć wokół niej i zadawać obrażenia przeciwnikom, którzy zbyt blisko podeszli.
Jako support skupiamy się oczywiście głównie na wardach, gdzie pomocna jest nietykalność z Shadow Realm. Do walki przydaję się nam bardzo Bramble Maze, które ukorzenia wrogów na danym obszarze i zadaje im obrażenia. Nie ma nic lepszego zbitą i zgraną kupę przeciwników jak Cursed Crown. Przeklina jednego z przeciwników i po czasie także prezentowanym grafiką nad postacią ogłusza wszystkich przeciwników wokół celu.
Umiejętność ostateczna przydatna jest tylko, kiedy wiemy że my lub kolega nie damy rady, więc po prostu każemy wrogowi się wycofać do bazy (znane wcześniej z gry, tylko w większej skali)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

CSGO Prime (B2P) Counter Strike Global Offensive Recenzja/Opinia?

Recenzja Łupieżca
3

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
4

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
5

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
6

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
7

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Moja opinia o tej grze

Recenzja xOliwicia
9

Minecraft Jak w szybki sposób zdobyć fortunę?

Poradnik KrzychuOtwocki
10

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
Chat